Arama sonuçlarınız

1. crosseizure

GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

2 Yıla yakın süredir açık kalmayı başardığınız için tebrik ederim (: Sanırsam diğer sunucular normal olmadığından kaybediyor (:
  2. crosseizure

PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

Öncelikle ben bu sunucuda bağımsız ve kendi hür irademle oynuyorum. Oyun içi yetkililerin ne ismini ne de kendilerini biliyorum/tanıyorum. Ayrıca kimse iyilik meleği değil burada. Sen kişisel bir sorunu topluma açık bir foruma taşıyarak kişiye ait olan sunucunun gelişmesini engelliyorsun ve...
  3. crosseizure

PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

Karışmak haddime değil fakat, adamların verdiği hizmet ve oyun deneyimi eşsiz. Her gün oyuncu keyfi bozulmasın diye sunucuyu kapatmadan testler ve güncellemeler yapıyorlar. Aktif olarak bizi güncellemeler hakkında bilgilendiriyorlar ve amaçları düzgün bir oyuncu kitlesine hitap etmek olduğu çok...
  4. crosseizure

Shaderpack ile son sürümlerde oynayınca bazı serverlarda değişik ve iğrenç yapılar görüyordum fakat sunucunuzda lobide bile kasmayan hoş, uygun yapılar var. Spawndan biraz yürüdükten sonra karşıma çıkan kırmızı yünler ile warpa gerek kalmayacağını anladım ve gerçekten sevindim. Görüp...
  5. crosseizure

Öldünüz mü ne oldu (: Bakımda/Yakında yazısını görmekten sıkılmıştır insanlar
  6. crosseizure

konu silinebilir

Bir eleştiriye karşı "Boş boş konuşmak" derseniz bu sizin vizyonsuz olduğunuzun göstergesidir. Ayrıca sunucuya giriş yaptım ve incelemelerim sonucunda bu kanıya vardım. Ayrıca sunucuya girdiğimde kimse yoktu soru soracak, eğer siz sunucunuzu yanlış tanıtıyorsanız ve ben bunun üzerinden yola...
  7. crosseizure

WitherCraft | Emek Skyblock | withercraft.minecrafttr. com |

"EMEK" nedir önce onu öğrenelim. Uzun ve yorucu, özenli çalışmaya "EMEK" denir. Uzun ve yorucu, özenli çalışmanın yanı sıra insanların eşitliği, Fair Play'i sağlar. Fair Play'in olmadığı yerde emek gösterilmesinin bir anlamının olmadığını da belirtmek isterim. 5-20 Türk Lirası arasına çeşitli...
  8. crosseizure

konu silinebilir

"EMEK" nedir önce onu öğrenelim. Uzun ve yorucu, özenli çalışmaya "EMEK" denir. Uzun ve yorucu, özenli çalışmanın yanı sıra insanların eşitliği, Fair Play'i sağlar. Fair Play'in olmadığı yerde emek gösterilmesinin bir anlamının olmadığını da belirtmek isterim...
  9. crosseizure

Withercraft l Emek Skyblock l withercraft.minecrafttr. com

"EMEK" nedir önce onu öğrenelim. Uzun ve yorucu, özenli çalışmaya "EMEK" denir. Uzun ve yorucu, özenli çalışmanın yanı sıra insanların eşitliği, Fair Play'i sağlar. Fair Play'in olmadığı yerde emek gösterilmesinin bir anlamının olmadığını da belirtmek isterim. 5-20 Türk Lirası arasına çeşitli...
  10. crosseizure

Katılmayı dört gözle bekliyorum acaba ne zaman sunucu oynanabilir hale gelecek?
  11. crosseizure

Aşağıda okuyacağınız yerlerde fikirlerimi belirttim, umarım işinize yarayan kısımlar veya ilham getirici kısımlar olmuştur. Hardcore Survival sunucularında gerek user gerek rehber görevi gördüm, Türkiye'de maalesef zorlayıcı survival kavramını yapan çoğu sunucu tutamadan kapanıyor. Kâr amacı...