Arama sonuçlarınız

1. L

| TREkmekNetwork yetkili alımları | Uzman Aternos serveri bilgileri için içeri | Kalite Fark Yaratır | İÇERİ DE BEKLİYORUZ. | ORTAK alımı devam ediyor

TREkmekNetwork Uzman aternos sunucumuzda alımlar var herkesi bekleriz alımlar için şartları okuyun ; ORTAK-1 15 YAŞ VE ÜSTÜ SAYGILI VE OYUNCULARLA İLGİLENEN YALAKALIK YAPMAYAN GÜVENİLİR BİLGİLİ DİSCORDLU ------------------------------------------------ ADMİN-1 15 YAŞ VE ÜSTÜ SAYGILI VE...
  2. L

Server pro dan server açıp paket atabilicek ortak arıyorum discord :LazAdam61#2697

Server pro dan server açıp paket atabilicek ortak arıyorum discord :LazAdam61#2697
  3. L

| BlazeRodNW Sizlerle ! | BlazeRodNW.aternos.me | Alımlar Devam ediyor... | Lütfen alımlara şartları okumadan katılmmayınız |

ŞARTLAR :kar: + 13 yaşında olmalı . :kar: Lakayıtlık yapmamalı: :kar: Asla ve asla yazım kuralı hatası yapmamalı. :kar: Discord'u olmalı :kar: Oyunculara karşı saygılı olmalı. :kar: Kendini diger yetkililerden üstün görmemeli.
  4. L

[SansorCraft * 17GB Ram * Yetkili Alımları * Keyubu&BatiHost !

Ad|Fatih Yaş|16 Discord|LazAdam61#2697 Yetki|Admin Bilgin|Yüzdelik dereesinden %92 Bu yetki hakkında ne kadar bilgiye sahipsin| 7 yıldır admin olarak bağımsız çalışıyorum ve çeşitli sunucularda hizmet veriyorum. Günlük aktiflik|7 saat
  5. L

| CraftAnka yetkili alımları | Detaylar içerde | Kalite fark yaratır |

Merhaba Discord adresinizi atarmısınız ?
  6. L

| CraftAnka yetkili alımları | Detaylar içerde | Kalite fark yaratır |

Craft anka Alımlar -Admin = 1 -Moderatör = 1 -Mimar = 2 -Rehber = 2 -Youtuber = 1 -Reklamcı = Sınırsız ALIM ŞARTLARI ; Admin ; -En az 5 saat aktiflik. -Yaş sınırı YOKTUR! -Saygılı olmalı . -Komutları bilmeli ! -Oyuncularla ilgilenmeli -Kendi hakkında oyunculardan şikayet ALMAMALI Moderatör...
  7. L

Aternos serverim için ortak ve pluginer alımı 1 hafta sonra batihost 16gb ram li :D

O skriptleri zaten kullanmıyorum kendi sktipmizi yapıcaz kolay gelsin
  8. L

Aternos serverim için ortak ve pluginer alımı 1 hafta sonra batihost 16gb ram li :D

Bana ulaşmak için Discord : LazAdam61#2697
  9. L

Yeni Açılıcak Sunucumuz İçin Yetkili Alımları Formu

Melih serveri ne zaman açıyorsun
  10. L

HegstromNW AlımlarI Başlattı

kendi discord adresinizi verirmisniz admanyabur
  11. L

kendi discord adresinizi verirmisniz
  12. L

LazAdam61#2697 EKLERMİSİİZ
  13. L

a

f
  14. L

DreamNetwork | HUB | En Büyük Sunucu Projesi! / HER ALIM BULUNMAKTA

Discordunuza ulaşamadım eklerseniz güzel olur : LazAdam61#2697
  15. L

Avsa Network √ 178.20.226.50 √ Hub Sunucu ≈Op Skyblock AKTIF≈ ∫ Yeni Açıldık ∫

SAAT 9 DA ALIMLAR YAPILCAK HERKESİ BEKLİYORUZ Avsa Network RAM => 6 GB İP ADRESİ =>178.20.226.50 SLOT=>SINIRSIZ √ KALİTE FARK YARATIR √
  16. L

Royal Craft | Yetkili Alımları

İsmin:Fatih Nickin:LazAdam61 Yaşın:15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 3-4 hafta oynamışyım bir zamanlar ! Sunucumuzu beğeniyor musun?:Evet Sence bu sunucu gelişir mi?: tabik Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): evet Yetkili olmak senin için ne anlam...
  17. L

Hub Sunucusu Açtık Bir Kaç Düzeltme Lazım! Alım Var!

tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me...
  18. L

Beyler Server Kurucam İsmi Ne Olsun ?

LazAdam61#2697 discord eklermisiniz