Arama sonuçlarınız

1. L

| TREkmekNetwork yetkili alımları | Uzman Aternos serveri bilgileri için içeri | Kalite Fark Yaratır | İÇERİ DE BEKLİYORUZ. | ORTAK alımı devam ediyor

TREkmekNetwork Uzman aternos sunucumuzda alımlar var herkesi bekleriz alımlar için şartları okuyun ; ORTAK-1 15 YAŞ VE ÜSTÜ SAYGILI VE OYUNCULARLA İLGİLENEN YALAKALIK YAPMAYAN GÜVENİLİR BİLGİLİ DİSCORDLU ------------------------------------------------ ADMİN-1 15 YAŞ VE ÜSTÜ SAYGILI VE...
  2. L

Server pro dan server açıp paket atabilicek ortak arıyorum discord :LazAdam61#2697

Server pro dan server açıp paket atabilicek ortak arıyorum discord :LazAdam61#2697
  3. L

| BlazeRodNW Sizlerle ! | BlazeRodNW.aternos.me | Alımlar Devam ediyor... | Lütfen alımlara şartları okumadan katılmmayınız |

ŞARTLAR :kar: + 13 yaşında olmalı . :kar: Lakayıtlık yapmamalı: :kar: Asla ve asla yazım kuralı hatası yapmamalı. :kar: Discord'u olmalı :kar: Oyunculara karşı saygılı olmalı. :kar: Kendini diger yetkililerden üstün görmemeli.
  4. L

| CraftAnka yetkili alımları | Detaylar içerde | Kalite fark yaratır |

Craft anka Alımlar -Admin = 1 -Moderatör = 1 -Mimar = 2 -Rehber = 2 -Youtuber = 1 -Reklamcı = Sınırsız ALIM ŞARTLARI ; Admin ; -En az 5 saat aktiflik. -Yaş sınırı YOKTUR! -Saygılı olmalı . -Komutları bilmeli ! -Oyuncularla ilgilenmeli -Kendi hakkında oyunculardan şikayet ALMAMALI Moderatör...
  5. L

Aternos serverim için ortak ve pluginer alımı 1 hafta sonra batihost 16gb ram li :D

Bana ulaşmak için Discord : LazAdam61#2697
  6. L

Avsa Network √ 178.20.226.50 √ Hub Sunucu ≈Op Skyblock AKTIF≈ ∫ Yeni Açıldık ∫

SAAT 9 DA ALIMLAR YAPILCAK HERKESİ BEKLİYORUZ Avsa Network RAM => 6 GB İP ADRESİ =>178.20.226.50 SLOT=>SINIRSIZ √ KALİTE FARK YARATIR √
  7. L

| Rubiconnetwork.keyubu.com | Rubicon efsanesi şimdi sizlerle | 1.8x - 1.12x | Efsanelere yakışır bir server |

YOUTUBER ALIMI BULUNMAKTADIR EN AZ 200 ABONE - + 250 İZLENME - TANITIM VİDEOSU +250 İZLENME AKTİF KALAN MOD-REHBER VERİLECEKTİR MOD OLMAK İÇİN 15 SAAT AKTİF KALMAK...
  8. L

Oynuyabilicek aternos sw arıyorum !

Oynuyabilicek aternos sw arıyorum ! ip alttan yazın
  9. L

| blacknetwork.batihost.net | - | Alımlar Aktif | - | +10 da event (+) vip+ çekilişi |

DEVECİNETWORK Merhaba ben devecinetwork ten rehber fatih bu forumu açmam sebebim benim sevdiğim çok server çok yoktur emin olunki çok beğendim siz de memnun kalicaksınız !
  10. L

GezginNW geri döndü... +10 da VİP çekilişi (+) Envoy Eventi (+) DevEvent - mc.GezginNW.tk

Merhaba Beyler Ve Bayanlar Yeni Açılacak Skyblock Sunucum forum acıyorum. Serverimize gelmenizi dilerim.. SUNUCU ÖZELLİKLERİ RAM - 3 GB İşlemci - Amd Ryzen - 6 Çekirdek Bu Kuralları Okumadan Geçme 1- Saygılı Olmalı! 2- Oyuncularla İlgilenmeli 3- Asla Küfür Etmemeli 4- Aktif Olmalı SUNUCU AKTİF!
  11. L

nolur içeri bakın yardım edin !

ARKADAŞLAR SERVERMC SW AÇIYOM PRELİ OLUYOR NASIL PRESİZ YAPMAM GEREK
  12. L

|ANKA NETWORK | ankanetwork.mcalias.com | ANKA NETWORK | +10 vip çekilişi (+) event |

ANKA NETWORK Anka network sizlerle . +10 VİP çekilişi koşun LazAdam adlı adminimiz sizinle ilgilenecektir
  13. L

| AnkaNetwork sizlerle... | Ankanetwork.mcalias.com | Efsane geri döndü... |

ANKA NETWORK Merhaba arkadaşlar ! Bu forumu açmamın nedeni sizin ilgilenecğinizi düşünmem . Bu foruma katıldığınız için teşekkürler Event Saatleri: 08.00 ALIMLARI SERVERE...
  14. L

| AnkaaNetwork.McAlias.Com| Efsane Geri Döndü...| Yt alımı aktif | +10 vip çekilişi |

AnkaaNetwork.McAlias.Com Youtuber alımı vardır alım için en a 150 abone olması şarttır +10 vip çekilişi