Arama sonuçlarınız

1. Shozem

10.16-1.17.1 Play.ZenCraft.PW -| EFSANE YENI MADENLER VE ITEMLER | ' 2. SEZON AKTİF ! Kış sezonu aktif !

Discord İçin TIKLA!
  2. Shozem

KingdomCraft Yetkili Ariyor!

KingdomCraft 2X Yönetici 2x Admin x2 Moderator Ariyor! Daha ayrıntılı konuşmak için Discord : Shozem#5639
  3. Shozem

BungeCoord

bungecoord korumaları için hangi pluginleri önerirsiniz? hile karşıtı plugin öneririmisiniz?
  4. Shozem

Altın < [ Yeni Madenler,İtemler ] Play.KingdomCraft.Online | Sezon 4 | Hile Koruması | YENİ MADENLER | KANATLAR | KILIÇLAR | YENİ BLOKLAR ->

Selam gizemli oyuncu , sana Kingdom krallığına katılmadan önce biraz geçmişimizden bahsetmek istedim. Ben Jukomat , seneleri aşkın Minecraft tecrübem ve çok sayıda sunucu işletme tecrübesi ile karşındayım. Ortağım Shozem ile daha öncesinde başarılı projelere imza atmıştık fakat çeşitli...
  5. Shozem

Tanıtım Oyun İçin Hareketli Gif | 1.8 - 1.16 Plugin Tanıtımı | Ücretsiz!

Merhaba ben ümit bügün oyun içi hareketli gif pluginin tanıtıcam fakat uyarıyorum 8gb altı varsa kullanmanızı önermiyorum. Plugini indirin Gamemodesigns diye klasör oluşucak içinde images klasörü var googlden herhangi bir gif indirin ve içine atın ve oyuna geçin şu işlemleri yapın : /gs...
  6. Shozem

1.8.8 Survival Server için ortak aranıyor!

1.8.8 survival server için ortak ariyoruz bazı isteklerimizi karşılayabilcek. 1.8.8 survival hile serbest (abartılı acılmıyor engelli) gelişmiş bir survival sunucusu olmayı planiyorum menüler maplar pluginler kesinlikle mükemmel olcak bir server. benim görevim plugin,map,plugin hata,bir şey...
  7. Shozem

Odin-MC | Ortak Arıyor!

Sağlam Güzel Spawn,orman Acilcak olan 1.8>1.16.1 : ana tabanı 1.16.1 olan survival sunucusu açmayı planliyoruz gelişmiş yeni sistemler yeni animasyonlar hiçbir serverde bulunmayan özellikler sistemler bizde var. gerekli olan : ortak iletişim için discord: Shozem#5639 yada
  8. Shozem

Survival Sunucumuzun Versionu Kaç Olsun?

Gelişmiş bir survival sunucusu açmayı planliyoruz yeni yeni sistemler gelişmiş sistemler. şu an ana tabanı 1.8 ama 1.16.1 gözümüz var hangisi olur bilemedik bi soralım dedik size hangisi daha fazla tutar?
  9. Shozem

Odin-MC | Youtuber Arıyor!

Youtuber Aranıyor [ Ücretli ] Şartlar : En az 10k abone veya üstü [ Ücreti neyse verilcektir! ] İzlenmesi aboneye göre değişiyor 10k abone 3-4k izlenme 50k abone 10k 20k izlenme Detayli Bilgi için : Discord : Shozem#5639
  10. Shozem

İstek Discord Sunucusu Satın Alıcam!

Discord 300 kişilik 100 kişi aktif discord sunucusu satın alıcam, Discord : Shozem#5639 ve minecraft ile ilgili discord sunucusu eski bir serverin discord sunucusu olabilir!
  11. Shozem

Midgard Logo,Konu Tasarımı,Mimarlık Alanında İş Yapcak İnsanlar Ariyor

Midgard 1.8.-1.15 survival sunucusudur logo , konu , mimar alanında iş yapcak discord grubu yada önerebilceginiz varsa yazabilirmisinz sadece güvenilir kişiler ile konuşulcaktır!
  12. Shozem

KingdomCraft | 1.8-1.15 | SURVIVAL | Ekip Arkadaşları Arıyor!

Sunucu Bilgileri KingdomCraft 1.8-1.15 arası bir gelmişmiş sistemli survival eklentileri olan bir server açmayı planliyorum İletişim Bilgileri Discord Shozem#5639 Alım Yapılacak Bölümler Mimar [ ÜCRETLİ ] Başvuru Formu İsim/Soyisim: Yaş: İletişim Adresi: İlginiz için teşekkürler...
  13. Shozem

1.8-1.15 Survival İçin Ortak Aranır!

Merhaba Ben Ümit 3-4 yıldır piyasadayım yeni bir serüven için survival sunucu açmak istiyorum ben pluginerim, fakat maddi durumum olmadıgı için ortak ariyorum. ilgilenen varsa discord : Shozem#5639 plugin,ve mapları görmek isteyenler gösterebilirim ne kadar ciddi olduğumu :)
  14. Shozem

Play.Teresus.com | 1.8.x/1.15x | SURVİVAL'İN TEK ADRESİ | YAKINDAA

HAKKIMIZDA Merhaba, Terasus adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz. Sizlere özgürce eğlenip,1.8-1.15 türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak Özgün Sistemler sunuyoruz. Survival türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız. Tabii...
  15. Shozem

kapansın

IP ➤ Play.KingdomCraft.Online Sürüm ➤ 1.8 | 1.15 Açılış ➤ 22.04.2020 101 PLUGİN İLE KARŞINIZDAYIZ !
  16. Shozem

Pluginer Yetkili Arayan İçeri!

Merhaba Adım Ümit 4 yıldır aşkın minecraft oynuyorum pluginere merak sarmış bir playerim. kendi sunucu türü olarak survival uzmanlık alanım sürümüm ise 1.8 3-4 serverim oldu.eski serverlim hakkında ss isteyen discord ulaşsın!. yetki olarak pluginer arayan varsa buyursun discord şartlarım...
  17. Shozem

Pluginer Arayan İçeri

1.8 survival plugin yardımı veya paket ne olursa farketmez Discord : Shozem#5639
  18. Shozem

KingdomCraft Yetkili Arıyor

Kingdomcraf bir 1.8 - 1.12 survival serveridir 15 tatilde online olucak! yetkili alımları başlamıştır! MOD = +18 oyun içi bilgili 5 yıllık minecraft oyuncusu bütün MOD 2 = +18 oyun içi bilgili 5 yıllık minecraft oyuncusu bütün REHBER = +18 Oyun içi rehber komutlarını bilcek. 3 yıllık...
  19. Shozem

[ 21.02.2020 ONLINE ] MatezNW.keyubu.Com | 1.8 + 1.15 Survival | Gelişmiş Timber | Maden İnekleri | Yepyeni Sistemler! | Rütbeler | Ve Dahası!

KAPANSIN