Arama sonuçlarınız

1. AnadoluHost

Yardım Batıhosttan sunucu aldım.Ram'in çok kullanılması normal mi

Öncelikle başlat.bat (start.bat) yapılandırmanı kontrol et. Kullandığın kod tüm rami rezerve ediyor olabilir. Bunun dışında sürüm konusunda: evet özellikle yeni sürümlerin harcadığı ram ve işlemci miktarı malesef arttı. Chunkları kapatan - mobları silen anti lag pluginlerinide dene.
  2. AnadoluHost

Keyubu,Anadoluhost,Anksoft 1 hafta kullandım ve olanlar

Kendi kabinimize geçme aşamasındayız , epeyde makine ekleyeceğim stoklara.Henüz veri merkezine makineleri taşıyamadık. Bizde tek sorun "başkalarına saldırı çıkan" müşterilerin yarattığı problemlerdi. Saldırı çıkışı yapan müşteri kılığındaki art niyetli insanlar Farkında olmadan saldırı çıkışı...
  3. AnadoluHost

Ovh hakkında bilgi

Koruması iyidir, ancak büyük bir açığı var: OVH içinden OVH'a vurulursa patlıyor. Kendi firewallı iyidir, ARMOR düzgün ayarlarsan Minecraft sunucuna saldırı yemezsin kolay kolay. Denemek istersen ücretsiz 24 saat ovh gaming Test VDS ayarlarım, işiniz görülsün denemelerinizi yapın diye ^^
  4. AnadoluHost

VDS lazım ama paran mı yok? Doğru adrestesin, ücretsiz VDS çekilişleri her hafta AnadoluHost Discordunda.

VIP için gereken davet sayısı 5'e düşürüldü. Herkesin kolaylıkla erişebileceği bir sayı. Unutmayın, 5 arkadaşınız kanalda olduğu sürece Ryzen 9 5900x çekişine her hafta tekrar tekrar katılabilirsiniz.
  5. AnadoluHost

VDS lazım ama paran mı yok? Doğru adrestesin, ücretsiz VDS çekilişleri her hafta AnadoluHost Discordunda.

. 5 ARKADAŞINI DİSCORDUMUZA DAVET EDEREK VIP RÜTBESİ KAZAN Ryzen 9 5900x VDS kazanma şansını yakala.
  6. AnadoluHost

AnadoluHost iyi mi ?

Sorun yaşamazsın artık. Şu anda MC müşterilerimiz gayet memnun. DC kesintileri biteli 1 ay oldu.
  7. AnadoluHost

AnadoluHost TR Lokasyon NVME SSDli-Ryzen 9 5900x/3900x Minecraft Paketleri&Otomatik Teslim | DDOS Koruması-konu tasarımı-webscipt-eklenti paketi

Şu an için sadece müşterilere paket veriyoruz. Ancak bu hafta 2 ay önce yaptığımız gibi birkaç kişi gelip ücretsiz paket verdiğimizi düşünerek yazdıklarından dolayı bu durumu düzeltme ihtiyacı hisettik Şu anda sadece minecraft paketi alanlara ücretsiz plugin paketi vermekteyiz. İlerde paketlere...
  8. AnadoluHost

AnadoluHost iyi mi ?

Huba yardım ederim. Koruma piyasanın en iyilerinden (TR için konuşursak) Kesintiler konusunda bu 1-2 haftadır bizde çeşitli sorunlardan dolayı sıkıntı yaşıyoruz yalan değil. Sorunlar kalıcı olarak çözülecek, zaten henüz banner ve bildirim reklamı vb vermedik. Bazı şeyleri oturtmaya çalışıyoruz.
  9. AnadoluHost

Block Tale Studios

Güzel proje ama beni aşıyor. Ancak bu işlerle ilgili büyük hayalleri olanların ve yeteneğine güvenenlerin "şiddetle" Metin Bey ile görüşmelerini öneririm.
  10. AnadoluHost

VIPZERO pluginini nasıl bungeecord ile bağlarım

CommandSync | SpigotMC - High Performance Minecraft
  11. AnadoluHost

Block Tale Studios

Yabancılarla çalışacaksanız Dolarla ödeme alınacaksa ilgileniyorum ^^ Maksat ülkeye döviz girsin.
  12. AnadoluHost

CV'mi atabilirim.

CV'mi atabilirim.
  13. AnadoluHost

Yardım Hetzner hakkında...

Bu yorumu 2013'ten beri "Türkiye'de" daha tam popülerleşmeden Hetzner kullanan bir "müşteri" + Bilgisayar Mühendisi gözüyle yazıyorum. Ki daha Turkuaz Hosting vb yeni yeni satmaya başlamıştı r10.net üstünde. "Helal olsun" başlıklı övgünüzü arkadaşlarımada ileteceğim. :) 4'ünde fatura kesmesi...
  14. AnadoluHost

Yardım Hetzner hakkında...

Birisi seni evindeki 10 mbitlik interneti ile birlikte düşürebilir Hetznerdeysen. Fatura dönem sistemleri berbat. Destekleri eh.. Donanımları sağlam.
  15. AnadoluHost

Adolf Hitler Kimdir?

Kendi komutanlarını ve "mantıklı" önerileri bile dinlemeyen kibirli ve narsist biriydi. Dünyanın en kanlı savaşını çıkarttı ve dünyanın en büyük soykırımına sebep oldu. Ateşi bol olsun. ^^
  16. AnadoluHost

Hangi sunucuları daha çok seviyorsunuz?

Emek ve Zor sunucuları ^^
  17. AnadoluHost

Dota 2 Kahramanlar(Heroes)

O kadar Toxic olmuş ki oyuncu kitlesi. Eze eze kazandığın lane'de her seferinde oyunu veriyorsun. Role veya hero fark etmiyor. Özellikle ruslar o kadar toxic ve gamer kültürü yoksunu ki ne role mantığını takip ediyorlar yada "mantığın" kendisini. Pos 3 adam pos 1 item kasıyor yıl olmuş 2021...
  18. AnadoluHost

Gelmiş Geçmiş En İyi Yerli Komedi Dizileri

"Avrupa Yakası" yazıp nükleer bombayı atıyorum. Hadi kaçtım ben ^^
  19. AnadoluHost

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Utku , seni tanıdığımdan beri 3-4 sene oldu sanırım:D (Pyme) hala bitiremedin :D Bitirde oynayalım artık . Remastered attın , sonra remastered'a remastered attın. Çok mükemmeliyetçisin. Hem iyi hemde kötü bir şey bu. İhtiyacın olmadığını çok iyi biliiyorum ama yinede seve seve Ryzen 9 3900x VDS...
  20. AnadoluHost

Ddos koruması düzgün bir hosting arıyorum

Kurumsal müşterilerede hizmet veriyoruz biz. Dediğiniz kadar kolay olsaydı bu dünyada binlerce veri merkezi Mikrotik ve Voxility cihazlarına milyonlarca dolar yatırmazdı, sırf bu işi yapan siber güvenlik için cihaz üreten şirketler olmazdı. Unutmayın , OVH'ın korumasını bile kaba kuvvetle...
  21. AnadoluHost

Ddos koruması düzgün bir hosting arıyorum

Bir firmanın başka bir firmayı yaşadığı bir olaydan dolayı bel altından vurarak ürününü pazarlamaya çalışması etik değildir. R10.net 'te şunu yapsanız muhtemelen temiz bir ban yerdiniz.Orada firmalar arası tartışmalar şikayet konuları hariç yasaktır. Tabi burası r10 değil ve moderatörlerin işlem...
  22. AnadoluHost

Yardım Tps Sorunu

Tekrar düzgün bir timings reportu atın kontrol edelim. Sunucu lokasyonu-işletim sistemi-java sürümü nedir? optimizasyon ayarlarınız tammı?
  23. AnadoluHost

Hosting Önerirmisiniz ?

https://anadoluhost.com.tr/pages.php?x=minecraft https://anadoluhost.com.tr/pages.php?x=tugame Minecraft-Fivem vb düşünüyorsanız yardımcı olalım. Siteye kaydolup destek talebi açarsanız 24 saatlik TEST VDS sağlayabiliriz.
  24. AnadoluHost

mc.serverim.vip 1.8-1.16 Emek Skyblock ve 1.8-1.16 OP Skyblock (Ücretsiz Eklenti Paketi Geliştirme)

Teşekkürler önerileri bug raporlarını bekliyoruz. Sunucuyu aktif edeceğim bugün. Youtube reklamlarıylada +100 çekerek gerekli optimizasyonları yapmamızın ardından forumlara yükleyeceğiz,herkes faydalansın paketlere para dökmesin, paralar sunucu almaya ve reklama gitsin ^^