Arama sonuçlarınız

1. CelalBeyxX

Ekip Alımı

xJesie
  2. CelalBeyxX

Paralı HUB sunucumuz açılıyor sadece mimar lazım.

Teşşekür ederim. Sizede başarılar dilerim.
  3. CelalBeyxX

Paralı HUB sunucumuz açılıyor sadece mimar lazım.

Sunucu IP sormayın sunucu bakımda ve IP sadece bende ve kurucuda var. Hepinize merhabalar.Benim adım Celal tanıştığımıza memnun oldum. Okumadan gelmeyin En yakın zamanda HUB sunucumuz açılıyor ve açmamızın sebebi craftrise hileri ve haksızlıkları çok olmaya başladı ondan bizde bir sunucu açıp...
  4. CelalBeyxX

Sunucun var ama iyi bir yetkilimi bulamıyon içeri bak.

Yanlış discord adım xJesie#1350
  5. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açılıyor Mimar lazım

Sunucu IP sormayın sunucu bakımda ve IP sadece bende ve kurucuda var. Hepinize merhabalar.Benim adım Celal tanıştığımıza memnun oldum. Okumadan gelmeyin En yakın zamanda HUB sunucumuz açılıyor ve açmamızın sebebi craftrise hileri ve haksızlıkları çok olmaya başladı ondan bizde bir sunucu açıp...
  6. CelalBeyxX

HUB sunucumuz açıldı mimar arıyoz.

Baktım ama mimarlık için gelmemişsiniz malesef.
  7. CelalBeyxX

HUB sunucumuz açıldı mimar arıyoz.

8. CelalBeyxX

[HUB Server] Minecraft Hub Server Alımlar yakında ArenaPVP-Opskyblock

Sunucu kurma hayatınızda iyi çalışmalar ve bizim rakibimiz olabilirsiniz. :D
  9. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açıldı bize usta mimarlar lazım.

Haklısınız sizde efendim ama tabii ki sunucumuzu FFA açacağız önce sonrada yavaş yavaş güzel Minigamesler ekliyince aktiflik çoğalacak ve sunucumuzu çoğu ünlü 40K lık kanallara tanıtacağız.
  10. CelalBeyxX

Ekip Alımı

Bakın kanıtım.
  11. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açıldı bize usta mimarlar lazım.

Merhabalar adım celal. Direk sunucumuzdan bahsedeyim. Sunucumuz aternos değildir buna dikkat edin sunucumuz HUB olarak açılacaktır. İçinde çakmalobi,lobi ve ffa olacaktır tabi daha fazla oyunda eklemek istemezmiyiz mesela. Skyblock ekleyecez skyblock ekledikten sonra tabii ki başka bir oyun...
  12. CelalBeyxX

Ekip Alımı

Merhabalar discord adresini yanlış efendim lütfen yeni adres atın.
  13. CelalBeyxX

Sunucumuza Builder Arıyoruz!

Siz bizim sunucumuza mod olmak için başvurdunuz ama başka yerde yetkili olmak yasak malesef.
  14. CelalBeyxX

TurkeyX Network | [KONU GÜNCELLENDİ-YENİ BİLGİLER!] HUB ve Skyblock Hazır! Minigames yapımı başlıyor! [ADMİN-BUİLDER ALIMI] IP: "TurkeyX.ML"

Merhabalar ben çok ünlü olacak bir HUB sunucusunun baş yetkilisi ve admini celal bey. Sunucunuz çok iyi bir sunucuya benziyor ve o kadar emeğe karşı kesin bir karşılık vardır. İyi çalışmalar size.
  15. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açıldı bize Mapmaker ve mod lazım.

Merhabalar adım celal. Direk sunucumuzdan bahsedeyim. Sunucumuz aternos değildir buna dikkat edin sunucumuz HUB olarak açılacaktır. İçinde çakmalobi,lobi ve ffa olacaktır tabi daha fazla oyunda eklemek istemezmiyiz mesela. Skyblock ekleyecez skyblock ekledikten sonra tabii ki başka bir oyun...
  16. CelalBeyxX

Oldukça Yaratıcı Sunucu İsimleri Hakkında

Aynen ama ben daha bu gün gördüm ilk kez gördüm kankim :D
  17. CelalBeyxX

Oldukça Yaratıcı Sunucu İsimleri Hakkında

Network ağ demek :D