Arama sonuçlarınız

1. CelalBeyxX

Paralı HUB sunucumuz açılıyor sadece mimar lazım.

Sunucu IP sormayın sunucu bakımda ve IP sadece bende ve kurucuda var. Hepinize merhabalar.Benim adım Celal tanıştığımıza memnun oldum. Okumadan gelmeyin En yakın zamanda HUB sunucumuz açılıyor ve açmamızın sebebi craftrise hileri ve haksızlıkları çok olmaya başladı ondan bizde bir sunucu açıp...
  2. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açılıyor Mimar lazım

Sunucu IP sormayın sunucu bakımda ve IP sadece bende ve kurucuda var. Hepinize merhabalar.Benim adım Celal tanıştığımıza memnun oldum. Okumadan gelmeyin En yakın zamanda HUB sunucumuz açılıyor ve açmamızın sebebi craftrise hileri ve haksızlıkları çok olmaya başladı ondan bizde bir sunucu açıp...
  3. CelalBeyxX

HUB sunucumuz açıldı mimar arıyoz.

4. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açıldı bize usta mimarlar lazım.

Merhabalar adım celal. Direk sunucumuzdan bahsedeyim. Sunucumuz aternos değildir buna dikkat edin sunucumuz HUB olarak açılacaktır. İçinde çakmalobi,lobi ve ffa olacaktır tabi daha fazla oyunda eklemek istemezmiyiz mesela. Skyblock ekleyecez skyblock ekledikten sonra tabii ki başka bir oyun...
  5. CelalBeyxX

Aternos olmayan HUB sunucumuz açıldı bize Mapmaker ve mod lazım.

Merhabalar adım celal. Direk sunucumuzdan bahsedeyim. Sunucumuz aternos değildir buna dikkat edin sunucumuz HUB olarak açılacaktır. İçinde çakmalobi,lobi ve ffa olacaktır tabi daha fazla oyunda eklemek istemezmiyiz mesela. Skyblock ekleyecez skyblock ekledikten sonra tabii ki başka bir oyun...
  6. CelalBeyxX

HUB sunucumuz açıldı bize yetkili lazım.

7. CelalBeyxX

Sunucun var ama iyi bir yetkilimi bulamıyon içeri bak.

Merhabalar adım celal. Direk Kendimden bahsedeyim. Benim adım celal dediğim gibi ve her yetkiye hakim birisiyimdir çoğu hub sunucusunda çalıştım ama tabii ki sunucular tutmadı ve şimdiye kadar bana HUB sunucusu lazım lazım değil yardım edeceğim bir HUB sunucusu lazım her yetkiden anladığım...
  8. CelalBeyxX

HUB sunucumuz açıldı bize mimar ve mod lazım.

Merhabalar adım celal ve sunucumuzun adminiyim. Direk sunucumuzdan bahsedeyim. Sunucumuz yeni açılıyor ve FFA olarak açılacak Aternos değildir dikkat edin ve sonradan FFA dan sonra SkyBlock ekleyecez ve daha fazla oyun Ekleyecez geliştikçe. Bize sadece mimar değil moderator yani sponsorda...
  9. CelalBeyxX

HUB sunucumuz açıldı ve sadece bize MapMaker yani map builderleri lazım Map yapabilirsen içeri.

Merhabalar adım celal ve sunucumuzun adminiyim. Direk sunucumuzdan bahsedeyim. Sunucumuz yeni açılıyor ve FFA olarak açılacak Aternos değildir dikkat edin ve sonradan FFA dan sonra SkyBlock ekleyecez ve daha fazla oyun Ekleyecez geliştikçe. Bize sadece mimar değil bağışçı yani sponsorda lazım...
  10. CelalBeyxX

HUB Sunucumuz açılıyor ve bize sadece Mapmaker yani Mapyapımcısı arıyoruz varsa içeri.

Selam adım celal size direk konumdan bahsedeyim. Bize map yapımcıları yani Mapbuilderleri lazım --GerekenMapler-- FFa pvp mapi ve duelo mapleri Ve spawn. SkyWars Pvp mapleri Ve Lobi. SkyBlock spawn. Lobi. ÇakmaLobi. Bizden bahsedeyim: Bizler HUB sunucusunu büyüterek oyun ekleyerek Bütün HUB...
  11. CelalBeyxX

HUB Sunucumuz açılıyor ve bize sadece Mepmaker yani Mepyapımcısı arıyoruz varsa içeri.

Selam adım celal size direk konumdan bahsedeyim. Bize mep yapımcıları yani Mepbuilderleri lazım --GerekenMepler-- FFa pvp mepi ve duelo mepleri Ve spawn. SkyWars Pvp mepleri Ve Lobi. SkyBlock spawn. Lobi. ÇakmaLobi. Bizden bahsedeyim: Bizler HUB sunucusunu büyüterek oyun ekleyerek Bütün HUB...
  12. CelalBeyxX

OPSkyBlock sunucumuz açılıyor içeri gir alımlar aktif.

Öncelikle merhaba adım celal direk konuma geçeyim. Yeni OPSkyBlock sunucumuz açılıyor ve tüm yetkilerin alımları var mesela Admin: 1 Mod: 2 Mimar: 3 Rehber: 4 Ve daha fazlası mesela YouTuber: Sınırsız abone ve beğenilerinize göre Reklamcı: 1 Ve size direk bizden bahsedeyim Sunucu Kurucusu...
  13. CelalBeyxX

Sunucun var ama iyi yetkilimı arıyon içeri.

Öncelikle merhaba direk kendimden bahsedeyim adım celal ve iyi bir yetkiliyimdir. Sadece tek hayalim size yardım etmek ve sunucularda 1nciliğe çıkmak tabi kolay dğeil bu iş ama her şey Azim gayret ve çabayla olur. Sizde beni yetkili alırsanız ve bana güvenirseniz bende sizin gözünüzü arkada...
  14. CelalBeyxX

Biz bir hub sunucusu açacağız ve bize sadece mimar ve bağışçı lazım.

Selam adım celal yaşım 17 ben Hub sunucumuzun en iyi ve birinci yetkilisiyimdir direk konuma geçeyim. Lütfen formu okumadan gelmeyin. Merhaba sunucumuza yetkililer gerekecek mimar ve bağışçı. Bağışçı: 3 veya 4 kişi Mimar: 2 veya 3 kişi Ve sunucu ismi açıklanmadı bütün yetkilileri topladıktan...
  15. CelalBeyxX

Hub sunucumuz açılacak acil bize bir MepUstaMimar ekibi lazım Lobi yapabilecek İçeri.

Öncelikle merhaba adım celal yaşım 17 direk konuya geçmek istiyom lütfen okumadan gelme discorduma. Bize ustamimar ekibi lazım bedava çalışabilecek tabii ki tag verilecek ama Usta olacak buna dikkat Usta değilseniz gelmeyin boşa. Hub sunucusu için SKYWARS BEDWARS EGGWARS Mep mimarları lazım Lobi...
  16. CelalBeyxX

Serverin var ama iyi bir yetkilimi arıyon içeri gir.

Benim adım celal yaşım 17 ve her yetkiden anlarım ama bana gereken admin veya mod nedenmi en iyi yapacağım işler bunlar script yazamam ama öğrenirsem yazarım Ve bana gerekenler hub sunucusu ve iyi bir kurucusu olmalı hub sunucusunuda açık tutmalı ve içinde 3 oyun olmalı nedenmi benim tek...
  17. CelalBeyxX

Yetkili arıyon ama İyi Bir Yetkilimi Bulamıyon İçeri Gir

Merhabalar Adım Celal Yaşım 14 Ben Her Yetkiyi Anlıyan Ve Her Yetkiye Hakim Olan Birisiyimdir Nedenmi Ben YETKİLİ Olmak İstiyom Çünkü CraftRise Adlı Bir Sunucu Vardır Herkes Tanır Ve Onun Bana Yaptığı Haksızlığının Bedelini Ödettirmek İçin Çaba Sarfedecem Kısacası Bana Bir Hub Sunucusu Lazım Ve...
  18. CelalBeyxX

Sunucun Var Ama Sana Ortaçağ Profesyonel UstaMimarmı Lazım Direk İçeri.

Öncelikle Merhaba ADIM Celal YAŞIM 14 Ben Builde Çok Bağımlı Ve Meraklı Birisiyimdir Orta Çağ Hub Spawn Ve Ev Buildleri Yaparım Maplerde Ustayım Ve Sizinle Bedava Olarak Çalışacam. Bana Ulaşmak İstiyosan Discord: Terkedilmez#1350
  19. CelalBeyxX

Sunucun Var Ama Mimarımı Yok Mimar Ekibimi arıyorsun İçeri Gir.

Herkese Öncelikle merhaba Arkadaşlar Adım Celal Bizim Ekibin Adı LordRonUstaMimar Ekibi Kurucuları:Şahin Ve Celal Yardımcılar: Siz Olabilirsiniz Bize 2 Mimar Lazım Ekibimize Bizim Ekip Sizin İçin Emek Veren Bir Ekip Olacak Bizim Ekibin Sizin Sunucunuzda Mimar Olmasını Ve Sunucunuzun...
  20. CelalBeyxX

Herkese Öncelikle merhaba Arkadaşlar Adım Celal Bizim Ekibin Adı LordRonUstaMimar Ekibi Kurucuları:Şahin Ve Celal Yardımcılar: Siz Olabilirsiniz Bize 2 Mimar Lazım Ekibimize Bizim Ekip Sizin İçin Emek Veren Bir Ekip Olacak Bizim Ekibin Sizin Sunucunuzda Mimar Olmasını Ve Sunucunuzun...
  21. CelalBeyxX

22. CelalBeyxX

Builder Ekibi Aranır

Öncelikle Merhaba beyler Adım Celal Sizin Ekibin Ustası Olacam En İyi Build Yapanı Yardımcım Alacam 5 6 Kişilik Build Ekibi Yapacam Koskocaman Hub Serverlerinde Çalışıp Yardım Etmek İçin Çalışacaz Tabikide Builder Tagıda Almak İçin İstediğim Mimar Kişiler Hub Spawn Ve Ev Orta Çağ Mimarları...
  23. CelalBeyxX

Alınacak Yetkililer Admin, Mimar, YouTuber, Reklamcı

Admin,Rehber,Mimar,YouTuber,Rekalmcı Lazım İyi İnsanlar Komutları bilen çokta sıkı olmayıp artislik taslamayan insanlar gerekiyor varmı aranızda biri ??? EĞER OLAMAYANLAR ÜZÜLMESİN ONLARA 10 YILLIK VİP EN İYİ VİP KAZMASI VE 10 M PARA VERECEĞİM :)))) EĞER ALIMIN BİTTİĞİNİ DUYUP DA GİDENLER İ...
  24. CelalBeyxX

Alımlar Bitti KavimNetwork | Türkiyenin Yeni Sunucusu olmaya hazırlanıyoruz! | 1.8 - 1.14 Girişler ! | Günlük Eventler |

IP:AgosNetwork.Batihost.Net Serverimiz Açılacaktır 15 Tatilde Beta Olarak Deneyecez Beta Olarak Sunucumuz Tutarsa Ve Oyuncular Başka Oyunlar Eklenmesini İsterse Sunucumuz Hub Sunucusu Olarak Açılacaktır VE Daha Fazlas Discordumuz Mevcut Onada Gelin Discordumuz:https://**********/JM9Dr3 Benim...