Arama sonuçlarınız

1. DokuzCraft

Türkiyede Tek! Fantastik SkyBlock! | Totemler | Hook | Özel Üretimler | Özelleştirilmiş Rütbeler | AetherGenerator (18 Seviye!)

Forum'un fotoğraf boyutu limitlendirmesi nedeniyle sunucu görsellerini yükleyemiyoruz şimdilik sistemler ile idare edin. Teşekkürler! Öncelikle sunucunun yapım aşamasında bize hem mental hem de fiziksel olarak yardımda bulunan @KardasLand yani Anıl'a sonsuz teşekkürler. Sitem! Tasarıma...
  2. DokuzCraft

Yardım Minecraft'tan soğutan iğrenç lag sorunum! (Yardım)

Yok tek başınayken de sorun yaşanıyorsa sorun kendisinden kaynaklıdır.
  3. DokuzCraft

Sunucuya sadece siz girdiğinizde de sorun yaşanıyor mu?
  4. DokuzCraft

Öncelikle eğer minecraft sunucusu alıcaksan minecraft üzerine yoğunlaşan bi hosting tercih etmelisin ki böyle sorunları forumlarda sürünerek değil de tek ticket ile çözebilesin. Oynadığınız sürüm 1.16.4 ise akıcı bi şekilde oynayabilmeniz için minimum "Ryzen 5 3600X - 2GB DDR4 Ram" gerekiyor...
  5. DokuzCraft

Hangi Tür Sunucu Açmalıyız - Minecraft

İyi de bir sunucuyu direk 5 oyun moduyla birlikte başlatırsan da tutmaz.
  6. DokuzCraft

Mucosoft Minecraft Sunucusu

Vanilla mantıklı sunucuya "konu tasarımı geliştirilmeli, "sistem gelmeli", "haritalar çok kötü" yazıcak kadar ne içmiş olabilirsiniz ki (: Belki bir gün aynı yolda yürürüz başarılar... Kendi sunucumda banladığım toxic kitlenin bu sunucuya uğramaması dileği ile...
  7. DokuzCraft

[SKRİPT] Minecraft Etiket '@'

loop'tan dolayı bu her mesaj yazıldığında sunucuya biraz sorun yaratabilir sanırım.
  8. DokuzCraft

Ortak Hesap

Zaten kafanızda böyle bi düşünce varsa boşverin ortak falan olmayın kanka :D
  9. DokuzCraft

Batıhost Listesinde Eksiklikler Var

İnsanların ciddi sıkıntılarını düşünmeden önce sattığın discord sunucusunun haklarını adama teslim et istersen :D
  10. DokuzCraft

Taner Tekin (tanersins, iTaner) ve MC4Fun Hırsızlığı

Keşke discordda sunucu yöneticiliğinin size aktarılmasını isteseydiniz... Kötü olmuş. Arkadaş acındırma kartını kullanıp tribüne oynamış :D
  11. DokuzCraft

Batıhost Listesinde Eksiklikler Var

WhatsApp numarası üzerinden iletişime geçmeyi deneseydiniz keşke
  12. DokuzCraft

Başvuru Sistemli Vanilla | 7/24 İlgili Ekip! | +120 BAŞVURU!

Sunucuda oyuncularımızın ve yönetim ekibimizin survivalda yaptığı yapılar... Sunucuya katılıp başvuru yapabilmeniz için bu yazıya tıklayabilirsiniz. veya eXecut#2339 | TROJ#1910 Üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz Başvuru yaparken yalan söylemeyin. Zaten hal ve haraketlerinizden...
  13. DokuzCraft

1.16.2 - SkyBlock | Karaborsa | Dengeli Market | End Bileti | Borulu Huni | Ada Yükseltmeleri | Geliştirilebilir Jenerator | dokuzcraft.keyubu.com

a1.04 Güncellemesi - Ağaç kesince yaprak düşmemesi sorunu için Timber plugini yüklendi. - Marketteki eksik itemler giderildi. - /sell hand düzeltildi. - Görev yapınca para ve xp gelmeme sorunu için eklenti yapımcısına bildirildi cevap bekliyoruz.
  14. DokuzCraft

1.16.2 - SkyBlock | Karaborsa | Dengeli Market | End Bileti | Borulu Huni | Ada Yükseltmeleri | Geliştirilebilir Jenerator | dokuzcraft.keyubu.com

Görev yapınca para gelmeme sorunu eklenti yapımcısına bildirildi en kısa sürede düzeltilicek!
  15. DokuzCraft

Minecraft GraYellow | Ücretsiz Konu Tasarımı

Tasarımlarımdaki objelerin yerlerini değiştirmenizi tavsiye etmem çok dağınık çalışırım içerisinde kaybolursunuz. Neyi nereye koyduğumu işim bittikten sonra ben bile bilmiyorum sorun olursa eXecut#2339 Discord üzerinden yardım alabilirsiniz. Indir Bir önceki tasarımıma gitmek için tıklayın |...
  16. DokuzCraft

Minecraft Ücretsiz Konu Tasarımı v2 - PurpleShulker

Önceki vasat tasarımımdan dolayı kusura bakmayın bunun ile telafi etmek istedim. @EnesA Indir