Arama sonuçlarınız

1. Xcalationable

| RolePlay F1 Yardım Paneli | Geliştirilecek! | By Furkan Esen aka Violence

Bugünün ilk konusuyla merhabalar forum gamer! Sizlere eski sunucumun adını koyarak yaptığım F1 yardım panelini tantıacağım, öyle saçmasapan kötü görünen butonlar ve pencereler yok. Tamamen gelişmiş. Öncellikle sistemi tanıtayım, ben Local sunucumda denediğim için çakışıklık oluyordu F5'e aldım...
  2. Xcalationable

| Yepyeni bir Report-System! | Version 0.0.1 | BEING DEVELOPED! |

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır konu açmıyordum ama tekrardan aranıza döndüm. Sizler için OWL altyapısı haricinde kullanabileceğiniz bir report-system geliştiriyorum, sistem şu anlık yalnızca ACL kullanan sunucuları desteklemekte, yakın zamanda admin-system da paylaşacağım ve ordan ona...
  3. Xcalationable

| Phoenix RolePlay[MTA] AÇILDI! | Hiçbir yerde görülmemiş HTML sistemler, meslekler ve kaliteli roller! |

BU SUNUCU DA NEYİN NESİ? Phoenix Roleplay, daha önce birçok isimle anılmış hatta döneminin iyi sunucuları arasına girmeye hak kazanmış bir sunucuydu. Belirli sorunlardan ötürü kapatılan sunucumuz tekrar açıldı! Yetkili ve helper alımlarımız mevcuttur, katılmak için sunucuya gelebilirsin! (NOT...
  4. Xcalationable

| MTA Lua Dersleri #2 | isElement, Colission-Shape, Shared! |

Merhabalar sevgili ve değerli Forum Gamer kullanıcıları, bugün sizlere dün yaptığım konunun devamı niteliğinde olacak 2. seri ile karşınızdayım, bugün sizlerle Client-Side geçeceğiz, Shared ile ilgili birkaç bilgi öğreneceğiz.O zaman hemen başlayalım! SERVER-LUA ÖZETİ Evet, hatırladığınız gibi...
  5. Xcalationable

| MTA:SA LUA DERSLERİ #1 | Basit bir fonksiyon oluşturmak! |

Herkese merhabalar sevgili Forum Gamer kullanıcıları, ben Furkan namı değer Violence.Bugün sizlere, bazı kişilerin varlığından bile haberi olmadığı lua'yı anlatacağım.O zaman hemen başlayalım! En baştan :=) MTA:SA ve GTA:SA İNDİRME, KURMA Evet arkadaşlar, en baştan başlayacağımızı...
  6. Xcalationable

Yardım Tuske, skript

Arkadaşlar bana uyumlu TusKe ve Skript plugini jar'ını verir misiniz?
  7. Xcalationable

| Dükkan Sistemi! 0.3[BETA] | Dükkan oluşturun, eleman alın, illegal ya da legalliği seçin! |

Herkese iyi günler sevgili forum kullanıcıları, ben Furkan namı değer Violence.Bugün sizlere birkaç gündür üstünde çalıştığım bir projeyi tanıtacağım, kaynak kodlarını en yakın zamanda sistem tamamen hazır olduğunda konuya koyacağım, yorumlarınızı, fikirlerinizi vs. bekliyorum.Eleştirilere de...
  8. Xcalationable

| Karakter Arayüzü Skripti v 0.7 ! | Yeni özellikler eklendi! | RPG, Real Life sunucularda karakter oluşturmak için kullanabileceğiniz bir sistem! |

Merhaba sevgili forum gamer kullanıcıları ve ziyaretçileri, bu konumda sizlere eski zamanlarda yapmış olduğum bir sistemi paylaşacağım.Sistemden kısaca bahsetmek gerekirse, sistemde gerçek hayat rol sunucularınızda oyuncularınızın kendine has, özelleştirilmiş ve güzel karakterler oluşturmaları...
  9. Xcalationable

REKLAM Aternos | Advanced Modern RPG | Alımlar Açık! | 1.8x

Arkadaşlar sunucumuzda alımlar aktiftir, katılmak için discorda gelebilirsiniz. https://discord gg/WE72Sbb
  10. Xcalationable

| Madencilik Meslek Scripti 0.0.3[BETA] | RPG, Faction, Modern RPG sunucular için birebir meslek sistemi! |

Herkese iyi akşamlar sevgili Forum Gamer kullanıcıları ve ziyaretçileri, Bugün sizlere yakın zamanda yaptığım bir meslek sistemini tanıtacağım, göstereceğim ve paylaşacağım.Öncellikle sadece Skript ve Skquery 3 eklentilerini kullandım.Skript 1.8 sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır...
  11. Xcalationable

| Sunucu Aktif ve Paralı | Alım Var!

Arkadaşlar bugün sunucu +10 olursa şu etkinlikler yapılacaktır: | 19.00'da oyundaki herkese 100.000 dağıtımı! | 19.45'te oyundakilerle VIP çekilişi! | 20.05'te oyundaki herkese çeşitli spawnerler! | 21.00'da +15 olursa sunucu VIP+ çekilişi! SUNUCU PARALIDIR VE AKTİFTİR, DİSCORDA GELEREK...
  12. Xcalationable

| 13.78.143.217 | Linda Craft OPSkyblock | 1.8 | Skyblock hazzını hissetmeye var mısın?

Merhaba arkadaşlar, son birkaç haftadır üzerinde çalıştığımız Linda Craft projesini sonunda canlandırabildik.Sunucumuzda Rehber, moderator vb. tür alımlar da bulunmaktadır katılmak için sunucuya / discord'a gelebilirsiniz! Sunucuya neden gelmeliyim? Sunucumuzda, her gün çeşitli etkinlikler...
  13. Xcalationable

REKLAM Aternos | BlazeRod Network | Görüp görebileceğiniz en ihtişamlı Skyblock sunucusu! | Alımlar aktif! |

Öncellikle herkese iyi günler, sevgili ve değerli Forum Gamer kullanıcıları, geliştiricisi olduğum BlazeRod Network sunucusu hakkında hem bir tanıtım hem de alımlar hakkında ufak bir yazı ile karşınızdayım. Sunucumuz, 1.8 sürümlerinde sorunsuz, sıkıntısız çalışmaktadır.Sunucu daha yeni...
  14. Xcalationable

[SC] | Donate Market Sistemi((Beta)) | Sunucunuzda satın alımların doğrultusunda çeşitli ürünler satın! |

Merhaba arkadaşlar ben Furkan,bugün sizlere birkaç hafta önce kodlamış olduğum donate market sistemini göstereceğim. Forumda bu tarz birkaç script gözüme çarptı lakin hepsi eskilerde kaldığı için,arayan arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına kendi sunucumda da kullandığım Donate Market scriptini...
  15. Xcalationable

| GUI'li Kumar Oynama Scripti | Sunucunuzda eğlendirirken ,para kazandıran script! | 0.98K!

Herkese merhabalar sevgili ve değerli Forum Gamer kullanıcıları ve ziyaretçileri,bugün sizlere sunucunuzda hem eğlence amaçlı hem de para kazanma amaçlı kullanabileceğiniz bir sistemi tanıtacağım.Sistemimizin adı "Kumar Scripti".Kulaklara oldukça basit gelmesinin sebebi,basit olması. Fakat halen...
  16. Xcalationable

| Gökyüzü Skyblock | Efsane Birlik Sistemi,kaliteli kadro! | SkyBlock'un Adresi! |

Merhabalar sevgili ve değerli Forum Gamer kullanıcıları,birkaç haftadır üzerinde çalıştığımız Gökyüzü skyblock projemizin artık sonlarına yaklaştık. Projeden daha önce bu forumda detaylı bir bilgi gönderisi paylaşamadığım için,sunucu hakkında birkaç bilgi vereceğim. Sunucumuz,özgün scriptler...
  17. Xcalationable

[SK] | Birlik Sistemi V 0.0.7 |

BİRLİK SİSTEMİ Merhaba sevgili ve değerli Forum Gamer kullanıcıları ve ziyaretçileri,bugün sizlere aternos sunucumla uğraşırken yaptığım bir scripti tanıtacağım. Script,sunucunuzdaki kişilerin 1.000.000 para değerinde bir birlik açmasına ve o birliğe oyuncu davet etmesine,oyuncu atmasına ve...
  18. Xcalationable

REKLAM Aternos | Crown SkyBlock | Sunucu Yapım Aşamasında | En İyi Aternos Skyblock Sunucusu! |

Herkese merhaba arkadaşlar,iki kişi olarak aternos hostingine sahip yeni bir sunucu açmaya karar verdik. Sunucumuzda,bize yardım edecek bazı gönüllü kişiler gerekiyor. Sunucu şuanda aktif olmadığı yani bakımda olduğu için sadece,yetkililere İP verilecektir. Bundan önce tam 4 tane sunucu...