Arama sonuçlarınız

1. Pikodd

SkyWars - BedWars sunucusu için Builder alımları!

Merhabalar, ben pikod :) Bu konuyu açıyorum çünkü şu an açacağımız sunucu için 1-2 builder ihtiyacımız var. Sunucu profesyonel java developer'lar tarafından geliştiriliyor. Sunucunun sahip ortaklarından bir tanesi ünlü bir youtuber. Bu yüzden sunucunun ilk günden +300 alacağını tahmin ediyoruz...
  2. Pikodd

10FastFingers - M5Bilisim sitelerinde yazma hızı hilesi!

Merhaba arkadaşlar, ben pikod. Boş beleş bir insan değilim. Bu hileyi yapma hikayem şöyle belge almak için gittiğim kursta çok canım sıkılıyordu. Hocanın anlattıklarının 100 katı bilgim var. Can sıkıntımdan kurstaki bilgisayarlardan birinde 10fastfingers.com sitesinden alıştırma yapan...
  3. Pikodd

League of Legends - Blitz nedir? - Blitz Faydaları - Minyon Göstergesi

Merhaba arkadaşlar, ben pikod. Bu konuda sizlere blitz uygulamasını detaylıca anlatmaya çalışacağım. Blitz nedir? Blitz oyun içerisinde, şampiyon seçim ekranında, yükleme ekranında; karşı takım ile alakalı bilgileri, kendi eksiklerinizi... görmenizi sağlar. Blitz şampiyon seçim ekranında size...
  4. Pikodd

Topluluk Ürünü VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.15.2) - GUI Edit Özelliği

Pikodd Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.15.2) - GUI Edit Özelliği - En iyi ve tamamen ücretsiz sanal market eklentisi! Hemde yerli yapım Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  5. Pikodd

VirtualShop [1.8 - 1.13] - En iyi Sanal Market Plugini - Tamamen Türk Yapımı ve Ücretsiz!

6. Pikodd

[Aternos değildir!] RPCraft Yetkili grubunu topluyor! Kaybedecek vakit yok! Sunucu açık

Sunucumuzda "Mimar, Admin" alımı mevcuttur. Admin isteyenler skript yazmayı biliyorsa düşünülebilir. Pikod#5894 discord ekleyin! Sunucu IP: RPCRAFT.keyubu.com Sitemiz: https://RPCraft.denince. biz