Arama sonuçlarınız

1. DatSpeed_

Mimar Olmak İstiyorum

İlk olarak ekipçe küçük projeler başlatan sunuculara gitmiyoruz. Bu bir, İkinci olarak da bir sunucuyla anlaştık. Discordu atmam bir şeyi değiştirmez.
  2. DatSpeed_

Mimar Olmak İstiyorum

Acemi derken? Yanlış anlamış olabilirsin tek kişi değilim. Mimar ekibim var, 6 kişiyiz. Ama bi sunucu bulduk tşk :)
  3. DatSpeed_

Mimar Olmak İstiyorum

Çok Uzatmak İstemiyorum: Mimarlık Yeteneğim Var. Örnek Resimlerimin Boyutu Çok Büyük Olduğu İçin Discord Adresinizi Alta Bırakırsanız İletişime Geçerim.
  4. DatSpeed_

Usta Mimarlar Buraya! | Ekibimiz Kuruluyor...

1- Mimarları köle olarak görenlerle zaten çalışmayıp iletişime geçmiyoruz 2- Konuyu öğrenmeden kendi yüzdeliğinizi belirlediniz. Birinci hatanız buydu. Platform gibi yerlerde çalışmayacağız. Akademi tarzı eğitimler verip Türkiye' deki Mimarların kalitesini artıracağız.
  5. DatSpeed_

Sunucuma girip küfür ettikten -spamlı şekilde- sonra bu olayı pek mümkün görmüyorum :)
  6. DatSpeed_

GGPRO Alımları Başladı +15 ÇEKİLİŞ!!

Form: U. Mimar Ad: Kadir Göktaş Yaş: 17 Kaç yıldır yetkilisin: Toplam 3-4 Tecrübelerin: KavimNW, Colories VB. Buildlerim güzeldir...
  7. DatSpeed_

DarkNetwork | 1.8x Factions | Alımlar Başladı!

- + Ad: Kadir - Soyad: Göktaş - + Yaş: 17 - + Discord (Varsa Diğer Platformlar): !''!#6570 - Kaç yıldır bu sektördesiniz?: Mimaride yaklaşık 2. - + Ahlak seviyenizi 10 üzerinden değerlendiriniz: 10 - Tecrübe kazandığınız kaç tane sunucu sayabilirsiniz? (Sadece Mimarlık Tecrübesi): VivaNetwork...
  8. DatSpeed_

Merhaba Bir devrim niteliğinde olacağını düşündüğümüz mimar takımımız "Anka BT" açılıyor... Bu yüzden de mimar alımlarımızı açmaya karar verdik. Yaklaşık 3 adet mimar alınması planlanıyor. Bunlarla beraber hiyerarşi şu şekildedir; Baş Mimar > DatSpeed_ (Ben) Usta Mimar > ARANIYOR Mimar >...