Arama sonuçlarınız

1. hypuin

Bedava xfaddy Rio Pack?!- Konumda!

Günümüzde çoğu tasarımlar riopack ile yapılıyor.Uğraştırmıyor da. Ben de size yardımcı olmak için youtube kanalımda paylaştım arkadaşlar Youtube/Hypuin - - Tasarıma merağı olanlar deneyebilir! Aktif olarak burki aganın tasarımcısıyım ve de uğraştım ayarladım bir şekilde. Görüşmek Üzere :D
  2. hypuin

Discord JoinForJoin [J4J] Botu Nasıl Ayarlanır ? Cevabı Konumda :)

Öncelikle çoğumuz sanal arkadaşlarımıza ulaşmak için discord kullanıyoruz.Peki ya büyük bir discord serveri kurmak isteseydik? Bunu nasıl mı yapardık işte böyle ; İlk Olarak DISCORD'a banlanmasından korkmıyacağımız bir hesabımızla giriş yapıyoruz.Veya yeni bir hesap da...
  3. hypuin

Yardım kulaklık yardım

kulaklığımın kablosu sürekli kıvrıldığı için temassızlık yapıp duruyor yerine bir örgü kabloyla değiştirsem bir sorun olurmu ( not : usb girişli bir kulaklıktır) rampage stormy
  4. hypuin

Yardım Ne zaman bir oyun yüklesem api ms win crt runtime l1 1 0 dll hatası oluyorum yardım

' api ms win crt runtime l1 1 0 dll ' hatasını bilgisayarımdan yok edemedim bir türlü yaklaşık 1 yıldır bu hatayı alıyorum sebebini nedenini bulamadım yardımcı olabilecek varsa Hypuin#1561 beklerim pls :)
  5. hypuin

Yardım kendi hileli clientimi oluşturmak istiyorum !

. siler misiniz bu konuyu