Arama sonuçlarınız

1. povcik

Tüm Sunucularda %45'e Varan İndirimler Seni Bekliyor!

bir ürün almadan 100 kez düşünülmeyi gerektiren bir hosting şahsen tavsiye etmiyorum.
  2. povcik

SpecialNW 1.8 32GB Yükseldi Beklediğinden Daha iyisi Yeni Açıldı çekiliş var 1.8 Rütbe/Coin/Tılsım/MetinTaşı/Vakit Nakittir

O paket leak ve internette mevcut (Sunucudan lero tarafından çalındı) Eğer satın aldıysanız geçmiş olsun scamlendiniz
  3. povcik

SpecialNW 1.8 32GB Yükseldi Beklediğinden Daha iyisi Yeni Açıldı çekiliş var 1.8 Rütbe/Coin/Tılsım/MetinTaşı/Vakit Nakittir

leak paket indirmişsiniz bare coldnetwork yazısını silseydiniz zort olmuş bir tık
  4. povcik

SEZON 2.0 YAKINDA | Sıradan sistemleri olan sunuculardan sıkıldın mı ? Kendi pluginlerini yazan bir sunucu mu arıyorsun ? [200+ oyuncuda 20tps]

Aleriaclub | Betadan görüntüler #15 @everyone Random Mask: Rastgele bir maske verir. Oni: Düşmanlardan -%5 daha az hasar alırsın. Killer Bunny: Tüm düşmanlara fazladan +%10 hasar verirsin. Devil: Düşmanlarından %5 şansla +4 can çalma şansı kazanırsın. Thinker +%50 oranla ekstra exp...
  5. povcik

SEZON 2.0 YAKINDA | Sıradan sistemleri olan sunuculardan sıkıldın mı ? Kendi pluginlerini yazan bir sunucu mu arıyorsun ? [200+ oyuncuda 20tps]

Aleriaclub | Betadan görüntüler #14 Zindana giriş portalını etkinleştirmek için özel bir anahtara ihtiyacın var. Portalı aktifleştirdiğin zaman ilk 5 dakika sadece bulunduğun klanın üyeleri zindana giriş yapabilir. 5 dakikanın ardından portal herkese açık hale gelir. Portalı açtıktan 10 dakika...
  6. povcik

Aleriaclub | Betadan görüntüler #12 Oyuna ilk girişinde class seçme bölgesinde doğarsın ve dilediğin classı seçip gücüne güç katabilirsin. Class türleri; Sol: Direnç 1 + Fazladan +%5 yay hasarı. Luna: Acele 2 + Fazladan -%5 hasar azaltma. Aruana: Ateş direnci 1 + Fazladan +%5 balta...
  7. povcik

Oculeth.com | Ryzen9 5950x | Türkiye'nin En Büyük Oyun Sunucu Sağlayıcısı | Açılışa Özel Dev Kampanya!

https://www.skynode.pro adlı hosting firmasını güzel bir şekilde kopyalanmış hali LOGO - SITE AMA : gördüğüm kadarı ile fiyatları uygun ve destekleri düzgün
  8. povcik

Henüz açık değil. Yazmamız gereken 2-3 custom eklenti kaldı. Eğer sunucumuzdan haberdar olmak isterseniz discord sunucumuza bekleriz. Davet kodu : Aleria
  9. povcik

Discord(discord / aleria) discord sunucumuzda oyuncularımız için düzenli olarak çekilişler gerçekleştiriyoruz. katılmak isteyen arkadaşları discord sunucumuza bekleriz.
  10. povcik

Yardım Custom Tag Nasıl Yapılır?

itemadder
  11. povcik

Log4J Açığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler (CVE-2021-44228)

güzel olmuş fakat olaylar bittikten sonra atmanız bir tık kötü olmuş. Neredeyse söylediklerinize gerek bile kalmadı birçok spigot,plugin ve minecraft clientleri olayı fixledi.
  12. povcik

Piyasada Neden Düzgün Sunucu Yok (TR) | TAVSİYE

sunucu konuma girip bakabilirsin en altlarda spoiler paylaşıyorum. mc.batihost.com adlı sunucu eşliğinde bu işe 2014 yılında arkadaşlarım ile girdik, şuanda Türkiye'de bir sunucu hazırlasakta avrupadaki ekiplerde yer alıyoruz.Varmak istediğim nokta ise şu herkes doğru şeylere değinmiş , bazıları...
  13. povcik

Piyasada Neden Düzgün Sunucu Yok (TR) | TAVSİYE

Bu konuya iki şekilde cevap vermek istiyorum. Birinci cevabım; 1) nedeni her sunucunun yeterli teknik donanıma sahip geliştirici kadrosu veya builder ekibi olmaması bu konuda etkiliyor. 2) eu ve na sunucularında bir sürü şey değişirken coğu türk sunucusu başka bir türk sunucusunun aynısını...
  14. povcik

Yardım Minecraft Crash Sorunu

Bu bölümde size Video kartınızı minecraft için nasıl güncelleyeceğinizi belirtmiş . Altada ise driver linki yer almakta
  15. povcik

Sunucu sahiplerinin dikkatineee!!!

:hmm1: Nitelik mi Nicelik gibi bir kavram geldi aklıma 2 adet geliştiriciniz var dediğinizde.Onun dışında pek bir problem yok. Daha düzgün bir anlatımı ingilizce olarak paylaştım ingilizcesi olan arkadaşlar burdanda yararlanabilir.