Arama sonuçlarınız

1. Ayhan_Samed

SurMetin2 - 1- 99 Zor Emek Server 19.03.2021 21:00

DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLA!
  2. Ayhan_Samed

Uçan Boğa2 - 1-99 Zor Emek Server 26.02.2021 21:00

Detaylı Tanıtım için Tıkla! Discord için Tıkla!
  3. Ayhan_Samed

Ücretsiz Youtube Abone Beğeni İzlenme Yorum ve Para Kazanma

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayhan Samed Bu Videomda Ücretsiz Youtube Abone Beğeni İzlenme Yorum ve Para Kazanmayı Sizlere Gösterdim Bu Tarz Videoların Devamı için Videomu Beğenmeyi Ve Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın.
  4. Ayhan_Samed

Film Matrix 4, Nisan 2022’ye ertelendi

Matrix 4, Nisan 2022’ye ertelendi Warner Bros., Matrix 4’ün vizyon tarihini erteledi: Nisan 2022’de vizyonda olacak. DUVAR – Warner Bros., korona virüsü salgını nedeniyle durdurulmadan önce çekimlerine San Francisco’da başlanan ve Almanya’daki çekim hazırlıkları süren Matrix 4’ün vizyon...
  5. Ayhan_Samed

San Andreas Multiplayer Nasıl Kurulur Oynanır

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayhan Samed Bu Videomda Sizlere Gta San Andreas Multiplayer Nasıl indirilir Gösterdim Bu Tarz Videoların Devamı için Videomu Beğenmeyi Ve Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın.
  6. Ayhan_Samed

GTA SAN ANDREAS NASIL İNDİRİLİR detaylı anlatım

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayhan Samed Bu Videomda Sizlere Gta San Andreas Nasıl indirilir Gösterdim Bu Tarz Videoların Devamı için Videomu Beğenmeyi Ve Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın.
  7. Ayhan_Samed

Türkiye SAMP-MTA Topluluğu

• BAĞLANTI: kisaltt.com/IA9HH (Sınırsız süreli, kullanım limiti yok.) • KURULUŞ: 29 Nisan Çarşamba 2020 •Discord Amacı : Multi Theft auto ve San Andreas multiplayer ile ilgili tüm yardımları bu sunucuda alabilir ve diğer konularda destek alabilirsiniz. Ayrıca kısa süre içerisinde bir kaç oyuna...
  8. Ayhan_Samed

Yardım Groupmanager veya Essantials Hatası

Sunucumda sohbete yazı yazınca grouplar yani yetkiler ve harici bu şekilde çıkıyor nasıl düzeltebilirim?
  9. Ayhan_Samed

AnadoluCraft Bilgili Ve Tecrübeli Ekip Arkadaşları Arıyor.

AnadoluCraft Olarak Minecraft Platformuna Ayak Basmak Üzereyiz. 3 Arkadaş ve Ortak Olarak İlerlemekteyiz Fakat Tecrübeli Ve Bilgili Rehber,Admin,Builder Sınıflarında Ekip Arkadaşları Almayı Düşünüyoruz. Dediğimiz Gibi Bu Sınıflarda Tecrübeli Ve Bilgili Kişileri Aramızda Görmek İsteriz. Discord...
  10. Ayhan_Samed

Wolfteam Nostalji Sunucusu!

Merhaba ForumGamer üyeleri! Hoşgeldiniz. Bugün ki konumda size wolfteam nostalji sunucusunu anlatacağım. Wolfteam'ı instagram üzerinden takip ediyor iseniz bu nostalji olayını duymuşsunuzdur. Peki nedir bu nostalji sunucusu? Bu nostalji sunucusu, takipçilerinin bolca istekleri üzerine eski...
  11. Ayhan_Samed

İstek Minecraft Oyuncuların

Minecraft Serverime Giren Oyuncuların aynı ip'den maximum 2 tane hesap açma sınırı nasıl getirebilirim.
  12. Ayhan_Samed

Yardım Hileleri Engelleme

Huzuninin flight özelliği gibi hileleri Nasıl Engelleyebilirim?
  13. Ayhan_Samed

Yardım Moblardan İtem Düşmüyor.

Skyblock Sunucumda Adalarda mobtrap'den item düşmüyor nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  14. Ayhan_Samed

AnadoluCraft.batihost.net 1.8 & 1.13 >KAPANMA RİSKİ YOK | SKYBLOCK MACERAYA Hazırsan Bekliyoruz

15. Ayhan_Samed

Skyblock Sunucumuz İçin Grafiker Arıyoruz

Minecraft Skyblock Sunucumuz İçin Ekibimize Grafiker Arıyoruz Konu Tasarımı Ve Benzeri Şeyleri Halledebilicek. Başvuru İçin:Ayhan Samed#9144 Ulaşabilirsiniz.
  16. Ayhan_Samed

Yardım Geçersiz Komut Girince

Geçersiz bir komut girince Baştaki Yazan Batihost Yazısını Nereden Değiştirebilirim
  17. Ayhan_Samed

Ben Kimim Amacım Ne?

18. Ayhan_Samed

Benimle Minecraft Oynarmısın?

Merhabalar Ben Ayhan Samed Bir Süredir Youtube Platformunda oyun oynayıp, Şuanlık amatör Videolar Çeken Yayınlayan 21 yaşında bir oyuncuyum. Yayın,Video dahilinde ve dışında beraber oyun oynayacağım; - 15 yaşından büyük, - Discord kullanan, - Kafa dengi, - Muhabbet edebilen, arkadaşlar...
  19. Ayhan_Samed

Bizimle Oyun Oynarmısın?

Youtube Kanalımın +100 Kişilik Discord Sunucusunda Oyun Ekiplerimiz Bulunmakta Aramıza Katılmak İsteyenler. Yayın,Video dahilinde ve dışında beraber oyun oynayacağım; - 15/18 yaşından büyük, - Discord kullanan, - Kafa dengi, - Muhabbet edebilen, arkadaşlar arıyorum. İletişim için Discord...
  20. Ayhan_Samed

Zula Avrupa En İyi Vuruşlarım#1

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayhan Samed Çayhan İkinci Videom Olarak Zula Avrupadaki En İyi Vuruşlarımın İkinci Videosunu Paylaşmak İstedim Sizinle Beğenmeyi Ve Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın.