Arama sonuçlarınız

1. H

☃️ KARTANESIMC [23.01.2023 14:00 AÇILIŞ] 1.18.2 - 1.19 | Pass, Yetenek, Lonca | KOTH, Ejder Katili, Kutu Eventi / by Kartanesi Community with ❤️

Sorun için özür dileriz. Telafi ödül olarak 1 Adet altın anahtar verebiliriz. Rica etsem kullanıcı adınızı verirmisiniz?
  2. H

☃️ KARTANESIMC [23.01.2023 14:00 AÇILIŞ] 1.18.2 - 1.19 | Pass, Yetenek, Lonca | KOTH, Ejder Katili, Kutu Eventi / by Kartanesi Community with ❤️

Nedir bu KartanesiMC? KartanesiMC 2022 yılında geliştirilmeye başlanan ve 6 aydır geliştirme sürecinde olan bir proje. Misyonumuz Minecraft Türkiye'deki sunucuların Minecraft'ın özünden çıkarak P2W bir sistem oluşturan sunuculara karşı daha dostçul ve herkesin kazanabildiği bir sistem...
  3. H

hakancoskun4891#5240

hakancoskun4891#5240
  4. H

Builder ve Pluginer lazım.

Sunucu 7/24 açıktır survival sunucusu olucak sürüm 1.15.2 builder olarak worldedit bilmesi lazım
  5. H

İstek Minecraft sunucum için ücretli konu tasarımı yapacak kişi arıyorum

Merhaba minecraft sunucum için konu tasarımı yapacak kişi arıyorum fiyatınız ile birlikte Özel Mesaj atabilirsiniz.
  6. H

Yardım Serverda oyuncuların yaptığı şeyler birkaç saat geriye alınıyor

Dün çökmüştü ama worldeditten dolayı, hata bugün oldu
  7. H

Evet kapanmıştı 1 yıl boyuncu ama açtık ve 1-2 haftadır açık
  8. H

Merhaba sunucumuzda oyuncu bildirdi şimdi yaptığı şey birkaç saat önceye alınmış yani birkaç saat önceki şey duruyormuş. Bunun çözümü nedir?
  9. H

BlockBending ! Türkiyedeki tek avatar sunucusu! avatar.blockbending.com

SPAWN BÖLGESİ DENEME BÖLGESİ ARENA
  10. H

Minecraft webscripti

Merhaba, minecraft sunucum için ücretsiz webscript önerirmisiniz. Teşekkürler
  11. H

Webscriptte aldığım hata

Hata yaptığımı zannetmiyor tüm bilgileri batıhosttan copy paste yapıyorum
  12. H

Webscriptte aldığım hata

Merhaba, sunucuma şu ana kadar 2 farklı script kurmuştum ama ikisindede sadece aynı şeyde sorun vardı. Soeun şu : Ödemeye gelince fiyata ne yazarsa yazsın batigame’e yönlendirince 0 tl olarak algılıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim
  13. H

Yardım VDS olan minecraft sunucusunu yeniden nasıl başlatırım

Merhaba, putty ile bağlandığımız bir sunucu var buna nasıl stop yaparım veya start veririrm
  14. H

Yardım Projectkarra türkçe dil dosyası olan varmı

Merhaba, elinde projectkarra’nın türkçe dil dosyası olan varmı. Olan atarsa sevinirim
  15. H

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

Yeni sürüm güzel olmuş. Kaç yıldır eski netherda oynamak sıkmıştı. Artık nether daha güzel bir yer olucak. Ölünce :netherite: sayesinde aletlerimiz kaybolmayacak