Arama sonuçlarınız

1. umutseku2

yardım ! nfs mw 2005

oyun orijinal ve oyuna giriyorum her yarışta resimdeki gibi harita skor tablosu ve ibre yarım gözüküyor çözünürlük ayarlarıyla oynadım bir şey değişmedi nasıl yapacağım bilmiyorum lütfen yardım edin.
  2. umutseku2

Yardım nfs mw 2005

evet gördüğünüz gibi oyun tam ekranda ama harita skor tablosu hız göstergesi yarım olarak gösteriyor oyun içinde de böyle bunu düzeltmenin yolu nedir ?
  3. umutseku2

Yardım mod tavsiyesi

evet öncelikle bir mod paketi kuruyorum içinde 67 tane mod birikti ama çoğu ya küçük ya fazla işe yaramayan kısa modlar çoğu teknik modu indirdim (mekanism bc ve ic2 galacticraft gibi) ama hala mod paketinde bir amaçsızlık var bir hedef yok bir şey yok ve belli bir süreden sonra gerçekten...
  4. umutseku2

Yardım industrial craft 2 experimental

industrial craft 2 experimental modunda 1.7.10 sürümünde oynuyorum refined iron ingot yapaıyorum her türlü fırında ıron ingot ısıtmama rağmen olmuyor (modu kendi wikisinden indirdim)
  5. umutseku2

Yardım minecraft forge 6/7 finishing up hatası

bu modlar launcher a yüklenirken yükleme süresinin sonunda finshing up diyor ve takılı kalıyor yanıt vermiyor force yi bir daha yükledim olmadı launcheri yükledim olmadı bir çözümü var mı bunun ?
  6. umutseku2

Yardım thermal expansion enerji kabloları yok

modu indirmeme rağmen enerjiyi iletecek kablolar ne not enough items modunda gözüküyor ne de creative de
  7. umutseku2

Yardım not enough items modu kapandı

o ya basıyorum olmuyor yeniden kuruyorum olmuyor yok mu bir çözümü bunun (mods klasörü ve oyun modu görüyor)
  8. umutseku2

Yardım mod pack kuruyorum

evet dostlar arkadaşlarımla oynayabileceğim bir mod pack kurmaya çalışıyorum teknik modları yapmama rağmen sürekli eğlenceli modlarda bi eksik var varsa bildiğiniz eğlenceli modlarınız tavsiye ederseniz sevinirim :)
  9. umutseku2

Yardım lütfen yardım edin

Forge mod loader has found a problem with your minecraft installation the mods and versions listed below could not be found thermal fondation : [1.7.10R1.2.6,1.7.10R1.3.0) the file logs/fml-latest.log contains more information hata budur mod pack kuruyordum thermal fondation modunu da...