Arama sonuçlarınız

1. Y

Gadgets Menu Türkçe Config

Linke giriyorum sayfa bulunamadı diyor güncel link atabilirmisiniz ?
  2. Y

İstek Minecraft Faction Klan Tagı Plugini Varmı?

Merhabalar değerli Gamer Forum üyeleri.Benim OPFaction Sunucum var.Bende oyuncuların Kurdukları Klan ismilerinin Kafalarını üzerinde Tag olarak durmasını istiyorum.Aynı Craft Rise daki Lonca sistemi gibi. Rütbleri dursun kafalarının üzerindeki nicklerinin üzerine Klan isimleri. Eğer böyle bir...
  3. Y

Yardım Minecraft Server Port Açma

Türkcell SuperBox Modem Huahwei modelini karısık bakmaya usendim Cevabın icin tesekkür ederim.
  4. Y

Yardım Minecraft Server Port Açma

Merhaba ben minecraft sunucusu açıyorum her seyi tamamladım ve geriye port kaldı ama bi türlü port açamadım. resimdeki yerlere ne yazacagımı bilmiyorum Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Y

Yardım PORT AÇMA!Minecraft

Benim modemde port açma yeri sanırsam bu ama nasıl yapacagımı bilmiyorum yardım!!! ACİLLLL
  6. Y

Yardım spigot server baslat.bat 'Press any key to continue . . .' hatası veriyor acill!!!

Saol cevapladıgın icin ama sorunumu cozdum.İyi Günler
  7. Y

Yardım spigot server baslat.bat 'Press any key to continue . . .' hatası veriyor acill!!!

Arkadaşlar öncelikle bu konuya geldiğiniz için teşekkür ederim.Ben Spigottan server acıyorum herseyim hazır sahabhtan beri açılıyordu serverim pluginler yükledim mapler sitesini yaptım vs herseyini hazırladım ip bile hazır sonra servere bi girim dedim baslat.bat'ı actım ve bana ''Press any key...