Arama sonuçlarınız

1. mealican

Grup Etkinliği Şarkı Önerileri Falan Var Bakarsanız

Şarkı/Müzik önerileri Halsey - New Americana Clean Bandit - Solo Axel Thesleff - Bad Karma -> felaket bir şey Halsey - Without Me Clean Bandit - Mama (feat. Ellie Goulding) aklıma geldikçe yazarım, sizde yazın
  2. mealican

Kenan ben tahtalı köye gidiyorum

bu söz bir yerden tanıdık geliyorsa sende bizdensin kanka yok canım ne ağlaması ya
  3. mealican

GTA SA Öneriler

Oyunu epeydir oynamıyordum ama tekrardan oynamaya karar verdim, neler yapmamı önerirsiniz? Modlarla mı oynayayım? Multiplayer varsa multi mi?
  4. mealican

ilginç google şifreleri (deep web)

Google aramaya 01101101 yazarsanız deep web içerikleri görürsünüz 241543903 yazarsanız buz dolabına kafasını sokanları görürsünüz Bunlar ne alaka? Rastgele denk geldim
  5. mealican

2020 Kıyamet Tahminleri (kg var)

2012 de kopmadı, sonra birkaç tane tahmin de yapıldı ama onlar da tutmadı. Bu yıl ki kıyamet senaryoları en yüksek orana sahip. Corona mı alır? 3. Dünya savaşı mı alır? Dünyaya gelen 4 km çaplı asteroit mi alır? Benim oyum asteroitten yana
  6. mealican

Konya 1 - 0 Fenerbahçe (REZİLLİK)

Koskoca fenerbahçenin geldiği durumu görüyorsunuz. Özellikle galatasaray ile yaptığı derbiden sonra ersun yanal istifa etti. Aziz Yıldırım kulüpten giderken demişti "buradan ağlayarak gidersiniz" diye. Aynen dedikleri oluyor. #alikoçistifa AYRICA Alttaki pozisyonun gol olmadığına VAR kayıtları...
  7. mealican

Süper Güç Oyunu

selam arkadaşlar herkes son mesajı atmış kişinin süper gücünün bir yan etkisini yazacak. örneğin duvarlardan geçebilmek isteyen birine yan etki olarak kıyafetlerin duvardan geçilmemesi gibi ben süper güç olarak flash olmayı isterdim. yorum atacak kişi hem süper güç isteyecek hemde benim süper...
  8. mealican

Kirli Subaşı

manitası corona olmayan nafakacı da ne bilim yani