Arama sonuçlarınız

1. Pixelien

Yeni emek hırsızları, yeni çalıntı platform

Merhaba Değerli Forum Gamer Üyeleri ; Bu konu neden açıldı ? Rashen-Code adlı platformun yöneticileri discord sunucumdaki tüm kanalları, yazıları, etkinlik textleri, duyuru textleri, rol sistemi 'ne kadar çalıp aynısını kendi sunucularına yaptılar. Bende ! Ɗαcн#0131 adlı kurucuya yazdım...
  2. Pixelien

a!s #0001 Emek Hırsızlığı

Kendini komikmi sanıyorsun yaptığın tek şey emek hırsızlığı ve kendini küçük düşürme. 1 sene önce sattığımız unuttuğumuz paketleri ve çekilişte kazandığın paketi paylaştın. Bunu kendinde başarı olarak görüyorsan sende ciddi sıkıntılar var.
  3. Pixelien

a!s #0001 Emek Hırsızlığı

Bu durum için müşterilerimizden özür diliyoruz. Bu durumu düzeltmek için yeni paketleri yapmaya başladık bile ama belirli müşterilere verilecek o paket beklemede kalın.
  4. Pixelien

Şık ve Güzel Oto Event Scripti -RoseShop

Klasik event skripti sadece süre belirlenmiş görsel eklerseniz tutabilir
  5. Pixelien

Yardım random oyuna girme skripti

merhaba. ben bi skript ile random oyuna girme yaptım ama hep aynı oyuna giriyo nerde hata yaptım bakabilirmisniz command /randomsolo: trigger: set {_oyun} to random integer between 1 and 2 if {_oyun} is 1: execute player command "psg join arena1" if...
  6. Pixelien

Yardım Quick shop market oluşturunca tabela oluşmuyo ve satın alınca para gitmiyo

aga hiçbişi olmadı birkaç yazı çıktı ama hata değişmedi
  7. Pixelien

Yardım Quick shop market oluşturunca tabela oluşmuyo ve satın alınca para gitmiyo

Quick shop ta Market oluşturunca alta yazı çıkmıyo ve tabela gelmiyo ama market oluşuyo oluşturduğum markete bişi satınca para gelmiyor pl leri yeniledim Vault ve iconomy pluginlerinide güncelledim ama aynı hata yardımcı olabilecek varmı
  8. Pixelien

Assasins.keyubu.com | FPS Lagı Yapmayan Klasik Faction Sunucu | 16:00 EVENT

Tavsiyen İçin Teşekkür Ederiz. Başka Hostinglere Baktık, Mesela Batıhost hostinginin CPU-su az diye kullanmadık.
  9. Pixelien

Assasins.keyubu.com | FPS Lagı Yapmayan Klasik Faction Sunucu | 16:00 EVENT

[/SPOILER]
  10. Pixelien

Yardım Orman mapinde bazı pl ler çalışmıyor

yada google a LiteBoard yazarak bakabilirsin
  11. Pixelien

indirirsen plugin olduğunu anlarsın
  12. Pixelien

lite board skript değildir animasyonulu tab ve scoreboard pluginidir ve sorunu çözdüm teşekkürler
  13. Pixelien

tm patlamalar olduda lite board olmadı
  14. Pixelien

link > https://www.spigotmc.org/resources/liteboard.66303/ patlama derken yani creeper ve tnt patlayınca etrafa zarar veriyor
  15. Pixelien

Merhaba Minecrafta Orman mapi oluşturdum multiverse core dan wg fln herşeyi yaptım ama Lite board çalışmıyor ve patlamalar açık Bu sadece ormanda oluyor sizce sıkıntı nedir
  16. Pixelien

acil ışınlanmak için skript

Spawn yeri yap /set spawn çek oyuncular orda doğsun oyuncular base lerini /sethome diye kayıt etsinler /home yazdığındada base ışınlar (essentials gerekli)
  17. Pixelien

İstek Kişi sayısındaki yere yazı eklemek istiyorum

sunucuda böyle bir hata oluyor sebebi nedir
  18. Pixelien

BungeeCord Sunucu içinde aynı şey geçerlimi
  19. Pixelien

Sunucularda sağ üst köşede oyuncu listesi yeri var orayı nasıl düzenliyebilirim bilen arkadaşlar yazabilirmi örnek resim :
  20. Pixelien

Yardım Vote sisteminde ödüller gelmiyor

Bu pl çalıştı sağol konu kilit
  21. Pixelien

Yardım Vote sisteminde ödüller gelmiyor

settings: onlineonly: false luckyvote: false permvote: false cumulative: false broadcastqueue: true broadcastrecent: true broadcastoffline: false votecommand: true rewardcommand: false joinmessage: false voteremind: false remindseconds: 300 ratelimit: 10 logfile...