Arama sonuçlarınız

1. PaZee

play.teknoyuncu.com - Survival Teknium - Çiftçi,Upgrade,Claim,End Gravity, (Ejder,CSW,koth) etkinliği Ve daha fazlası!

Build#80 Her gün akşam 6 da farklı farklı eventler olmasını istedik ve her hafta Pazar günü 18:00 da Ejder Etkinliği olmaktadir. İlk etkinliğimizin kodlarını yazdık, hasar sıralamasını oluşturup hasara,sıraya,son vuruşa Etkinlik Parşömeni hediyesi verilmektedir, sayıları hasar,sıra,son vuruş...
  2. PaZee

play.teknoyuncu.com - Survival Teknium - Çiftçi,Upgrade,Claim,End Gravity, (Ejder,CSW,koth) etkinliği Ve daha fazlası!

Sanateseri yazmışız, onun haricinde haritalarimizi yaparken texture pack ve shader kullanmıyoruz fakat forumlarda shaderli paylaşmak daha güzel oluyor, buyrun shadersiz hallleri. Egodan bahsetmişsiniz, ego ayıp bir şey değildir zaten egoist bir tavır sergiledigimizi düşünmüyoruz. Egonun...
  3. PaZee

Teşekkürler :) Kusura bakmayınız, 4 gündür ekibimiz çok yoğun çalışıyor. İnternetin, spigotun,paperın, configlerin ve java paketlerinin en derin katmanlarında Garbage Collector araştırmaları yaptık, Memory leak araştırmaları, eklenti optimizeleri. En sonunda sunucumuzu 20 kişide 1 GB...
  4. PaZee

Orman sunucusunda sethome'yi deneseydiniz yapabilirdiniz. Sunucu konularını düzgün okumadığınıza eminim, çünki düzgün okusaydınız bilgi sisteminin yakında geleceğini görebilirdiniz. ve işaretle bana gönderdiginiz ss'te mavi olarak seçtiginiz alanın başında yakında eklenecek...
  5. PaZee

Merhabalar, çiftçiyi bakıma almıştık. Size discord üzerindende yetkili ekibimizden "PaZee" açıklamada bulundular. Bilgi(Meslek) sistemini yapıyoruz. Sadece 2 sistemi görmeyip alakası yok demekte ne türden bir oyuncu oldugunuzu gösteriyor bizlere. Sunucumuzdaki Shutdown problemi düzeltildi...
  6. PaZee

[1.8-1.18.2] DRAGONBORN FACTIONS - mc.projects.gg | Sınıflar/KotH/Rünler/PVP/PVE/Arsalar/Kabus Modu/Düellolar/Özel Eşyalar

ProjectsGG' oyuncu kitlesi olarak muazzam bir sunucu. Sizin herşeyiniz oturmuş umarım sırtınız yere gelmez başarılar dilerim!
  7. PaZee

Çiftçiden satılan ürünlerimizde vergiler var, onun haricinde yakında eklenecek Bilgi(Meslek) sistemi sayesinde aktif farmlar daha öne çıkacaklar. Pasif yani afk diye adlandırdığımız farmlar oyuncuları çok fazla yüceltecek etkenler değildir. Çiftçi eklentisi sunucuyu daha optimize kıldığı için...
  8. PaZee

Kendimize özgün bir çoğu sistemler ile karşınızdayız. İP: oyna.teknoyuncu.com Versiyon: 1.16.5 Avantajlar; Çiftçi Sistemi ; Çoklu Sunucu Sistemi; Ortak Nether Sİstemi; Ortak End Sistemi; End Kiralık Giriş Sistemi; TeknoLand Sistemi; Bilgi Sistemi(yakında); Tüccar Sistemi...
  9. PaZee

Oyna.TeknoKlan.Com Faction | 1.8 | Savaş Eventleri | Klan siralama | Upgrade Sistemi | NoP2W | Ozel kodlar.

Unisex Sunucu :D RisePixel, PVP konusunda op daha ağır, ama blok yapı farm build vb şeylerde Emek daha ağır basıyor Farmcı, emekçi oyuncuyuda tutuyoruz. İtemleri düşünce serveri bırakmayıp tekrar kolayca set yapabilen adamıda.
  10. PaZee

Yardım Spartan ve matrix config

Burası matrixin forumumu ? Free versiyonda belki güzel yapan birisi vardır, atabilecek hayırdır sen ? Tamam en iyi sunucu sensin leak kullanmıyorsun şimdi git başka konularda verdigin 10 doları tatmin et. Benim free kullanmam seni rahatsız ediyorsa hiç bu konuda boş boş atıp tutmassınız. Ne...
  11. PaZee

Bitanem, yarın tatile gidecegimden bazı şeyleri, hızlıca bitirmem gerekiyor Teşekkürler <3 #### MATRIX CONFIG FILE # MATRIX ANTI CHEAT # file: checks.yml | Customize each checks here # # Useful Links: # 1. Issue Tracker...
  12. PaZee

şu 2 hile korumasını kullanıyorum fakat, oyuncularım çok atılıyor elinde güzel configi olan varmı ?
  13. PaZee

Oyna.TeknoKlan.Com Faction | 1.8 | Savaş Eventleri | Klan siralama | Upgrade Sistemi | NoP2W | Ozel kodlar.

@Ahmet_KaradumaNn Oyuncularımız, kalitelidir en küçügünden en büyügüne güzel bir ortam oluşturmak hedefimiz adı üstünde TeknoKlan. Bu gece gelecek güncellemelerde, PVP maden, maden eventi, kelime oyunu, yeni kasalar gelecektir.
  14. PaZee

Yardım tps sorunu nedir

https://aikar.co/2018/07/02/tuning-the-jvm-g1gc-garbage-collector-flags-for-minecraft/ herhangi bir sıkıntı yok başlat.bat ınıza bu ayarları giriniz.
  15. PaZee

[1.15.2] TeknoKlan Survival | Ozel Kodlanmış Sistemler | Emek-Orta | Acildi!

Yeni güncellemeler ve yeni harita ve sunucuya biraz sadelik getirdik karşınıda TeknoSurvival V2.0!
  16. PaZee

Teşekkürler @Google Amca ! Elimizden geldigince kalite üretmeye çalışıyoruz, fikirlerinizle beraber TeknoKlanin Varlıgı yükseliyor Bu süreçte yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler :)
  17. PaZee

23.07.2020(Akşam) 24.07.2020(SABAHI) Güncellemeleri; Sunucumuz yeni açıldı ve her gün geliştireceğiz!
  18. PaZee

IP : Oyna.TeknoKlan.com
  19. PaZee

Yorumlarınız

Yakın bir zamanda Faction sunucu açacagım, hali hazırda bir survival sunucum var fakat yaptıgımız şeylerin bir çogunun pvp uyarlı oldugunu düşünüyorum Metin2,Knight online tarzı upgrade sistemi PvpLand(TeknoLand), Onur Puani Sistemi gibi bazı sistemler var fakat, sunucuyu yaparken VIP lere daha...
  20. PaZee

mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

İyi bir sunucu, Eskiden 15 kişilik ekiple oynamıştık, öneriyorum sunucuyu, ilgi güzel derecede.