Arama sonuçlarınız

1. PaZee

play.teknoyuncu.com - Survival Teknium - Çiftçi,Upgrade,Claim,End Gravity, (Ejder,CSW,koth) etkinliği Ve daha fazlası!

Kendimize özgün bir çoğu sistemler ile karşınızdayız. İP: oyna.teknoyuncu.com Versiyon: 1.16.5 Avantajlar; Çiftçi Sistemi ; Çoklu Sunucu Sistemi; Ortak Nether Sİstemi; Ortak End Sistemi; End Kiralık Giriş Sistemi; TeknoLand Sistemi; Bilgi Sistemi(yakında); Tüccar Sistemi...
  2. PaZee

Yardım Spartan ve matrix config

şu 2 hile korumasını kullanıyorum fakat, oyuncularım çok atılıyor elinde güzel configi olan varmı ?
  3. PaZee

Oyna.TeknoKlan.Com Faction | 1.8 | Savaş Eventleri | Klan siralama | Upgrade Sistemi | NoP2W | Ozel kodlar.

IP : Oyna.TeknoKlan.com
  4. PaZee

Yorumlarınız

Yakın bir zamanda Faction sunucu açacagım, hali hazırda bir survival sunucum var fakat yaptıgımız şeylerin bir çogunun pvp uyarlı oldugunu düşünüyorum Metin2,Knight online tarzı upgrade sistemi PvpLand(TeknoLand), Onur Puani Sistemi gibi bazı sistemler var fakat, sunucuyu yaparken VIP lere daha...
  5. PaZee

[1.15.2] TeknoKlan Survival | Ozel Kodlanmış Sistemler | Emek-Orta | Acildi!

Server İp; oyna.Teknoklan.com Sitemiz; Teknoklan.com Tanitim videolari (kısa ve öz) Server İp; oyna.Teknoklan.com Sitemiz; Teknoklan.com