Arama sonuçlarınız

1. emirggts

İstek Minecraft sadece discord sunucusundaki insanların servere giriş yapabilmesi

bana göre mümkün deil dedim varsada bilmiyorum
  2. emirggts

İstek Minecraft sadece discord sunucusundaki insanların servere giriş yapabilmesi

Bence böyle bir şey Mümkün Deil ama discord üzerinden sunucu sohbetine ve konsola komut gönderilebiliyor, ama onun yerine whitelist ataeak sunucya sadece belirlediniz kişilerin girmesini sağlaya bilirsiniz.
  3. emirggts

CraftRise YouTuber Tagı için minimum kaç abone gerekiyor?

Merhaba; CraftRise Youtuber İçin Gerekli Şartlar, Aktif bir şekilde youtube kanalında içerik üretiyor olman gerekiyor. 10.000 aboneye sahip olman gerekiyor. 10.000 abonenin yanında attığın her bir videonun da ortalama 3.000 görüntülenme ve üstüne sahip olması gerekiyor. Küfürsüz ve saygılı...
  4. emirggts

Discord komut yazınca özelden yollamak..

BetterDiscord Kurmanız Gerek Plugini BANA tıklayarak indirebilirsin
  5. emirggts

Bir discord eklentisi sayesinde
  6. emirggts

Yardım Authme kurdum serverime Fakat /register yazdıgım halde hiçbir şey olmuyor çözüldü

OpeNLogin Diye bir plugin buldum 1.16 uyumlu plugini ""buraya"" tıklayarak ulaşabilirsin
  7. emirggts

Yardım Authme kurdum serverime Fakat /register yazdıgım halde hiçbir şey olmuyor çözüldü

ben 1.13 üstü sürümlerde uygun authme görmedim siz bulursanız benimle paylaşırsanız sevinirim :=)
  8. emirggts

Son sürüm mü indirdiyseniz çalışması lazım, haleda çalışmıyosa sürümlere bakın 2 tane sitede olan authme sürümlerini ss(screenshot) bırakıyorum...
  9. emirggts

Merhaba, Authme Nin 1.16.4 sürümüne uygun olduğundan emin ol..
  10. emirggts

Discord hakkında bir kaç soru

Butonlar sizinle alakalı olabilir aynı şeyi ben yapınca buton çıkmıyor mağza dediğin şeyden pek bi bilgim yok.
  11. emirggts

Merhaba, birçok discord botunda gördüğüm !yardım komutunu yazınca özel mesajdan atıyor bu botlar arasında "Mee6" ya örnek verebiliriz. bende bu sistemi güzel bulup kendi botum için yapmayı denedim fakat pek bir şey çıkmış deil, bu sistemi Discord.js V12 elinizde varsa paylaşabilecek varmı? Alta...
  12. emirggts

Kapansın

Şimdi Kendin Düşün Dostum Elimde Senin MehmeTADN a yazdığın ss lerde var
  13. emirggts

Kapansın

haklı olduğun sebeb 2 kelimeyle beni banlamaksa? Plugineriniz MehmeTADN böyle ayrılır sizden dostum
  14. emirggts

Kapansın

konu tasarımı alıntıdır aynısından bende var discordunuza alıntıdır yazınca RCND adlı admininz banladı :)
  15. emirggts

MYCRAFT web site scriptinin hatası cozebilen varmı

aynısı bendede denedim aynısı oluyor
  16. emirggts

FItemSpawner # CustomSpawners [BEDAVA/ÜCRETLİ]

11 tane hata var gerekli addonler neler?
  17. emirggts

Yardım Repair Plus Plugin Permissions

kusura bakma geç oldu goolge ye Repair Plus yazınca çıkıyor
  18. emirggts

Merhaba ; Pluginin guisi ne erişemiyorum /rpanvil komudunun perm i olmalı galiba op iken oluyor önerennileceğin tamir skirpti varmıdır :?
  19. emirggts

Merhaba; Başlıkta Belirtiğim Repair Plus plugini Permissions ını bulamıyorum bilen yada bulabilecek varmı..
  20. emirggts

NitroDc Network | 1.16.X Hard Survival | Gelişmiş Özel Dünya | Özel Kasa Sistemi | Referans Sistemi | Daha Fazlası!

Sunucuyu beğendim konu tasarımları ve sistemleri gayet hoş ,mutlaka oynamayı düşünüyorum.
  21. emirggts

İstek [İSTEK] Disguise skript i istiyom

sk deil içinde değişik yazılar çıkıyor yinede teşekür ederim bulamadık bizde
  22. emirggts

hatırlatığın için saol şimdi sw ye atıp test edeceğim Furkan Bey bir şey soracağım acaba bunu sk oldundan emin misiniz :)
  23. emirggts

Değerli cevap ın için teşekür ederim çalışırsa çok güzeĺ olucak
  24. emirggts

Merhaba; Bir disguise skript i istiyorum ve tab da da disguise olacak şimdiden teşekür ederşm :)