Arama sonuçlarınız

1. A

> OPSkyblock > 1.8.X > Mimar Alımları > Paralı Sunucu > Geçmiş Deyil Geleceğe Doğru İlerliyoruz =) >

Merhaba sayın Forum-Gamer Takipçileri. Ben Ali ve bu gün mimar alımlarımız başlamıstır .Mimar Alımları için discord gelmeniz şart çünkü server akşam üstü açılacak . İleride Kendimize Özgü Skriptlerle OPSkybloğa renk katacagız :) !! 2 Tane Mimar Alımlarımız Vardır !! DİSCORD > AliK#8608 =)...
  2. A

|-| Mimar Alımı |-| +15 |-| Discord Üzerinden Alınacak |-| Yaptıgınız Buildin Fotoğrafını Atıcaksınız |-| Bedava Olmayan Server !! |-|

Merhaba sayıt forum-gamer takipçileri !! MİMAR alımlarımız başlamıstır !! Discord üzerinden yapılacakdır !! Yaş sınırı +15 !! Discord üzerinden yaptıgınız buildin fotoğrafını atıcaksınız !! Server daha açık deyildir 2-3 gün sonra açılacakdır !! Belki yarın bile açılabilir !! Server Paralıdır ilk...
  3. A

LeaderMine Yetkili Alımları Başladı | Adminliğe Doğru Adım Adım! +60 Online

Başvuru Formu: Ad-Soyad : Ali İhsan Buran Oyundaki Adınız : AliKBeyefendi Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 5-6 Saat en az Doğum Tarihiniz : 2005 30 aralık Mikrofonunuz Varmı? : Var Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? : Yardım Etmeyi Ve Yardımlaşmayı...
  4. A

Ortak Aranır | İlk Ay o Ödüyecek 2. aylar ben ödüyeceğim | Plugin paketi paralı aldım !|İçeri gir |

Dediğim gibi ilk ay siz ödüyeceksiniz çünkü plugin paketine bir müklet para verdim !! Alıcagım hostingin vergi levhası mevcuttur keyubu ve batihost gibi yerlerden almıyacagımdır !! Goggle ye nirvanahost yazarsanız çıkar büyük ihtimalle %99 ddos koruması veriyor !! ilk ay 3 gb ramli açsakda olur...
  5. A

Ortak Arıyorum | 70 TL lik Plugin paketi var İçeri gir !!

Merhabalar ben 70 tl ye OPSykblock paketi yaptırdım şuanda 1 tane skript kaldı onunda parasını verdiğimde güzel şeyler olucak sizlerden 1 kişiyle ortak olmak istiyorum yoda.host yazarak vds i nerden alcagımıza bakabilirsin !! Cidden para verebilecek ve +14 olursa sevinirim . DeluxMenus vb...
  6. A

Ortak Aranır | Plugin Paketi Yaptırıyorum | İçeri Girin |

Merhaba Sayın Forum-Gamer Takipçileri | Ortak Arıyorum +15 ve Her Ay Para Verebilecekler Gelsin | BATİHOST-KEYUBU VB. Sitelerden Almıyacagız Yoda . host dan yaptıracagız Ben Kurucularıyla Bire Bir Konustum Ve i7 den Daha İyi Olan Rayzen 5 4gb mesela 40 tl baya uygun arkadaşlar 8gb 80 tl ordan...
  7. A

Ortak arıyorum içeri gir +16 olucak :) !!

Merhaba Okumadan Geçme !! Serveri 1 - 2 Hafta Sonra Açıcagız Bende 60 TL var Ve Ortak Arıyorum . Neden 2 hafta sonra dedim çünkü Kişiye Özel Plugin Paketi Yaptırıyorum ve /banka /level market /editmarket BOSS gibi eklentileri söledim . Fiyat 110 TL Server Türü OPFaction HİLE Serbest Olucak...
  8. A

Ortak Arıyorum Ortak Şartı = Ucuza VDS Satan Yer Gerekiyor İçeri Gir !!

Ortak Arıyorum Ama 16 GB RAM 80-90 TL LİK VDS BULABİLENLE ORTAK OLUCAMŞ UANDA 50 TL VAR İNİNALE ATICAGIM VDS ALINACAK YER GÜVENİLİR OLMASI GEREK !! Discord :AliK#8608
  9. A

RubyNetwork ortak arıyor

iyi
  10. A

RealCraft

gerçekcraft
  11. A

| Play.RisusNW.com | EDİTH KOMUTLAR | Sunucumuza Herkezi Bekleriz :) !! |

Merhaba Arkadaşlar Yeni Bir Server açtık ve sizlerin gelmesini isteriz . Bizim bir hedefimiz var ve bu hedefe ulaşmak istiyoruz . Herkeze İyi Günler Dilerim :) !! SUNUCU BİLGİSİ Sunucu İP : Play.RisusNW.com Sunucu Sürüm : 1.8.X Sunucu Türü : OPFaction HAKKIMIZDA [ AŞŞAĞIDA ]...
  12. A

| Sadece Sponsor & Youtuber Alımları Vardır | Admin Alımı Vardır Ama Bize Bir Ücret Vermeniz Gerekir | İçeri Gir!!|

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Youtuber & Sponsor Alımları Vardır!!. Youtuber Alımı Şartı = 500 Abone 50 Like 200 izlenme [1haftaİçinde] Sponsor İçin Her Ay Belirli Sabit Bir Ücret Vericeksiniz Discorddan Bire Bir Konusacağız . ip:RisusNW.batihost.net Türü:OPFaction Sürüm:1.8.X Discord :https : /...