Arama sonuçlarınız

1. İ

Konu Kapansın

Serverda 1 hafta oynadım gayet güzel yetkilleler olsun çok ilgiler herhangi bi hatada hemen ilgileniyolar gelmenizi tavsiye ederim DC adım hulkdede oyun adım Nostaji
  2. İ

FACTIONS YENİLENDİ! BETA BİTTİ! | play.thunders.network 1.8 - 1.12 | ZULADAKİ + BASMA SİSTEMİ!, EDİT, COİN, ÖZEL BÜYÜLER, VE Çok daha fazlası!

KONU TASARIMI OLDUKÇA GÜZEL SERVERİNİZ AÇILMA TARİHİNDE İNCELİCEM AMA GÜZEL GÖZÜKÜYOR BAŞARILAR
  3. İ

Arşivlendi

Arkadaşlar sunucu ayrımcılık üzerine kurulmuştur moderatorlarde op var ve vs ye giriyolar item almadıklarını nerden bilicez ? Dün ormanda tuzak yapıyorum ve birçok oyuncu üstüme atladı bende 1 ini tuzağa attım ve içine daldım sonnra yukardan vurmaya başladılar ben bi yukarı bi önüümdekine...
  4. İ

| ☪ Jaguar Network ☪ | Faction & OpSkyblock Sunucusu | Site | Jail | +30 Oyuncu | 3x3 Kazma | Ve Daha Nicesi... |

Arkadaşlar server ayrımcılık üzerine kurulmuş tuzaga adam atıyoruz yarım blocktan vurduk diye hile dediler kont istediler kontrolde atılan klasörde virus vardı söylememize rağmen aldırış etmediler. Para yatıran kazanıyor tarzı bir server orman önü max 4 claim alabiliiyosunuz ama moon adlı...
  5. İ

Play.Kingwars.Xyz | ORMAN ÖNÜ AÇILIŞ ÇARŞAMBA 20:00 Klanını luştur ve bizimle maceraya katıl > Metin Taşı | Blok Sıralaması | Sanal Büyü | Edit Coin >

Aga Kanıtlayamam ama gerçekten öyle istersen gir servere kendi klanındaki anaa bacı ggiriyor chati siliyor biz lan diyince 10m atııyor iyi olldu diyorr sonra biz adminin arkadaşlarıya vs ye girdik tuzaga düüştüler admin arkadaşşları diye kkendine tp ledi
  6. İ

HaVS.MinecraftOyna.com > OPFaction Sunucusu │ KASALAR │RÜTBE │EDİT │ÖZEL BÜYÜLER │ PARA ÇUBUĞU ve Daha Fazlası

SERVER OP YAZIYOR AMA DERİ SET İLE BAŞLIYOR OP OLDUĞUNA EMİN MİSİNİZ
  7. İ

MercyClub.Batihost.Net | AKTİF! | 27.07.2020 15.00 | Discord'a katıl! | Turnuvalar | Özel Maskeler | Özel Setler | Bosslar | 17 Rütbe ve..

Sunucu op olarak yazıyor ama edit emek onu geçtim paket alıntı dedim kurucu direk git dedi sonra muteledi anlayaşlıı olman lazım
  8. İ

GoldenCity.batihost.net Emek Survival 1.8 Turnuva 1.sine 100TL ÖDÜL HEMEN ŞİMDİ VIP ÇEKİLİŞİ SUNUCU YENİ AÇILDI

Konu Tasarımı iyi maplar ded iyi gözzüküyor dc grubunuzu atma şansınız var mı
  9. İ

Play.Kingwars.Xyz | ORMAN ÖNÜ AÇILIŞ ÇARŞAMBA 20:00 Klanını luştur ve bizimle maceraya katıl > Metin Taşı | Blok Sıralaması | Sanal Büyü | Edit Coin >

Servrer daa oynamızı rica etmem rehberler kendii klanına mute atmıyor adminn kendi klanına item dağıtıyor oynamayın tavssiiye etmiyorum illa oynucam derseniz sınırsız mute yersiniz ....
  10. İ

Bize Makro diyosun haha everest sgm x7 yaz googleye orda makro tuşu var double cclicck iişine yarııyor bilmiyosan
  11. İ

Cidden rezalet admin Winloader ın arkadaşını tuzaaga attıkk diyye adamının kaçırdır kurucu abulllah vs deyken kick atıyor ve itemleriimii kaybettiriyorr oynamanızı tavsiye etmiyorum iyi günler
  12. İ

|| BÜYÜK BAKIM TAMAMLANDI || [JesterNW.mcdunyam.net] - <|1.8x/1.12x|> < || Faction || Yeni Sistemler ||

Server Güzeldi Maalesef Oyunculaarla Dalga geçiyolar yook Orman 15:00 da aaçılcak 19:.00 da açılcak sonra ertele ertelle online için oyuncuları bile kandırıyolar
  13. İ

HeadShotNW.batihost.net | Aradığınız Faction Sunucusu | Kale Savaşları | Klan Turnuvaları | Her Gün Set Eventleri | Rütbeler | Klan Sponsorluğu |

Konu Tasarımı Süper Serveride Gezdim Gayet Güzel Ama level Markett eklerseniz daha iyi olabilirdi
  14. İ

Ryko Network Gelişmiş OpSkyblock Yetkili Alımları

Ben Moderator Olmak İstiyorum Oyun Adım TekZafer