Arama sonuçlarınız

1. McAktif

Tatlı Ve Uzun sürücek bir survivala hazırmısın?!

Merhaba bende size istek yolladım. Discord adım Swajhaki#8513
  2. McAktif

Yardım minecraft sunucusu herkesde gözükmüyor

vdsyi çekilişten kazandım ve bana sağlam dediler bence ben bir şeyi gözden kaçırıyorum
  3. McAktif

Port normalde zaten öyle çıkıyor ve onuda denedim.
  4. McAktif

yani vdsnin sahibi portu açtım dedi ve server propertiesde bütün şeyleri denedim boş bıraktım ipyi yazdım 0.0.0.0 yazdım ama hiç birinde sw gözükmedi
  5. McAktif

vds çekilişini kazandım ve böyle küçük bir sw açmaya heves edindim fakat her şeyi denedim sunucu sadece o vdsde gözüküyor başka yerlerde değil port filan sıkıntı yok vdsnin sahibine dedim o da açtım dedi.server.properties dosyasındada server ip yi her türde denedim.Vds galiba kanadaya bağlı...
  6. McAktif

Dev online oyun Projem

güzel olucak gibi başarılar
  7. McAktif

Kaliteli Surival

Sunucu survival ve roleplay olarak ikiye ayrıldı.(RolePlay bakımda belki iptal edilebilir.) Dynamap hazır.
  8. McAktif

Kaliteli Surival

Çok kısa bir sürede 10 kişi olduk.İp paylaşıldı.
  9. McAktif

Kaliteli Surival

VorxCraft eskiden açmış olduğu sunucu ile başarısını kanıtlamıştı zaten bu sefer daha başarılı olmaya geliyor. Vanilla tarzında bir sunucu olucak ve sürümü 1.16.1 olucak. +10 kişide sunucu ipsi paylaşılacak. Buyrun kapımız açık. https://**********/mNJjPaU
  10. McAktif

Para nasıl kazanabilirim?

En güzeli bir site aç ve bol bol reklam olsun oradan kazanırsın ve ailene çok masraf vermemeye çalış çünkü sen para kazanacaksın diye onlar para kaybetmesin.
  11. McAktif

heheheh çok komik

heheheh çok komik
  12. McAktif

Klavyem bozuldu yardım!

hee gördüm ben o klavyeye almak istiyor zannetim yorumun için teşekkür ederim
  13. McAktif

Güler Özince - Merkür retrosu

Spotify için : ben çok beğendim ve defalarca dinledim sizin yorumunuz nedir?
  14. McAktif

herkes saçma sapan cümle kursun (hayal gücü geniş olanlar gelsin :P)

Birisi hamburgerciye gidip bir iskender sipariş etmiş sonra ketçap var mı diye sormuş garson ne demiş sizce? Kalk Kendin al hizmetçin değilim.Sizin için saçımı süpürge ediyorum ben
  15. McAktif

Forum Oyunu Discordapp'a En Çok Ne Eklenmesini İsterdiniz?

Arada sırada rastgele bir sunucuya boost bassa veya 1yıl üstü kullanıcıların sunucularına x2 boost basma fena olmaz yani
  16. McAktif

Klavyem bozuldu yardım!

Selam windowsun arama kısmına Dil ve Klavye seçeneklerini düzenleyin dedikten sonra Türkçe Dilinin üstüne tıklayın ve Seçenekler diyin büyük ihtimalle klavyeniz F de (Bilişim dersinden hatırladım :D) Klavye ekle ye basın ve oradan Türkçe Q seçin (altında QWERTY yazıyor)
  17. McAktif

Minecraftta en beğendiğiniz biome neresi?

öyle yaparsan phantomlar canını okuyabilir :D
  18. McAktif

Nolur yardım edin bu sorunu çözümünü bile yazsın

O gölgeli alana bir blok koy her şey düzelir.Sonra kırarsan bir şey olmaz.
  19. McAktif

Pc çok Isınıyor

Zaten fanım var ama galiba bu yeterli olmuyor çünkü araştırdım biraz ısı dan kaynaklı galiba
  20. McAktif

Pc çok Isınıyor

Hayır Bilgisiyar
  21. McAktif

Pc çok Isınıyor

2 Hafta önce değiştirtmiştim
  22. McAktif

Pc çok Isınıyor

bilgisiyarım çok ısınıyor ve yaklaşık 1 hafta önce format atılmasına rağmen bu yüzden geceleri hiç giremiyorum 4gb ram AMD RADEON HD 7700 SERIES pek alakam yok o yüzden detaylı açıklarsanız sevinirim hiçbir bilgim yok bilgisiyar ile
  23. McAktif

Minecraftta en beğendiğiniz biome neresi?

Pandaların bize hiçbir faydası olmasada seviyorum onları d: