Arama sonuçlarınız

1. McAktif

Yardım minecraft sunucusu herkesde gözükmüyor

vds çekilişini kazandım ve böyle küçük bir sw açmaya heves edindim fakat her şeyi denedim sunucu sadece o vdsde gözüküyor başka yerlerde değil port filan sıkıntı yok vdsnin sahibine dedim o da açtım dedi.server.properties dosyasındada server ip yi her türde denedim.Vds galiba kanadaya bağlı...
  2. McAktif

Kaliteli Surival

VorxCraft eskiden açmış olduğu sunucu ile başarısını kanıtlamıştı zaten bu sefer daha başarılı olmaya geliyor. Vanilla tarzında bir sunucu olucak ve sürümü 1.16.1 olucak. +10 kişide sunucu ipsi paylaşılacak. Buyrun kapımız açık. https://**********/mNJjPaU
  3. McAktif

Güler Özince - Merkür retrosu

Spotify için : ben çok beğendim ve defalarca dinledim sizin yorumunuz nedir?
  4. McAktif

Pc çok Isınıyor

bilgisiyarım çok ısınıyor ve yaklaşık 1 hafta önce format atılmasına rağmen bu yüzden geceleri hiç giremiyorum 4gb ram AMD RADEON HD 7700 SERIES pek alakam yok o yüzden detaylı açıklarsanız sevinirim hiçbir bilgim yok bilgisiyar ile
  5. McAktif

Minecraftta en beğendiğiniz biome neresi?

Ben kendim başlayayım.Jungle biomu çok seviyorum orayı hem baya odun çıkıyor hemde hiç aç kalmıyorsun. (konuyu yanlış yere açtım galiba)
  6. McAktif

survival oynuyoruz

sizde gün boyu bilgisiyarda vakit geçiren ve canı çok sıkılanlardan mısınız? O zaman buyrun gari :D swajhaki#8513 discord sunucusu : https://**********/wrGm4XR
  7. McAktif

1.16 Survival?

Canım sıkılıyor benle survival oynayacak birisi lazım yaş ve mikrofon önemli değil 1.16 yagirebilsin yeter buraya discordumu bırakıyorum cevap vermez isem buraya yazın yada direk yazın discorduma sıkıntı olmaz swajhaki#8513 (Discord)
  8. McAktif

Minecraft Minigames

Merhaba bu ramazan günlerinde herkes nasıl zaman geçer diye düşünüyordur?Size iyi bir fikrim var.Ben çeşitli minigameslar düzenliyorum yapıyorum.Sunucu aternos çünkü zaten survival tarzı değil belirli aralıklar açık yapıcam ama isterseniz survivalda oynayabiliriz. Not:Minigameslar pvp ...
  9. McAktif

Survival oynayacak ekip aranıyor

Yaş ve cinsiyet fark etmez.Mic söz konusu değil. Bana ulaşmak için: swajhaki#8513