Arama sonuçlarınız

1. PlueTaHa

PlueTaha CS:GO Kanalı

Tüm videolara burdan erişebilirsiniz; https://www.youtube.com/channel/UCGvRlK_ME0_JrTn4X90j2Rg/videos Önerilere açığım
  2. PlueTaHa

Chatting Kingdom Discord Yetkili Alımları

Merhabalar, ben PlueTaha 7600 üyeye sahip olan sunucumuz için sohbet ve ses odalarıyla ilgilenebilecek ilgili ve davet yapabilen ekip arkadaşları arıyoruz. İletişim ve başvuru formu için PlueTaHa#7076 yazabilirsiniz.
  3. PlueTaHa

Discordda Satabileceğin Ürünler

Discordda Satabileceğin Ürünler Nelerdir ?
  4. PlueTaHa

TBot - Discord Radyo Botu

Makine Özellikleri; -8 GB Ram -E5 2697V2 Cpu Bot Davet Linki PlueTaHa#1419 Ekleyerek İsteyebilirsiniz. Merhaba Sizlere Yapmış Olduğum Onaylı Discord Botundan Bahsedeceğim.TBot Ne İşe Yarar? -Radyo (BETA !) t!yardım Yazarak Tüm Komutlarına Ulaşabilirsiniz.Şimdi İse Detaylı Açıklamalara Geçelim...
  5. PlueTaHa

[ Play.Kara-Melekler.Com ] | 1.8-1.16x | Metin Taşı Sistemi | Maden İnekleri | Gelişmiş Claim Sistemi | Boss Eventleri | Şans Koyunları

1.8-1.15 Olan Sunucumuz Birden Çok Sistemle Karşınızda, Survival Sunucuları Aşırı Yaygın Değil Bizde O Yokluğu Gidermek İçin Burada Olan Nadir Sunuculardanız. Sistemlerimiz Resimlerde Belirtildiği Gibidir Her Gün Sunucumuzu Geliştiriyor Bulunmaktayız. Sizleri Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız...
  6. PlueTaHa

Kara Melekler Gaming Community - Sohbet - Oyun - Eğlence Neden Bizimle Değilsin? 1K

Discord Botları Geliştirdiğimiz Sohbet Ettiğimiz Ve Oyun Sunucularımızın Olduğu Discord Sunucumuzda Sende Katılabilirsin. Yaptığımız Projelerden Birisi TBot Radio Ne İşe Yarar? t!yardım Yazarak Tüm Komutlarına Ulaşabilirsiniz.Şimdi İse Detaylı Açıklamalara Geçelim. T-Bot iyi bir ekip...
  7. PlueTaHa

Play.Kara-Melekler.Com | 1.8-1.15 | 3 Gün Ücretsiz Vip | Coin Sistemi | Şans Koyunu | OP-SKYBLOCK 2020

Özenle hazırlanmış tasarımlar sistemler ve ilgilenmeye hazır yetkililerimiz ile sizlere yepyeni bir OP-Skyblock deneyimi sunmaya geliyoruz.