Arama sonuçlarınız

1. HypeTurk

HypeTurk - Türk Faction Sunucusu Yetkili Alımları

DİSCORD HypeTurk#8781
  2. HypeTurk

BetaCraft Yetkili Alımları - Tekrardan Aktif!!

BetaCraft tekrardan sizlerle! yetkili alımları için ByQelm#4936
  3. HypeTurk

Minesyum NetWork - Yetkili Kadromuzu Yeniliyoruz!

Merhaba,FORUMGAMER üyeleri Mevcut Pozisyonlarımız; Rehber Tasarımcı Mimar Yönetici Yardımcı Moderatör Editör Neden bizi tercih etmelisiniz? Minesyum, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucudur. Sürekli gelen güncellemeler ile oyuncularımıza kaliteli...
  4. HypeTurk

ŞOPAR

ŞOPAR
  5. HypeTurk

Play.Minesyum.Com - Yetkili Alımları

Değerli forum-gamer üyeleri hepinize merhaba,; Minecraft sunucumuzun yeniyeni projesinde ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Ortak Yönetici Yardımcı Tasarımcı Mimar Moderatör Reklam Sorumlusu rütbelerinde ekip arkadaşları arıyoruz Discord Qelm#1133
  6. HypeTurk

Play.Minesyum.Com - Developer Alımları

Play.Minesyum.Com - Developer Alımları Üst düzey plugin bilgisi olan developer arkadaşlar arıyoruz. Discord Qelm#1133
  7. HypeTurk

Minesyum Network - Yetkili Alım Formu

Sunucu Bilgileri Şuanlık Gelişmiş 1.8 SkyBlock sunucusu olarak aktif olucaktır. Başvuru minesyum.com/destek Sitemiz üzerinden yetkili alımı için destek açınız ve formunuzu oraya atınız. Alım Yapılacak Bölümler Mimar Tasarımcı Rehber Yardımcı Moderatör Başvuru Formu İsim: Yaş: İletişim...
  8. HypeTurk

Minesyum Network - Yetkili Alım Formu

Merhaba,FORUM-GAMER üyeleri Açmayı planladığımız Minecraft sunucusu için bir ekip kurmayı planlıyoruz. Mevcut Pozisyonlarımız Yönetici Koordinatör Geliştirici Tasarımcı Moderatör Rehber Medya Yönetim Mimar Minesyum'u sevdin, Şartlar mı ne? - tek şartımız dürüst ve bilgili olmasıdır.z...
  9. HypeTurk

Minesyum NetWork - Yetkili Alımları / Play.Minesyum.Com

Selamun aleyküm, değerli dostlarım. Minesyum NetWork adlı sunucumuzun büyük hayalleri için sizlere ihtiyacımız var. Sunucumuzun Minecraft tarihinde yapılmamış uygulanmamış fikirleri yapıcağız. Fakat yetkili ekibimiz de az kişi olduğundan bu fikirleri gerçeğe dönüştüremiyoruz. Aradığımız rütbe...
  10. HypeTurk

Minesyum NetWork - SkyBlock Sunucusu Yetkili Alımı

Minesyum NetWork için her kademede ekip arkadaşları arıyoruz. Discord: Qelm#1133
  11. HypeTurk

Minesyum NetWork - Developer / Mimar / Yönetici / Moderatör - Alımları!

MINESYUM NETWORK YETKİLİ ALIMI! DİSCORD| Qelm#1133
  12. HypeTurk

Minesyum NetWork - Developer & Ortak Alımı

Minesyum NetWork - Developer & Ortak Alımı Discord: Qelm#1133
  13. HypeTurk

Minesyu NetWork - Mimar Alımı

SkyBlock haritası yapıcak Tecrübeli MİMAR aranıyor! Discord Qelm#1133
  14. HypeTurk

Dev Minecraft Sunucu Porjesi İçin Ortak ve Developer , Mimar Arıyorum!

Herkese merhaba acelem olduğu için konuyu pek fazla açamadım fakat discord dan beni eklerseniz detaylı anlatıcağım. Öncelikle sunucumuz direk hub olarak ve büyük reklam bütçesi ile İlk Kademe Fethi BedWars SkyBlock Roly PvP İkinci Kademe Faction Banka Soygunu Survival Skywars Üçüncü Kademe...
  15. HypeTurk

2015 - +500 Online / SansorCraft Tekrardan Kuruluyor! Yetkili Alım Formu

2015 YILINDA KURULAN VE TÜRKİYE NİN SKYBLOCK KONUSUNDA GÜZEL İZLER BIRAKAN SANSORCRAFT YAPILAN SALDIRILAR SONUCUNDA KAPATILMIŞTI! şu an İSE TEKRARDAN ''SANSORCRAFT YENİDEN DOĞUŞ!'' PROJESİ ADINDA SANSORCRAFT I TEKRARDAN AÇICAĞIZ! BİLGİLİ EKİP ARKADAŞLARIMIZI BU PROJEMİZE DAVET EDİYORUZ SUNUCU...
  16. HypeTurk

Minesyum NetWork | Yetkili & Ortak Alımı | Play.Minesyum.Com

Ortak Mimar Admin Moderatör Rehber ALIMLARIMIZ VARDIR Discord: Qelm#1133 arkadaş ekleyin hangi alıma katılcağınızı belirtiniz. Admin , mdoeratör gibi yetkilerde plugin bilgisi olmayanlar lütfen alımlar için yazmasın!
  17. HypeTurk

Minesyum NetWork | +60 Online | Ortak Aranıyor!

1 Hafta önce beta olarak açılan SkyBlock sunucumuz bugünlerde +60 online olup iyi bir kitle ile devam ediyor. Sunucumuzu daha da yükseltmek için ortak arıyorum. Belirli reklamları verdim. Yeni oyunlar & yeni makina için para gerekiyor bunun bir kısmını karşılayabilicek bir sunucu ortağı...
  18. HypeTurk

Play.Minesyum.Com | Tarihin En Büyük SkyBlock Sunucusu | Yetkili Alım Formu

Merhaba değerli forum-gamer.com ailesi Minesyum Network adlı projemizi Beta olarak 1 Gün önce açtık! Ve Beta olarak 1 gün de 40 Online'a kadar ulaştık bizde oyuncularımız ile ilgilenicek ve suncuuya yardım edicek yetkili arkadaşlar arıyoruz. Lütfen sunucumuza gelip yetkili alımı sormayınız...
  19. HypeTurk

Minesyum ]Yeniden Doğuş Projesi Yetkili Alımları 〕2015'2021

Bizi SansorCraft , xVezzy , Bu forumun Reklamlarından , YagizLOL'den tanıyanlarınız vardır. 2015'te kurduğumuz SansorCraft sunucumuzun ardından 2020'de kurulan Minesyum sunucumuzu Kendi FPS Oyunumuzu yaptığımız için ara vermiştik. Şimdilerde ise yeni bir proje ile tekrardan açmak istiyoruz...
  20. HypeTurk

Play.ElicaNW.Com - 16GB Ramlı Sunucu - Hard SkyBlock Yetkili Alımları

Play.ElicaNW.Com - 16GB Ramlı Sunucu - Hard SkyBlock Yetkili Alımları Admin rehber moderatör aranıyor
  21. HypeTurk

Elica NetWork | Gelişmiş Hard SkyBlock * Banka Soygunu / Ejderha Eventi / Koşu Eventi / Özel Reklamlar! ❥ Play.ElicaNW.Com

▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂ BÜTÜN SİSTEMLERİ KONUYA EKLEYEMİDİĞİMİZ İÇİN SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM İYİ FORUMLAR!
  22. HypeTurk

Elica NetWork | Yetkili Alımı

Herkese merhaba yeni açılıcak olan Elica NetWork sunucu projemize yetkili arkadaşlar arıyoruz. Bilgili olmaları bizim için önemlidir. Alınıcak Yetkiler. Yönetici Asistan Admin Moderatör Mimar Rehber ] Tasarımcı [ İletişim ErenYGN#8567
  23. HypeTurk

| HypeTurk > SkyBlock • Spawner Birleştirme + Kanat + Gelimiş Coin! • Play.HypeTurk.Com

──────────────────────────────────────────────────────────── ϟ http://hypeturk.com ϟ ϟ play.hypeturk.com ϟ ϟ mc.hypeturk.com ϟ ϟ oyna.hypeturk.com ϟ '' Biz bir aileyiz! '' ────────────────────────────────────────────────────────────
  24. HypeTurk

10GB Ramli keyubu serveri Admin + Mod + Rehber Alımı Koş kOş KOş -> PLAY.HYPETURK.COM

10GB RAMLİ KEYUBU SW Sİ OPSKYBLOCK ALIM VAR ADMİN + MOD + REHBER KOŞ KOŞ KOŞ PLAY.HYPETURK.COM