Arama sonuçlarınız

1. JaredNetworkTR

JavaProject Dolandırıcılığı - Mücahit Aktaş Sorunsalı - mucosgrin#0001 - 735200443017330728

Selamlar Sevgili Forum Gamer Üyeleri, Bu konu Java Project adlı takıma sorunsal olarak açılmıştır. Daha öncesinde çoğunuzun bu takım hakkında kötü şeyler duyduğuna eminim. Bu olay yaklaşık 1 - 1.5 ay önce oldu ve daha sonrasında dolandırmaya, başkasının ürünlerini satmaya, müşterilerinin...
  2. JaredNetworkTR

JaredProject Çete Skripti v.1.0 [ÜCRETLİ 25TL]

⇝ Özellikler: ・Çete üyeleri birbirlerine vuramaz. ・Çete oluşturma/kapatma/duyuru atma/mesaj atma/ayrılma/devretme/atma/mod verme/çete hakkında bilgi alma/davet etme ・İsminin üstünde TAB pluginiyle otomatik çete ismini çıkartma ・1.8 - 1.16.5 Skript Destekli ⇝ Fiyat: ・Çete skriptinin fiyatı...
  3. JaredNetworkTR

JaredProject Faction Plugin Paketi - Şimdi 50TL!

Paketi satın almak için veya canlı görmek için discord adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Paketin fiyatı 50TL'dir. Discord: SergenTR#0886
  4. JaredNetworkTR

Play.JaredNetwork.Net - OPSkyblock Şimdi Yeniden Aktif! - Seviyeli Spawnerler, Ejderha Etkinliği VE Dahası! Ücretsiz VIP Kampanyası Başladı! /vipol

MERHABA, JaredNETWORK İsmi ilk olarak 2018'de tarafımızca kullanıldı. Ara vere vere gelişen sunucumuz 01.12.2020 tarihinde özel sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kaldık. Biz her zaman elimizden geleninden fazlasını yapmaya çalıştık fakat kadromuz hep 2 kişiydi. Neden diye soracak olursanız...
  5. JaredNetworkTR

Atkm Project Dolandırıcılığı - Sahibi: Seiaen (Devamlı İsim Değişiyor, Tuzağa Düşmeyin!)

Öncelikle Merhaba Forum Gamer Ailesi, Geçenlerde hasan aliyev adlı bir konu açmıştım ve hasan adlı arkadaş hiç bilinmemesine rağmen çoğu kişi konuyu görmüş ve dolandırılmaktan son anda kurtulmuştu. Bende daha çok kitleye ulaşabilmek için devamlı konuyu güncel tutmuştum. Şimdi ise Atkm...
  6. JaredNetworkTR

JARED PROJECT Modern OPSkyblock Plugin Paketi (1.8x - 1.12x)

Paketin Tanıtımı Youtube Üzerindede Mevcut. Modern Bir OPSkyblock Plugin Paketidir. Paketin Fiyatı 75TL Yerine Şuanlık 50TL'dir. Discorddan Beni Ekliyebilirsiniz. SergenTR#0886 Paketin Daha Detaylı Anlatımı Youtube Kanalımızda Mevcut. Videoyu İzliyebilirsiniz, Ek Olarak Discord Sunucumuzda...
  7. JaredNetworkTR

JARED PROJECT Modern Emek Skyblock Plugin Paketi (1.8x - 1.12x)

Paketin Tanıtımı Youtube Üzerindede Mevcut. Modern Bir Emek Skyblock Plugin Paketidir. Paketin Fiyatı 75 TL Yerine Şuanlık 50 TL'dir. Discorddan Beni Ekliyebilirsiniz. SergenTR#0886 Paketin Daha Detaylı Anlatımı Youtube Kanalımızda Mevcut. Videoyu İzliyebilirsiniz, Ek Olarak Discord...
  8. JaredNetworkTR

Tek Blok Skyblock Plugin Paketi Aranır. [1.15.2]

Tek Blok Skyblock Plugin Paketi Arıyorum. Pakette Olmasını İstediğim Şeyler: - Modern, Fantastik Olması (Spawnı vb.) - Özenle Yapılmış Olması - Sağ Tabloada Kaç Blok Kırdığı, Hangi Bölümde Olduğu vb. Yazması - Marketi vb değişik şeyleri olması Yani demek istediğim şey sadece adası olan bir tek...
  9. JaredNetworkTR

Hasan Aliyev #9999 Dolandırıcılığı (Kesinlikle Güvenmeyin!)

Öncelikle Merhaba Değerli Forum Gamer Sakinleri, Bu konumda sizlere nasıl dolandırıldığımdan bahsedeceğim falan diyormuşum :d Valla sorun güvenmekle benden olduğu kesin fakat bu dolandırıcıların gün geçtikte sayıları artıyor ve daha çok kişiye zarar veriyorlar. Bu kişiler etiket değiştirerek...
  10. JaredNetworkTR

Çok Sistemli Emek Skyblock Plugin Paketi Aranıyor. (İçeri Gir)

Sunucumda Kullanacağım, Üst Düzey Gelişmiş Bir Emek Skyblock Paketi Arıyorum. 0'dan Yaptırmak İçin Üst Düzey Bütçem Yok, Hazır Plugin Paketi Olanlar Bana Discorddan Yazabilir. SergenTR#0001 Bütçe 0 - 100 TL
  11. JaredNetworkTR

--> JaredNETWORK Mimar Alımları <-- İçeri Gir (OPSKYBLOCK - OPFACTION)

JaredNETWORK Ekibi Olarak Mimar Alımı Yapmaktayız. Mimar Aramamızın Sebebi. Yakında Gelecek Olan Emek Skyblock Paketimiz İçin Aradığımız Spawn'dır. Aradığımız Spawn Modern Olmalıdır. Yani Klasiğin Dışında Dolu Dolu. Lütfen WorldEdit Gelişmiş Şekilde Kullanmayı Bilmeyenler Gelmesin. Discord...
  12. JaredNetworkTR

OPFaction Plugin Paketi Arıyorum. İçeri Gir

Discord'um: SergenTR#1881 Lütfen paketinize güveniyorsanız yazınız. Sıfırdan yaptırtmak istemiyorum. Paket Türü: OPFaction
  13. JaredNetworkTR

JaredNETWORK - OPSkyblock Youtuber Alımı (İçeri Gir)

Sunucumuz 5 veya 6 Ay Önce Yaklaşık 1.5 Yıldır Açıkken Kapandı; +80 Kitlemizde Dağıldı. Sunucumuzu 2 veya 3 Gün Önce Yeniden Açtık. Tüm Forumlarda Reklam Versekte, Aktiflik Bir Türlü Tutmadı. Tutmamasının Tek Nedeni Reklam. Sunucumuzu tanıtabilecek, Aktif Çekebilecek Youtuber Arıyoruz. Forum...
  14. JaredNetworkTR

Yardım Lag Sorunu

Buyrun Timings: Aikar's Timings Viewer Sunucum 1.5 Yıl açık kalmıştı böyle lag sorunları yoktu. Sunucuyu 3 Gün Açık tutabildim . 2 Gündür Kapalı. Hem bu sorunlardan hemde hostingimden kaynaklı ping sorunlarından. Timings'den pek anlamam fakat skriptde çok hata olduğunu görüyorum. Desteklerinizi...
  15. JaredNetworkTR

JaredNETWORK - OPSkyblock - Yetkililerini Arıyor.

MERHABALAR, Ekibimiz Olarak Batihost Hostingiyle 1.5 Yıl Hizmet Verip 6 Ay Ara Vermiştik. Sunucumuzu 3 Gün Önce 3 Kurucu Olarak Yeniden Açtık Fakat Yetkili Kadromuz Olmadığından Aktifliğimizde Olmadı. Sunucumuzu Yetkili Kadromuzu Bulup Sıfırlamayı Düşünüyoruz Sunucumuza Gerçekten Destek...
  16. JaredNetworkTR

Yardım Blok Koyarken İçine Sıkışma Bugu

Skyblock Sunucumda Hızlı Blok Koyarken Oyuncular Bloğun İçine Sıkışıyorlar ve Canları Gidiyor. Hile korumasıyla alaksı yok. Video: file:///C:/Users/jared/Desktop/bandicam%202020-09-29%2010-10-03-670.mp4
  17. JaredNetworkTR

OPSkyblock Plugin Paketi - JaredNETWORK (Uygun Fiyat + %50 İndirim!)

Merhaba ForumGamer Sakinleri, Paketimizin yapımı bize aittir. Spawn bir arkadaşımdan izin alınarak kullanılmıştır. Plugin paketini sizlere tanıtmak istiyorum. Paketin Fiyatı 50TL'dir. Duruma Göre İndirim Uygulanabilir. Discord: SergenTR#0001 (Dosya Sınırından Dolayı Tüm Dosyalar...
  18. JaredNetworkTR

OPSkyblock Plugin Paketi - JaredNETWORK (En UYGUN Fiyata) + %50 İndirim!

Merhaba ForumGamer Sakinleri, Paketimizin yapımı bize aittir. Spawn bir arkadaşımdan izin alınarak kullanılmıştır. Plugin paketini sizlere tanıtmak istiyorum. Paketin Fiyatı 50TL'dir. Açılışımıza Özel 25.08.2020'e kadar Tüm Paketlerimizde %50 İndirim Mevcuttur. Discord: SergenTR#0001...
  19. JaredNetworkTR

Merdiven Kralı Skript İsteği

Sunucuma nasıl merdiven kralını ekliyebilirim bunun için bir plugin vs. varmı yoksa skriptle olurmu bilenler varsa lütfen bekliyorum.
  20. JaredNetworkTR

Yeniden Açılacak Ücretli Sunucuya Ücretli Yetkili Alımları - JaredNetwork + Youtuber Alımı

Sunucumuz daha önceden Batihost Hostingi üzerinden 1 Yıl Ayrı 6 Ay Ayrı şekilde 1.5 yıl hizmet vermişti. Sunucuyu özel sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kalmıştık. Sunucumuzu OpSkyblock olarak devam ettireceğiz. Ücretli Yetkili Alımı yapmamızın sebebini soracaksanız; 1- Sunucuya Alınacak...
  21. JaredNetworkTR

Yeniden Açılacak Ücretli Sunucuya Rehber Alımları - JaredNetwork OpSkyblock

Eskiden batihost hostingiyle toplam 1.5 sene hizmet vermiştik. 1 yıl ayrı 5 ay ayrı şekilde. Sunucu özel sebepler nedeniyle kapanmıştı. 60 Aktifi görmüştü. Sunucumuzu açmadan önce ön alımlar yapıyoruz. Yetkiliyi discorddan ekleyerek ön alıma katılabilirsiniz. herhangi bir şartımız yok. yaş vs...
  22. JaredNetworkTR

Yeniden Açılacak Ücretli Sunucuya Ücretli Yetkili Alımları - JaredNetwork

Sunucumuz daha önceden Batihost Hostingi üzerinden 1 Yıl Ayrı 6 Ay Ayrı şekilde 1.5 yıl hizmet vermişti. Sunucuyu özel sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kalmıştık. Sunucumuzu OpSkyblock olarak devam ettireceğiz. Ücretli Yetkili Alımı yapmamızın sebebini soracaksanız; 1- Sunucuya Alınacak...
  23. JaredNetworkTR

JaredNetwork - Opskyblock Yetkililerini Arıyor!

Sunucumuzda rehber alımı vardır. Sunucumuz 60 aktifi gördükten sonra aktiflik düşüşüne geçmiştir. Tekrardan düzeltmek için yetkili kadrosunu yeniliyoruz. Tek gecede 40 oyuncuyu kaybettik. Nasıl oldu anlamadık. Sunucumuza gelip /discord yazarak rehber alım formuna ulaşabilirsiniz. Lütfen alım...
  24. JaredNetworkTR

JaredNetwork Rehber Kadrosunu Arıyor! - OPSKYBLOCK - Herkese VIP - Play.JaredNetwork.Net

Sunucumuzda rehber alımları vardır. Sunucuya gelip alım varmı diye sormayınız. Rehber alımı dışınıda alım yoktur. Başvuru formu için sunucuya gelip /discord yazarak discord sunucumuza ulaşabilirsiniz!