Arama sonuçlarınız

1. ThePizm

Yardım Plugin

Pluginin ismini belirtirmisiniz.
  2. ThePizm

Yardım Orman mapinde bazı pl ler çalışmıyor

Plugin diyorsun ancak Skript atıyorsun?
  3. ThePizm

OPSkyblock Plugin Paketi - JaredNETWORK (En UYGUN Fiyata) + %50 İndirim!

Tavsiyem, o plugini kullanman ve sistemler eklemen. Klasik sistemler ile 50TL bana göre fazla. Kendi sistemin varmı peki?
  4. ThePizm

Optimize ile alakası yok. Kullandığım için biliyorum.
  5. ThePizm

Hatta, "Sayfalı Envatner" dediğiniz sistem; İtem, spawner çoğaltma bugu yapılıyor, bilgin olsun.
  6. ThePizm

Pakette 50TL edicek bir özellik maalesef yok :/ Sistemler klasik, her pakette bulunan sistemler.
  7. ThePizm

İstek 1 adet paralı eklenti istiyorum.

VIPZero veya PixelVIP kullanabilirsin.
  8. ThePizm

Yardım Sunucu online lakin Minecraft MP offline

Logları istememizin sebebi; Büyük ihtimal sunucun bir hatadan kaynaklı bir şekilde kapanıyor ve bizde loglardan bunu anlayıp sana daha iyi yardımcı olmak için istiyoruz.
  9. ThePizm

Yardım Sunucu online lakin Minecraft MP offline

Loglarınızı atarmısınız.
  10. ThePizm

Yardım Orman mapinde bazı pl ler çalışmıyor

Sscoreboard için Skript kullanmayın.
  11. ThePizm

Yardım Bu skrpt Nİye Çalışmıyor ?

Merhaba, Skript 'ti reloadlarken veren hatayı biraz incelesen aslında çözebilirdin. Hatasız hali; options: p: &3Coin &8> on first join: if {coin.%player%} isn't set: set {coin.%player%} to "0" command /coin [<text>] [<player>] [<number>]: trigger: if arg 1...
  12. ThePizm

Yardım IridiumSkyblock, Ada seviyesi 0,00 olarak gözüküyor.

Hangi Placeholder 'i kullanıyorsunuz?
  13. ThePizm

Yardım IridiumSkyblock, Ada seviyesi 0,00 olarak gözüküyor.

Merhaba, İridium Skyblock klasöründe "blockvalues.json" adlı dosyayı kontrol edermisiniz.
  14. ThePizm

lobi sıra bekleme

Aslında hep konu açıp sormak yerine; Kendin araştırsan hem öğrenmiş olursun hemde anında bulursun. Neyse, pluginler;
  15. ThePizm

Dev Proje LastShine! | [+25 sistem] [LastMiner - Tüccar - Borsa - Lonca- Geliştirilebilir Ada] [Emek] AÇIK BETA!

UltimateFisher, SuperAuction; Direkt İngilizce isimini vermek yerine kendimiz isim verdik. LastMiner ve Hile korumasını ben kendim kodladım. Yani belirttiğiniz pluginleri; "Biz kodladık" diye bir cümle göremiyorum, tekrar ediyorum; LastMiner ve Hile korumasını ben kodladım. Görüşün için teşekkürler.
  16. ThePizm

Level Skript 2 | LeveldMobs Guncellemesi | v1.4.1

SkQuery menüsü kullanmak yerine, TuSke kullansaydın daha iyi olabilirdi. Ve ben skriptin amacını pek anlayamadım, Skill skripti ise plugin kullanmak daha yararlı olur gibi geliyor.
  17. ThePizm

Alesta Network

Konu tasarımı güzel ama düzen yok sanki, görselleri texture packsiz bir şekilde paylaşsaydınız daha güzel olabilirdi. Sistemlerinizi biraz daha belirtmeniz sizin için daha yararlı olucaktır. Başarılar.
  18. ThePizm

Resula Network l Paralı Sunucu için Yetkili Alımları l Sende Yerini Kap!!

Konunuzu "paralı sunucu" gibi bir başlıkla açmak yerine sunucu isminizi, sürümünüzü ve hangi yetkili bölümüne yetkili alınacağını yazsaydınız daha hoş olabilirdi. Ayrıca, konuda direkt yetkili aranıyor demek yerine; Kendinizden bahsedip planlarınızı açıkmanız daha yararlı olabilir. Başarılar.
  19. ThePizm

RoadBlock.chroke.com YeniNesil OpSkyblock Serveri ! Hiçbir Sistem Başka Yerde Yok

Konu tasarımı kötü, sistemler klasik geldi bana, mapler geliştirilebilir. Başarılar.
  20. ThePizm

Yardım sunucumda world yazısı gitmiyor yardım kodlarlada alakalı değil

Multiverse-Core plugininden "prefixchat" ayarını "none" yapın.