Arama sonuçlarınız

1. lolitsalexibald

Yardım Modlu survival sunucusu kiralama

Arkadaşlarım ile modlu survival oynamak istiyorum bunun için uygun bir sunucu kiralayan site biliyor musunuz?
  2. lolitsalexibald

Yardım Battlefield V FPS sorunu

Rtx 2060,16 GB ram ve Intel i7 multiplayer'de 40 FPS üstünü bir türlü göremiyorum
  3. lolitsalexibald

League of Legends'in yeni buyuk uptadesi

Siz ne düşünüyorsunuz? acıkcası cok kötü olmuş itemler aşırı dengesiz,market dağınık Her zaman dedigim gibi oyun artık bildigin anime olmaya başladı tencent kurutu oyunu.
  4. lolitsalexibald

Online Ders yapılmaz oldu

Ulan şu desrlesi yapamıyoruz hergün farklı milleten insanlar geliyor 40 dk lık dersin 30 dk sı onlarla gidiyor buna bir cözüm varmı beyler ?
  5. lolitsalexibald

Gencolar dikkat edin forumdaki bu zekilere

Adam gelmiş hesab açmış kız ismi koymuş Snapchatdan kız filtresi kullanıp koymuş oraya özel mesaj attı selam filan ulan fotoyu görür görmez bu erkek dedim neyse konuşam ne dicek bakayım hep konuyu +18 e filan çekmeye çalışıyor işte tatlı kız davranışları filan en son hesabı devre dışı bırakıp...
  6. lolitsalexibald

Anime ismini Bilmediğimiz Animeler Nasıl Bulunur

Elinizde bir anime görüntüsü var fakat bulamıyor musunuz yapmanız gerekenleri anlatıyım google'a girip what anime yazıyorsunuz ve karşınıza çıkan siteye giriyorsunuz resminizin url sini oraya yapıştırıyorsunuz çıkan animenin hata koydugunuz fotografın hangi bölüm olup hangi dakikasında...
  7. lolitsalexibald

Beyler pc toplamama yardım edin

toplam 7000 tlm var kasa bir şey toplamayı düşünüyorum kendim denedim ama başaramadım monüter dahil bana yardımcı olurmusunuz (csgo ve rust filan oynamayı düşünüyorum)
  8. lolitsalexibald

Yardım steam puan dükkanı

bu puan dükkanı sadece bu yazamı özel diger yazda gelirmi yoksa ?
  9. lolitsalexibald

Yardım EpicRename plugininde kelime yasaklama

yasaklamam gereken 1 2 ad var ama nereden yapıldıgını bi türlü bulamadım bilen varmı pl adı EpicRename
  10. lolitsalexibald

Anime Anime karakterleri nası oluşturuluyor

Anime karakterleri nasıl oluşturuluyor bilen yazarsa sevinirim.
  11. lolitsalexibald

Yardım Left 4 dead neden bu kadar çok oynanıyor

bi nevi soru beyler uzun süredir oyunlar ile aramı kesmiştim tf2 ve left 4 dead oynardım genelikle left 4 dead da tanıstıgım arkların profılıne bakam dedım 3k 4k oynama saati var şaşırdım siz biliyonuzmu bu oyun nası bu kadar baglıyor günceleme gelmıyodaki
  12. lolitsalexibald

Yardım Pixel art kolaylaştirma

iyi günler beyler dev bir pixel art yapmayı düşünüyorum bu pixel art ı kolaylaştıran yapımını gösteren gibi bi program yokmu ?
  13. lolitsalexibald

Anime Okul anime Önerileri

Okul animeleri, en popüler türlerden biridir, çünkü çoğu anime bu türle ile ilgili olabilir. Yine de, tıpkı okul deneyimi herkes için aynı olmadığı gibi, çılgınca gerçekçi olmayandan romantizme odaklı, birçok farklı okul animesi vardır. Bazı okul animeleri kendi geçmişinizi yeniden yaşamanıza...
  14. lolitsalexibald

Anime aradığım bir oyun türü var

beyler uzun zamandır aradıgım bir anime oyun türü var doki doki gibi mesela romantizim aşk temalı bir anime oyunu bilen varmı acaba ?
  15. lolitsalexibald

İstek aradıgım bir pl var

beyler skyblock için adadakı uyeye ıste blok kırma ıznı sp kırma ıznı sandık acma ıznı fılan verıyordu veya sadece sp kıramasın veya sandık kıra bılsın bole bole ızın veren bi pl varmı ?
  16. lolitsalexibald

Crash eklentımı denemek ıcın sunucu acıyorum ama başlat.bat hata verıyor

The system cannot find the path specified. Press any key to continue . . . bu hatayı alıyorum