Arama sonuçlarınız

1. Turgut331

COVID-19 Tedavide Büyük Bir Adım?

Eğer yararlı olacaksa verilen tüm paraya değer diye düşünüyorum.
  2. Turgut331

Yardım Left 4 dead neden bu kadar çok oynanıyor

Kendimden biliyorum, arkadaşlarınla oynayınca saatin nasıl geçtiğini fark etmiyorsun. Haliyle de bu kadar çok oynuyorsun.
  3. Turgut331

OYNA.2ADAMTR.COM | Türkiyenin En İddialı Gerçekçi Sunucusu - ÇÖPÇÜ/KARGOCU/AŞÇI/BALIKCI/POLİS/HIRSIZ - [ 1.8 - 1.12.2 ]

B Ü Y Ü L E N D İ M. Her şeyiyle efsane görünüyor. Uğrayıp oynayacağım!
  4. Turgut331

İstek Kredi ve kredi mağaza skripti

Ben aslında bir sunucum için yapmıştım fakat menüyü deluxemenus ile yapmıştım. Eğer deluxemenus kullanıyorsanız verebilirim :)
  5. Turgut331

Yardım SilkSpawners Çalışmıyor

Silkspawners yerine MineableSpawner kullanabilirsiniz :) Tıkla Ve Git
  6. Turgut331

Yardım Sunucumu hacklenmekten nasıl korurum??

Yanlış bir şey yapmazsan kimsenin sunucunu ele geçirebileceğini sanmam.
  7. Turgut331

Yardım hacklendim yardım edin adam herkese op verdi

Adama panel falan mı verdin?
  8. Turgut331

Discord Alan Adını Güncelledi

Bu bilgilendirme için teşekkür ederim. Gerçekten discord tüm dünyada çok büyük bir platform haline geldi. Yöneticileride bunun bilincine varıp almışlar yeni bir alan adı :)
  9. Turgut331

Yardım Ticket Skripti

Dener misiniz bunu? on load: if folder "plugins/Skript/Ticket" doesn't exists: create folder "plugins/Skript/Ticket" if file "plugins/Skript/Ticket/Ticket.txt" doesn't exists: create file "plugins/Skript/Ticket/Ticket.txt" command /ticket <text> <text> <text>: usage...
  10. Turgut331

İstek Skript İstek

Bu plugin ile hepsini yasaklayabilirsiniz. Tıkla Ve Git
  11. Turgut331

Yardım RTP Chunk Server Çöküyor

https://www.spigotmc.org/resources/randomtp-skript.14980/ bu skripti dener misiniz plugini kaldırıp?
  12. Turgut331

Yardım (ÇÖZÜLDÜ)Spawn yerini değiştirdim ama yeni gelen oyuncular esk spawn yerinde doğuyor

Plugin paketini sen yapmadıysan, mapleri felan. Tahminimce skript ile eklenmiştir. Skriptlere biraz bakarsanız bulursunuz diye tahmin ediyorum. Tabii jar dosyası olabileceğinide unutmayalım
  13. Turgut331

Play.GizemliOyuncu.com l Lapis kazarak para kazan! l Ejderha Etkinligi l Rütbeye Özel Maaş l Klan sponsorluğu l AAC ve Rehber alımı var

Dostum kusura bakma ama insanların hiçbiri saygısız bir üslup ile konuşmuyor. Buraya konu açtıysan yazılanlara saygılı cevap vermelisin. Tek yaptıkları sunucu ile ne düşündükleri.
  14. Turgut331

Yardım BungeeCord için yardım pls

Önemli değil, iyi forumlar dilerim :)
  15. Turgut331

Yardım Random Spawn

Tam ne dediğinizi anlayamadım, o yüzden tekrar soruyom. İsteğiniz sadece sunucuya ilk defa girenlerin spawnda doğması mı acaba? Diğer herkes çıkıp giriş yaptığında kaldığı yerden devam edecek?
  16. Turgut331

Yardım Skript event sorun

Worldedit sürümünüzle alakalı olabilir diye düşünüyorum. Güncellerseniz umarım sorun düzelir.
  17. Turgut331

Yardım BungeeCord için yardım pls

Selam öncelikle, Viaversion, ViaRewind ve ViaBackwards gibi pluginler ile bunu yapabilirsiniz. Mesela bir link bırakıyorum. Tıkla Ve Git. Burayı incelerseniz ne dediğimi anlarsınız
  18. Turgut331

SENNANETWORK - [A] YASİN - Saygısızlığı

Gerçekten böyle bir şey yazdıysa kendisine acıyorum...