Arama sonuçlarınız

1. BeKoo_

Play.BlokDunyasi.Net - Factions / Ejderha Etkinliği, Özel Büyüler, Düellolar, Turnuvalar, Gelişmiş Tamir Sistemi ve Hile Koruması!

Sunucunun güzel olduğu kurucusundan belli. Gerçekten güzel sistemler var dahada gelişeceğinden eminim.:1:
  2. BeKoo_

acil ışınlanmak için skript

Bu konu zaten çokca açılmıştı. Konuya gitmek için tıkla.
  3. BeKoo_

Anarşi sunucusu authme yardım

Bu konu yardımcı olabilir. Konuya bakmak için tıkla.
  4. BeKoo_

Yardım Minecraft Sunucu Steak Sayısı Artırma(1.15.2)

O Eklentiyle Envanterindeki Eşya Sayısı 128'e felan çıkmıyor herhalde. O sadece yerdeki eşyaları 128 yapıyor diye biliyorum.
  5. BeKoo_

Yardım Minecraft Sunucu Steak Sayısı Artırma(1.15.2)

Bu Plugine Bakmanızı Öneririm. Bakmak İçin Tıkla.
  6. BeKoo_

Sunucu Açacağım. Hosting Önerileriniz Nelerdir?

SlimmWEB'in Kampanyası var. Fiyat Performans açısından gerçekten güzel bir kampanya. Kampanyaya bakmak için tıkla.
  7. BeKoo_

BeKoo Plugin Emek SkyBlock Plugin Paketi V.1! Efsane Fiyat! Efsane Sistemler!

Değerli Yorumun İçin Teşekkürler. :1:
  8. BeKoo_

Yardım Bedwars Katil Kim? Eggwars ...

Bedwars Olarak Bunu Öneririm Ama Paralı Bir Plugin Bakmak İçin Buraya Tıkla. Kullanmadım Ama Bu Katil Kim Plugini Güzele Benziyor Bakmak İçin Buraya Tıkla. EggWars Olarak Yine Kullanmadığım Bir Plugin Ama Güzele Benziyor Bakmak İçin Buraya Tıkla.
  9. BeKoo_

Yardım Bedwars Katil Kim? Eggwars ...

BedWars, Katil Kim, EggWars Pluginleri Zaten Kendisi Oyun Bitince Haritayı Yeniliyor Diye Biliyorum. Eğer Yenilenmiyorsa Pluginde Sıkıntı Olabilir.
  10. BeKoo_

Epic Survival | Üstün Survival Paketi | 1.8 - 1.16 |

Güzel Pakete Benziyor.
  11. BeKoo_

İstek Itemleri 127 olarak stackleyebilme

1.12.2 Destekli Başka Bir Plugin Bulamadım. Eğer Çok Lazımsa Önceki Attığımı İndirebilirsin. Belki Çalışır Ama Sıkıntıları Çıkabilir.
  12. BeKoo_

Bu Plugin Belki İşini Görebilir. Plugine Bakmak İçin Buraya Tıkla
  13. BeKoo_

Forumda Biraz Araştırsan Bulabilirdin. Neyse Stack Sayısını Artıracak Plugine Gitmek İçin Buraya Tıkla
  14. BeKoo_

Teşekkürler. Anlamadım? Bedava şeylermi? 1. Emek Var Orada 2. Bedava Derken Neyin Paralı Olmasını Bekliyorsun. Değerli Yorumun İçin Teşekkürler. Kendimi Geliştirmeye Devam Edeceğim. Teşekkürler Bro :) Degerli Yorumun İçin Teşekkürler.
  15. BeKoo_

[Kaldırıldı] OpSkyBlock Plugin Paketi + Map [35TL] Wretor#3569

Sistemlerle İlgili Biraz Görsel Paylaşsanız Daha İyi Oldurdu. Başarılar. :1:
  16. BeKoo_

İstek Stek sayısı artırma

Tam Olarak Çalışırmı Emin Değilim Ama Bu Plugini Deneyebilirsin. Plugine Bakmak İçin Buraya Tıkla
  17. BeKoo_

[Kaldırıldı] Tek Blok SkyBlock Plugin Paketi SADECE 20TL!

BeKoo_ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Tek Blok SkyBlock Plugin Paketi SADECE 20TL! - BeKoo Plugin Tek Blok SkyBlock Plugin Paketi v.1 Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  18. BeKoo_

Yardım sa ben shader pack yapamıorum

Yeni Klasör Oluşturup Adını shaderpacks Yapın ve Yüklediğiniz Shaderi İçine Atınız.
  19. BeKoo_

Hypixel'de Olduğunu Bilmiyordum. Neyse Yinede Teşekkürler.
  20. BeKoo_

Önemli Olan Fikri Bulmak. Hem Canavar ışıkta doğmuyor sorunu var hemde Plugini Bulmak Biraz Zor.
  21. BeKoo_

Bu Değerli Yorumun İçin Teşekkürler. Tamam V.2'de Yorumunuzu Dikkate Alacağım Tekrardan Teşekkürler.
  22. BeKoo_

Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler. Pakette Kazı Kazan, Envanter Sesleri, Özel Takas, Görevler, İşçiler, Maden, Yazı Tura, Geri Dönüşüm, Ada Oylaması, Ada Reklamı, Drop Eventi Gibi Sistemlerimiz Mevcut Ve Bence Bunlar Çoğu Sunucuda ve Çoğu Pakette Olmayan Sistemler.
  23. BeKoo_

Peki. Tekrardan Değerli Yorumun İçin Teşekkürler.
  24. BeKoo_

Aleyküm Selam, Öncelikle Değerli Yorumun İçin Teşekkürler. Kazı Kazan, Ada Oylaması, Maden Gibi birçok Sistemleri Sizlere Sunuyoruz.