Arama sonuçlarınız

1. DarkAce

Yardım faction Claim atılmıyor this land is protected

Merhaba sunucumda claim atılmıyor bazı bölgelerde this land is protected hatası alıyorum
  2. DarkAce

TECRÜBELİ Builde aranıyor Acil

Sunucuma TECRÜBELİ builder arıyorum ilgilenen kişiler mesaj atabilir.Lütfen tecrübeli kişiler yazsın sizinde bizimde vaktimiz boşa gitmesin. Discord: Alperen#2749 DarkAce#2031
  3. DarkAce

Play.EpirosNW.xyz > Faction Sunucusu│ /VİPOL │ASLA P2W OLMAYAN SUNUCU│ KASALAR │RÜTBE │EDİT │GÜNLÜK ÖDÜL │ SEVİYELİ OTO SAT │BİTCOİN ve Daha Fazlası

Play.epirosnw.xyz ORMAN AÇILIŞ 28.08 Cuma Günü Saat 17:00 NOT!:CLAİMLER TURNUVA DA 1. OLAN KLAN'A İstediği Yerden 5 Adet 2.Klana 4 Adet 3.Klana 3 Adet Şeklinde Devam Ediyor.Klan Turnuvasında İlk 5'e Giremeyen Klanlar İçin de En Son Orman Ortak Bir Şekilde Açılıcak Ve Kalan Yerleri Diğer...
  4. DarkAce

blazenetwork.batihost.net│Balık Sistemi│Kumar│Level Market│Market│Boss Eklenicek│Pazar│Rank Sistemi│Hile Koruması│1v1│Event│Kasalar│

IP:blazenetwork.batihost.net Sizde Klasik Faction Sunucularından Sıkıldınız mı? O Zaman Burası Tam Size Göre; Gelişmiş Kumar Sistemi Ve Şansınız İle Kolayca Paranızı Katlayabilirsiniz Balık Sistemi İle Balık Tutarak Kasa Anahtarı Kazanabilir Ve Eğlenebilirsiniz...
  5. DarkAce

Yardım faction server pvp sorunu

Merhaba arenada ormanda veya her hangi bir yerde vs atınca oyuncuların ve yetkililerin canları çok az gidiyor bazende hiç gitmiyor nerdeyse büyülü altın elma yemediğimiz halde çok fazla direnç oluyor yani nedenini bilen varmı setde çok yavaş bir şekilde kırılıyor.
  6. DarkAce

Yardım Faction adama vurunca canı çok az gidiyor

Merhaba arenada ormanda veya her hangi bir yerde vs atınca oyuncuların ve yetkililerin canları çok az gidiyor bazende hiç gitmiyor nerdeyse büyülü altın elma yemediğimiz halde çok fazla direnç oluyor yani nedenini bilen varmı setde çok yavaş bir şekilde kırılıyor.
  7. DarkAce

Yardım MineResetLite mrl set atamama

Merhaba sunucumda mrl create isim yazdığımda oluşturuyorum ama mrl set isim kod ve % yazdığımda invalid percantage diyor ne yapmam gerek sildim yükledim yine aynı sorun
  8. DarkAce

Builder Alımı

Sunucuma builder arıyorum bi aksilik çıkmaz ise opfaction yapıcaz .bilgisi iyi olan bir builder lazım cevaplarınızı Discorddan yazınız lütfen buraya bakamıyorum her zaman Discord: DarkAce#2031 veya Alperen#2749 acil lazım
  9. DarkAce

Yardım SKTRİPT nereye yazılıyor?

Merhaba çoğu forumlarda şu kodu yazarsan olur tarzı paylaşımlar görüyorum ama nereye yazıcağımı bilmiyorum ben örnek olarak sunucuma girerken önüme kitap açılıp hoşgeldin tarzı şeyler yazıyor bunu nasıl değiştirebilirim veya skyblockda adadan düşerken spawna ışınlanmayı
  10. DarkAce

Yardım Warp Kit Menü Rank Kullanılmıyor

Merhaba batihosttan server aldım.hazır plugin paketini kullandım.kendime göre editlemeden önce warp kit menü rank komutları kullanılıyordu.editledikten sonra kullanılmamaya başladı. ne yapmam gerek