Arama sonuçlarınız

1. armagan32

Yardım Spigot plugin alımı

Buradan anlatmam uzun sürecek özelden yaz bana discord dan Armağan Gökçe#8289
  2. armagan32

Nasıl bir sunucu kurmamı önerirsiniz?

Bence yeterli olur ben manevi yönden sana yardımcı olabilirim istersen paket falan satmıyorum yanlış anlaşılma olmasın.
  3. armagan32

Rage MP nedir?

Herkese selam millet, bugün sizler için Rage MP adlı oyunu derledim topladım ve karşınızda Rage MP Nedir? Öncelik ile Rage MP, Fivem tarzı özel sunucularda çok oyunculu oynamanızı sağlayan Grand Theft Auto V için bir modifikasyondur. İlk olarak şu şekilde özetleyeyim Grand Theft Auto: San...
  4. armagan32

Amozon Prime Gaming nedir Ne işe yarar Nasıl satın alınır

Öncelikle selamlar bugün Amozon Prime Gaming nedir, ne işe yarar, nasıl satın alınır onu inceleyeceğiz. Gaming Prime Nedir? Prime Gaming, Amazon Prime'a ektir ve en sevdiğiniz oyunlar için oyun içi ek içerik, indirip oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar ve Twitch'te bedava aylık kanal aboneliği...
  5. armagan32

League Of Legends Gwen Şampiyon Tanıtımı

Selam, Gwen şampiyon tanıtımı adlı konuma hoş geldiniz. Kimdir Bu Gwen Aslında bu karakterin hikayesi sıradan bir hikaye değil Gwen'in hikayesinde İsolde (mahvolmuş kralın karısı), Viego (mahvolmuş kral) zaten Riot Games'in duyurduğuna göre bu yıl içerisinde çıkacak olan tüm karakterlerin...
  6. armagan32

Sizce nasıl Mod paketleri Türkiyede ilgi çeker?

bedava mod paketleri ilgi çeker :leley:
  7. armagan32

Breathedge Mini İnceleme

Herkese selamlar, bu gün sizler için Breathedge adlı oyunu inceledim ve karşınızda Oyun Hakkında Breathedge, adlı bu yapım dış uzayda geçen aslında bir hayatta kalma ve macera oyunudur. Vefat eden büyükbabasının küllerini galaktik bir cenazeye götüren ve birdenbire ne olduğunu bilmeden kendini...
  8. armagan32

Wolcen: Lords of Mayhem İnceleme

Öncelik ile herkese selamlar, bu gün sizler için Wolcen: Lords of Mayhem inceledim ve karşınızda Oyun Hakkında Castagath büyük bir katliamdan kurtulan üç şahısdan birisin. Dev Engizisyoncu Heimlock tarafından kurtarıldı, çok küçük yaşta Cumhuriyet'in Arındırıcılar Ordusu'na askeri okulda öğreni...
  9. armagan32

İstek Minecraft Lav Yükseliyor İçin Plugin Paketi (ScoreBoardlı)

Feather board kullanarak placeholderapi ile veri çekebilirsin yardımcı olarabilirim istersen Armağan Gökçe#8289
  10. armagan32

Warhammer Age of Sigmar Storm Ground İnceleme

Herkese selamlar, Bugün sizlere Warhammer Age of Sigmar Storm Ground adlı oyunu inceleyeceğiz. Oyunun Çıkış Tarihi Warhammer Age of Sigmar Storm Ground Age of Sigmar’ın karanlık sonsuz evreninin ilk taktiksel video oyunu ayarlaması. Hızlı ve uyarlanmış savaşlarla dolu bu hayat dolu sıra tabanlı...
  11. armagan32

Trader Life Simulator Mini İnceleme

Herkese selamlar, bugün sizler için Trader Life Simulator adlı oyunu inceledim ve karşınızda. Oyun Hakkında İlk Olarak oyunu yapan firma bağımsız bir firmadır. Çıkış tarihi ise 22 Şubat 2021'dir. Boş mağazanızdan ilerleyerek kendi işlerinizi kuruyorsunuz ve şirketinizi büyütüp kendi başarı...
  12. armagan32

Yardım 1.16.4 için seçilecek sunucu yazılımı nedir ?

Önceden Craftbukkit kullanıyordum fakat sonradan spigot'a geçtim daha performanslı geldi
  13. armagan32

Yardım Server için kaç GB Ram lazım??

Kullandığın eklentilerin ekran görüntüsünü at yardımcı olayım
  14. armagan32

The Beast Inside

Selamlar millet bu gün sizler için The Beast Inside oyunun incelemesini yaptım ilk olarak bulduğum kaynakları sonra da incelememi anlatacağım. The Beast Inside Hikaye Boston, 1979 yılı. CIA kripto çözümleme uzmanı Adam, karısı ve Emma ile yaşadıkları şehirden uzaklaşır ve kırsal bir alana...
  15. armagan32

Tales Of The Neon Sea Mini İnceleme

Hepinize selamlar dostlarım bu gün sizlere Tales Of The Neon Sea adlı pixel art tarzı oyunu sizler için inceledim ve karşınızda. Oyun Hikayesi Tales of the Neon Sea, araştırmak için sayısız miktarda öğe ve evrak, meraklı paskalya yumurtaları ve bir dizi etkileşimli Yapay Zeka ile...
  16. armagan32

Little Nightmares II Detaylı İnceleme

Little Nightmares II İnceleme Hepinize merhaba millet, bugün sizlere Little Nightmares II'nin sizler için incelemesini yaptım ve karşınızda Little Nightmares II'yi Tanıyalım Little Nightmares 2’nin oynanışı, ilk yapımı oynayanların veya deneyenlerin olanlara uzak kalmayacağı şekilde dizayn...
  17. armagan32

Valorant Astra Şampiyon Tanıtımı

Valorant Astra Şampiyon Tanıtımı Selamlar, bugün sizlere Valorant'a yeni gelen şampiyon olan Astra'yı tanıtacağım. Astra'nın Yaşam Öyküsü Öncelik ile Astra Ganalı bir ajan, kullandığı kozmos enerjisini savaş sırasında savaşı lehine çevirebiliyor. Astral yolculuğunda gerçek kontrole sahip...
  18. armagan32

Faction Plugin Paketi Ve Map Tanıtımı

Faction 1.8 x 1.16x Tanıtm İlk olarak bu bir satış değil tanıtımdır yanlış anlamayınız. Spawn Lapis Rütbe Hammadde Vip Hammadde Şuanlık gösterebileceklerim bu kadar umarım hoşunuza gitmiştir :) Discord: Armğan Gökçe#8289 Böyle Bir Paket Yapmayı Öğrenmek İstiyorsan Ekle
  19. armagan32

OB-BOSS Tanıtımı & Kullanımı Sizler İle OB-BOSS Plugin Kullanımı & Tanıtımı

OB-BOSS Tanıtımı & Kullanımı Sizler İle OB-BOSS Plugin Kullanımı & Tanıtımı
  20. armagan32

OB-BOSS Plugin Kullanımı & Tanıtımı

OB-BOSS Plugin Tanıtımı Eklentimiz başlıktan da göründüğü üzere bir boss eklentisidir. Bu eklenti 100% Türkçe desteklemektedir ve eklentinin yapımcısı Türk tür. Eklentiye buradan ulaşabilirsiniz şimdi kullanımına geçelim. Özellikleri - 100% Türkçe - Eşya düşürme şansı vb. gibi şanslarını...
  21. armagan32

Yardım 10.000 TL bütçem var . Oyuna odaklı bir masaüstü PC toplamak istiyorum. Tavisyelerinizi bekliyorum

İşlemci : Ryzen 3600x Anakart: MSI Gaming Plus Max Pro Ram: GSKILL Kırmızı olanlardan 8 + 8 = 16 Dual Kit Ekran Kartı: MSI GTX1660s Gaming X M.2: WD Blue'nun yüksek hızlı bir M2 si olabilir ben modelini unuttum. Kasa: Rampage x Horse Kedim kullanıyorum aynı sistemi oyun bile yapabilirsin.