Arama sonuçlarınız

1. MystegaNW

[ᵐᵐᵒʳᵖᵍ] Minecraft Metin2 Edition Server

Haklısın. Skript daha basit ve hızlı şekilde kodlanıyor, temiz yapılınca sıkıntı çıkarmıyor. Ancak maalesef bu türün sunucuyu geliştirebilecek Skript bilgisi olduğuna inanmıyorum.
  2. MystegaNW

Tarihe bakmadığını görüyorum. Gelişmeleri takip ettim ve böyle bir sonuca vardım, laf sokma girişimlerini discord sunucularında devam ettirebilirsin. :fp: Dediğim gibi başarısız.... Skriptle sunucu açmak yeni bir taktik olmalı.
  3. MystegaNW

Yapabileceğinizi sanmıyorum, bir kaç ay sonra proje iptal yazısı çıkar :fp: Başarısız...
  4. MystegaNW

Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

Bende yeni bir hastalık var, her 10 saniyede bir zıplıyorum desem sen inanacak mısın buna?
  5. MystegaNW

Mantıklı bir şekilde baksanıza arkadaşım? Erkek ve kadın sayesinde soyumuz devam ediyor, eşcinselliğin hiçbir faydası yok aksine zararı var. Hayvanlarda böyle bir olay mümkün değil çünkü onların iradesi yok. Prim kasarak anca soytarı olursunuz.
  6. MystegaNW

Boş bir yorum, eş cinsellik doğada yoktur.
  7. MystegaNW

Fobik bir insan değilim. Aptal hareketler yapanlara uyuz oluyorum ve onları sevenlere de uyuz oluyorum.
  8. MystegaNW

Üstüme alınacak bir şey yok çünkü bir sürü sevgilim oldu :D eşçinselleri sevenlerden direkt olarak ayrıldım. :D:D:D:D
  9. MystegaNW

Forumda yanlış yazınca altı kırmızı çiziliyor ç yapınca düzeldi onun için öyle kullanıyorum. Kerimcan Durmaz donla dans ediyor.
  10. MystegaNW

Kerimcan Durmaz gibi insanlardan bahsediyorum zaten, diğerlerine karşı bir sıkıntım yok.
  11. MystegaNW

Bunu sağlıklı düşünen bir birey yapmaz. Seni ilgilendirmez diyorsun. Eşçinsel birisi sana sarkıntılık yapsa yumruğu geçirecek bir tipsin. :hmm1:
  12. MystegaNW

Eşçinsel insan, normal davranabilir. Giyimine özen gösterebilir ama sesini inceltip veya saçma sapan hareketler yaparak kendilerinin iğrenç olduklarını kanıtlıyorlar.
  13. MystegaNW

Evet, eşçinsellerin donla dans etmeleri çok hoşuna gidiyor anlaşılan. Galiba sende eşçinselsin?
  14. MystegaNW

3-5 primci gelip, burada linçleme yapıyor. Kendiniz gidin eşçinsel insanlarla yaşayın başkalarının düşüncelerine saygı duyun, iğrenç olan bir şeyi neden seveyim?
  15. MystegaNW

Eşçinsel insanları sevmek zorunda mıyım? Kendi hayatında yaşasın bana bulaşmasın? Kendi çocuğumda eşçinsel olsa reddederim. Banane o insandan? Eşçinsel diye pozitif ayrımcılık yapılmasına katlanmak zorunda mıyım?
  16. MystegaNW

LCTR NETWORK - Efsane Geri Döndü - İyinin İyisi

Merhaba, RPG(Modern Hayat) eklemek isterseniz. RL-TR#6724
  17. MystegaNW

orkundk - İhtimaller

Boş bir konu =)
  18. MystegaNW

Korktun mu Aslan?

Korktun mu Aslan?
  19. MystegaNW

Nasıl Kitle Oluşturabilirim?

Yazacağına inanmıyorum başka bir yerlerde görüşürüz yoksa =)
  20. MystegaNW

Nasıl Kitle Oluşturabilirim?

Merhaba, sizden öneriler istemekteyim. Nasıl kitle oluşturabilirim? Minecraft sunucusu, Youtube ile uğraşmaktayım ancak Minecraft bana çok sağlıklı gelmiyor, yinede sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Sanal alemle alakalı her şeyi önerin lütfen ve alan adı al sat tarzı bir şey olmasın, kitle...
  21. MystegaNW

MynesNetwork Çalıntı/Kopyalama

Essentials var server de sizden mi çaldılar?
  22. MystegaNW

MynesNetwork Çalıntı/Kopyalama

Merhaba, menüleri kendileri bakarak yapmış olabilirler? Menüler alındı diye çalıntı demek saçmalık.
  23. MystegaNW

RedByte > Geleceğin Sunucusu! > Yetkili Alımları Başladı!

Alım Formları Rehber AD: YAŞ: MC Tecrübesi: Neden Siz: Discord: Moderator AD: YAŞ: MC Tecrübesi: Bilinen Komutlar: Neden Siz: Discord: Skripter AD: YAŞ: Bildiğiniz ADD-ON's: Örnek Skript: Neden Siz: Discord: Admin AD: YAŞ: Tecrübe: Neden Siz: Discord:
  24. MystegaNW

Lise 12.Sınıf Nakil Bitti mi?

Lise 12.Sınıf Nakil Bitti mi?