Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım Kod düzenleme kod çalışmıyor

olay şu /login komutunu kabul ediyor kod, normalde /login 123 bunu kabul etmesi gerekiyor. Oyuncular şifrelerini yazamıyor 123 yazdığım yer şifre herkesin kendi şifresi var. version 2.6
  2. S

Yardım Kod düzenleme kod çalışmıyor

on command: command sender is player command is not "register" or "login" or "change password" or "l": cancel event message "&4&lBU KOMUTU KULLANAMAZSIN!" sadece kodda yazılı komutlar çalışacak diğer komutlar çalışmıyacak kodun amacı bu, ama /login (sifre) yazamıyorum...
  3. S

Yardım iç içe WG atma

Resim Resimde gösterdiğim gibi büyük kare olan bölüm farklı koruma yuvarlak olanlar farklı korumalar nasıl yapabilirim? Yaptığım zaman wg ler birbirine karışıyor mesela büyük wg de sandık kapalı yaptığım halde sandık açılıyor.
  4. S

Warp Evler (PAYLAŞIM)

Herkese merhaba, bu benim ilk yapım biliyorum biraz sade olmuş ama kendimi daha iyi geliştirmeye çalışıyorum sunucularında kullanmak isteyenler için Warp Evler haritası hazırladım. Sunucunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. Yorum yapmayı ve...
  5. S

İstek Efekt skript

arkadaşlar bir komut girince oyuncunun etrafında duman efektini nasıl yapabilirim oyuncunun her tarafını duman kaplıcak belli bir mesafede sonra 5 sn sonra gidecek o efekt.
  6. S

Nether Spawn Haritası - By smao

Selam ForumGamerTR halkı survival ve conconcraft sunucularında kullanmak isteyenler için Nether Spawn haritası yaptım. Sunucunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Bu benim ilk paylaşımım ve yeniyim elimden geldiğince daha iyi olmaya çalışacağım. Yorum yapmayı...
  7. S

Yardım WG li alanın içine wg atma

Arkadaşlar wg li alanın içine wg atınca flaglar karışıyor ne yapmalıyım mesela warp evler gibi evlere başka wg atıcam.
  8. S

MSG Skript - Özel Mesaj Skript | MSGBan, MSGKapa/Aç V1.0.0

hata verdide bakabilirmisiniz?
  9. S

İstek Tpa Skript

tşk =)
  10. S

İstek Tpa Skript

Arkadaşlar /tpa yerine, /isinlan (Oyuncu Adı) böyle bir skript yaparmısınız ama essentials üzerinden olucak!
  11. S

İstek Yetki Ver Skript Acil PLS

oyunculara yetki verirken gözüküyor
  12. S

İstek Yetki Ver Skript Acil PLS

/yetki ver (oyuncu adı) (grup) groupmanager üzerinden olacak ve konsoldan yetki verecek yani amacım oyun içinden yetki verinde ingilizce yetki verildi gibi bir şey yazıyorya onu göstermemek varmı böyle skript ?