Arama sonuçlarınız

1. KaraKuzgun

Sunucusuna Yetkili Arıyanlar Buyursun Efenim

Selamlar Modlu ve Normal Sunucularda 4 Yıldır Bu Şekil Sunucularda yetkililik yaptım Modlara ve Pluginlere Gayet Hakimim Defalarca Kendi Modlu Sunucumu Açtım Fakat Ekip Hep Sıkıntı Çıkardı Toplam 11-14 Kez Denemişimdir Bende Daha Uğraşmak İstemedim Normal Sunuculardada Yetkili Oldum Ama Modlu...
  2. KaraKuzgun

Mordecai'ya Animeyi sevdirmeye çalışan rigby ve skips

3. KaraKuzgun

Minecraft Türk İşi Kahraman Yetkili Alımlar var

ne yazıkki proje iptal oldu çoğu yetkili alıma gelen kişiler modlu sunucu yazdığı halde modlu ne demek, mod kurmayı bilmiyomki gibi cevaplar veirnce beni çıldırttılar bu arada o eski hesabım
  4. KaraKuzgun

WİNDOWSU EA Yapsaydı?

5. KaraKuzgun

Kendini Hacklemek Ne Hissettirir?

6. KaraKuzgun

KARAYİP COMMUNİTY SHİNDO LİFE yardımlaşma discord sunucusu

7. KaraKuzgun

Deneyimli Moderatör

2 minecraft sunucusunda moderatörlük yaptım sunuculardan birinde 2 yıl diğerinde ise 5 ay açık kaldı sonra kapandı diğer sunucudan ayrılma nedenim lgs sınavım vardı şu an 15 yaşındayım. Dc: hu_bris#2034
  8. KaraKuzgun

Minecraft Film ve Dizi Ekibi

Minecraft mini Film ve Dizi gibi şeyler çekicem ekibe 2 kişi lazım şu an 2019 yılın başlarına kadar tek çekiyordum montajlamam kötüydü felan sonra arkadaşımla çekiyordum en sonunda sıkıldık bıraktık o zamandan bu zaman kadar kendimi geliştirdim şu an ekibde 2 kişilik açığımız var Miciniz iyi olsun...
  9. KaraKuzgun

Yardım Modlu Server Çöküyo

---- Minecraft Crash Report ---- // I'm sorry, Dave. Time: 11/9/20 8:12 PM Description: Exception in server tick loop java.lang.NullPointerException: Exception in server tick loop at net.minecraft.world.storage.SaveHandler.func_75754_f(SaveHandler.java:351) at...
  10. KaraKuzgun

One Piece Serverımıza Mimar Alımlarımız Vardır İçeri gelin

Sunucumuza ve 2 mimar alıncak mimar olucaksanız dc den istek atıp yaptığınız buildleri atınız aksi halde mimar olamazsınız baş mimar ve normal mimar en önemlisi sunucumuz modludur sunucu versiyonu 1.7.10 dur Neden derseniz 1.7.10 modlar daha çok seçenek olduğu için ve sunucumuzda 30 tane mod...
  11. KaraKuzgun

SuperHero Modlu Server Açılıyo DC sunucusuna gelmeyi unutmayın alım var

Dc Sunucumuza gelerek vakit geçirebilirsiniz. Oyun Sürümü 1.7.10 dur. dc sunucumuzda çeşitli eventlerde yapıyoruz. örneğin dc sunucusunda vampir köylü oynuyoz bilene Server açılınca 1 haftalık vip veriyoz. ModPaketidi değildir amaç burda her sistemin kaldırabilceği bir server açmaktır. o yüzden...