Arama sonuçlarınız

1. Sorcha0747

Yardım Seçme secmeme skript varible yardım

knk dc ver istersen konuşak çünkü hata verdi
  2. Sorcha0747

Yardım Seçme secmeme skript varible yardım

Arkadaşlar bir skript yazıyorum mesela /olum1 yazdığımda kapalıysa olum1 açıldı yazıyor, açıksa olum1 kapatıldı yazıyor peki buraya kadar iyi hoşta mesela /olum2 yazdığımda, /olum1 /olum3 komutu açıksa nasıl kapatacaz skript kodu aşşağıda hemen yardım ederseniz çok güzel olur options...
  3. Sorcha0747

İstek yağmur ve yarasa eventi skripti

Bir skript buldum Gerekli pluginler - Skript - LeftRain Bu arada aternostan sunucu kuruyorsan kurma sağlıklı değil command /rainevent: permission: rain.event trigger: send "<purple>[Oto Event]<aqua> Rain Eventi Basliyor <green>/warp raineventi <aqua> yazarak gidebilirsiniz...
  4. Sorcha0747

Anti op açığı

kral essentials tabela açığıdır o bendede vardı ilk açtığım sunucuda çıkmıştı kapattım
  5. Sorcha0747

Gelişmiş Sohbet Menüsü Skript ! Kolay %100 Sorunsuz Yazılmıştır

kardeşim bu skript çalışmıyor boşluk hatalarıvar sk dosyası atsana direkt
  6. Sorcha0747

Kıt goruntuleme skript |Kıt preview

Bu skript alıntıntıdır bu skript sayesinden deluxemenu,chestcommands vb pluginlerle kit görüntüleme menusu oluşturmaktan kurtuluyoruz /easykit create oyuncu - ilk önce görüntülemek istediğiniz kiti envantererinize ayarlıyorsunuz sonra komudu yazıyorsunuz /easykit preview oyuncu -...
  7. Sorcha0747

İstek Faction rütbe skripti

#========================================================# # # RankUp # 0.8 # #========================================================# # by DawnNiqht | MegaFaction #========================================================# options...
  8. Sorcha0747

İstek Event Skripti

merhaba bende bir kaç skript var işini görürse ne mutlu bana command /event: permission: event.yetkili trigger: if {eventaktif} is false: set {eventaktif} to true send player title "&eEnvanter Eventi Başlattınız" with subtitle "&6&l5 Sn Sonra...
  9. Sorcha0747

İstek Belirli dünyada blok kırma

merhaba arkadaşlar benim istediğim skript sadece mesela spawn dünyasında sadece meşe tahtasını kırabilicek başka blok kırmaya çalışırsa hata verecek yine aynı şekilde spawn dünyasında boş kova ile lav veya su almaya izin verecek bu kadar inşallah en yakın zamanda kodluyup paylaşan olur
  10. Sorcha0747

İstek Kıt görüntüleme

Arkadaşlar iyibir araştırmadan sonra skriptimi buldum en yakın zamanda forumda paylaşacağım konu kilit
  11. Sorcha0747

Yardım tce auto command plugin nasıl kullanılır yardım edin

Ben sadece pazartesi yazmasını istuyorum başka plugin varmı kullanabileceğim
  12. Sorcha0747

Rütbe hammadde rg lenemiyor yardımcı olur musunuz sorun var yardımcı olur musunuz!!

Sorrun hala devam ediyorsa çözüm şu -/rg def <isim> -/rg flag entry deny dedikten sonra. -/rg addmember <isim> g:<VİP> -/rg addowner <isim> g:<VİP> En son ki işlem: -/rg flag <rgisim> block-place deny , build allow bu arada misafir default group Group manager groups.yml dosyasını açıyoruz...
  13. Sorcha0747

İstek Kıt görüntüleme

Neden kimse yardım etmiyor eskisi gibi değil bu forum nedense hiç yardımlaşma yok
  14. Sorcha0747

Yardım tce auto command plugin nasıl kullanılır yardım edin

ben belirli günlerde oto paracekilişi eventi yapmak istiyorum pazartesi saat 17:00:00 da çarşamba saat 17:00:00 da cuma saat: 17:00 da aynı şekilde ama kesinlikte hafta almayacak gelecek hafta aynı şekilde bu günlerde satlerde komut yazacak ben sadece ayarlıyamadım komut bu şekilde /tce...
  15. Sorcha0747

İstek ölme ve öldürme skripti

Tam Adamını buldun knk al TitleManagerde kullanmak için şunları yazman yeter Öldürme: %skript_kill.{player}% Ölme: %skript_deat.{player}% Bu şekilde yazman yeterli #Yıkıla Yıkıla Stats Skript variables: {kill.%player%} = 0 {deat.%player%} = 0 on join: add 0 to...
  16. Sorcha0747

Yardım Puginler hata veiryor yardım edin arkadaşlar acil içeri

Keke dün akşam bıraktığımda sapa sağlamdı ve sorunsuzdu skript desen hiçbir hata yoktu bugün aksam eve geldimde sunucuyu başlattım ve bazı pluginlerin sorun çıkardığını gördüm
  17. Sorcha0747

Yardım FeatherBoard wither öldürme sayısı gösterme

scrore board da gözükmesi içi {skript:wither.%players%} knk ilkez skript yazdım inşallah sorun çıkmaz variables: {wither.%players%} = 0 on death: if attacker is a wither: add 1 to {wither.%player%} on join: add 0 to {wither.%player%} command...
  18. Sorcha0747

Yardım Name Tag Edit Sorunu

size tavsiyem TAB Pluginidir isterseniz buraya tıklayarak plugine göz atabilirsiniz.
  19. Sorcha0747

Yardım Puginler hata veiryor yardım edin arkadaşlar acil içeri

Sa beyler dün sunucumu sorunsuz bir şekilde kappattım bügün yeni girdim sunucumu başlattım bir de baktım çogu pluginler hata veriyor acil destek lazım logs aşşağıda
  20. Sorcha0747

İstek Kıt görüntüleme

/kitcreate kit1 bir kit oluştursun /kit lootset kit1 yazdığımda bir chest açılsın kit eşyalarını o chest e kokayım /kit bak kit1 yazdığımda bir chest açılsın ve cheste koyduğum eşyalar orda gözüksün ama kimse alamasın yardım edermisiniz
  21. Sorcha0747

Yardım websend pluginini birtürlü ayarlayamadım acil yardim

Knk makinenin güvenlik duvarına yeni kural olarak web sitenin sayıyal ip adresini gir olucaktır
  22. Sorcha0747

[Kaldırıldı] #CAN147 | Minecraft Hizmetleri - Optimizasyonlu - Referanslı - Uygun Fiyatlı Hizmet.

Merhaba discord adresinizi bulamadım discord hesabınızı atarmısınız
  23. Sorcha0747

Yardım World guars faction claim koruması

Merhaba sunucumda faction plugin kullanıyorum simdi orman önünde rg siz yere gidip claim atmaya çalıştığımızda rg li alnın yakınındaysak bu alan korumalı diyor ama rg li alanın icinde degilim ve bu sekilde hata veriyor world guard plugini faction korumasını nasıl kaldıracaz ? Ya kısaca rg siz...
  24. Sorcha0747

Yardım Boss plugin sorunu

ya nasıl yapıcam onu işte adam diyelimki lapis dünyasında boss dünyasında oyuncu olmassa doğmuyor sorun bu
  25. Sorcha0747

Yardım Boss plugin sorunu

Beyler ob-boss türk yapımı pluginde soyle bir sorun var belirli bir chunk icinde oyuncu olmassa boss dogmuyor dogdu mesajı geliyor warp boss a gidiyoruz boss dogmamis oluyor bundan once skript kullanıyordum aynı bu sekilde sorun vardı