Arama sonuçlarınız

1. Sorcha0747

Yardım Seçme secmeme skript varible yardım

Arkadaşlar bir skript yazıyorum mesela /olum1 yazdığımda kapalıysa olum1 açıldı yazıyor, açıksa olum1 kapatıldı yazıyor peki buraya kadar iyi hoşta mesela /olum2 yazdığımda, /olum1 /olum3 komutu açıksa nasıl kapatacaz skript kodu aşşağıda hemen yardım ederseniz çok güzel olur options...
  2. Sorcha0747

Kıt goruntuleme skript |Kıt preview

Bu skript alıntıntıdır bu skript sayesinden deluxemenu,chestcommands vb pluginlerle kit görüntüleme menusu oluşturmaktan kurtuluyoruz /easykit create oyuncu - ilk önce görüntülemek istediğiniz kiti envantererinize ayarlıyorsunuz sonra komudu yazıyorsunuz /easykit preview oyuncu -...
  3. Sorcha0747

İstek Belirli dünyada blok kırma

merhaba arkadaşlar benim istediğim skript sadece mesela spawn dünyasında sadece meşe tahtasını kırabilicek başka blok kırmaya çalışırsa hata verecek yine aynı şekilde spawn dünyasında boş kova ile lav veya su almaya izin verecek bu kadar inşallah en yakın zamanda kodluyup paylaşan olur
  4. Sorcha0747

Yardım tce auto command plugin nasıl kullanılır yardım edin

ben belirli günlerde oto paracekilişi eventi yapmak istiyorum pazartesi saat 17:00:00 da çarşamba saat 17:00:00 da cuma saat: 17:00 da aynı şekilde ama kesinlikte hafta almayacak gelecek hafta aynı şekilde bu günlerde satlerde komut yazacak ben sadece ayarlıyamadım komut bu şekilde /tce...
  5. Sorcha0747

Yardım Puginler hata veiryor yardım edin arkadaşlar acil içeri

Sa beyler dün sunucumu sorunsuz bir şekilde kappattım bügün yeni girdim sunucumu başlattım bir de baktım çogu pluginler hata veriyor acil destek lazım logs aşşağıda
  6. Sorcha0747

İstek Kıt görüntüleme

/kitcreate kit1 bir kit oluştursun /kit lootset kit1 yazdığımda bir chest açılsın kit eşyalarını o chest e kokayım /kit bak kit1 yazdığımda bir chest açılsın ve cheste koyduğum eşyalar orda gözüksün ama kimse alamasın yardım edermisiniz
  7. Sorcha0747

Yardım World guars faction claim koruması

Merhaba sunucumda faction plugin kullanıyorum simdi orman önünde rg siz yere gidip claim atmaya çalıştığımızda rg li alnın yakınındaysak bu alan korumalı diyor ama rg li alanın icinde degilim ve bu sekilde hata veriyor world guard plugini faction korumasını nasıl kaldıracaz ? Ya kısaca rg siz...
  8. Sorcha0747

Yardım Boss plugin sorunu

Beyler ob-boss türk yapımı pluginde soyle bir sorun var belirli bir chunk icinde oyuncu olmassa boss dogmuyor dogdu mesajı geliyor warp boss a gidiyoruz boss dogmamis oluyor bundan once skript kullanıyordum aynı bu sekilde sorun vardı
  9. Sorcha0747

İstek Factions hile koruma

Merhaba bana ücretsiz bir plugin lazım killaurayı antiknockbak fly spider macro vb stabil şekilde engelleyebilicek bilicek pluginleri yazarsanız
  10. Sorcha0747

[Çözüldü] Factions 1vs1 plugins

Merhaba arkadaslar bana factionsta kullanılan bir 1vs1 plugin lazım size kısaca anlatayım simdi oyuncunun envanteri 1vs1 bittiginde kesinlikle geri verilmesi lazım 1vs1 e giren oyunculara 1vs1 de ayarladıgımız kiti verecek iki oyuncuyada 1vs1 bir bittiginde oyuncuya kesinlikle envanterini geri...
  11. Sorcha0747

İstek Edit kafa skripti

Merhabalar benim sv op factions bana bir edit kafa skripti lazım bir skript buldum ama olmadı sorun su bazı pluginler var cok güzel ama bu kafaları sanal editcoinle satın almayı nasıl yapıcam size zahmet bir edit kafa skripti kodlayın adam kafayı taktıgı zaman güç, acele, can dolma, emiş, hız vb...
  12. Sorcha0747

Yardım NametagEdti pl çalışmıyor

Merhaba sunucuma tab plugin kurduktan sonra nametagedit pl çalışmayı bıraktı yeni versiyonunu yüklesemde çalışmadı yardımcı olurmusunuz.
  13. Sorcha0747

Yardım Websender baglanamdi

Beyler şimdi sunucumu websender olarak isteye ekliyorum websenderi test ede tıklıyorum baglandi yazıyor marketten bişi alıyorum bağlanamdi diyor sorun nedir lütfen yardım edin loglar aşşağıda
  14. Sorcha0747

Play.Kingwars.Xyz | ORMAN ÖNÜ AÇILIŞ ÇARŞAMBA 20:00 Klanını luştur ve bizimle maceraya katıl > Metin Taşı | Blok Sıralaması | Sanal Büyü | Edit Coin >

play.kingwars.xyz Merhabalar, sunucumuzu 2018'de ilk olarak JewelNetwork ismiyle ile kurduk Maalesef bazı sorunlardan dolayı kapatmak zorunda bulunduk ama bugün tekrar açmaya karar verdik sizleri de bekliyoruz. Site tıkla ve git Discord adresimize gelip güncellemelerden haberdar olabilirsiniz...
  15. Sorcha0747

Yardım HeadDataBase plugin çalışmıyor

Merhaba sunucumu kurmadan önce localhost ta çalışıyoru sonra hosting aldığımda çalışmayı bıraktı sorun nedir loglar aşşada
  16. Sorcha0747

Yardım Boss skript doğmuyor

Merhaba sorun tam olarak şu şimdi boss doğuyor ama bossun doğması için bossun doğcağı dünyada bir oyuncu olması lazım mesala boss doğması için pvpmaden dünyasını seçtim bossun doğma zamanı gelince eger oyuncu lapis dünyasında ise chatta kingwars boss doğdu yazıyor ama warp bossa gidiyorum boss...
  17. Sorcha0747

İstek Faction claim skripti

Merhaba bana faction plugini ile calisacak bir skript lazim Bu skript tamamen factions plugini ile calışacak /claim yazdığında kürek vericek Verilen kurek ile 2 nokta secicek Sonra /claimat yazdıgında factions pluginine sectigi yeri claim olarak ekliyecek. Claimi sadece faction klan başkanı...
  18. Sorcha0747

Yardım Factions claim büyüklüğünü ayarlama

Merhaba benim sunucumdaki factions pluginine göre oyuncular f claim attığında 16x16 claim alanı oluşturuyor ben bunu 20x20 olarak ayarlamak isitoyum birde f autoclaimde enfazla 14x14 claim atıyor bunuda 20x20 yapmak istiyorum nereden yaparım bulamadım
  19. Sorcha0747

Yardım Kicked whilst connecting to çakmalobi: you are kicked for being bot or using VPN/Proxy

arkadaşlar sunucumu kurdum toplamda bi 10 kere girdim çıktım ve son girişimde böyle bir hata verdi
  20. Sorcha0747

Yardım Deluxe menu hosting aldıktan sonra sorun çıkardı ve çalışmıyor .

loglar lütfen yardım edin. log belgesini indirmek için https://dosya.co/ffwqimtwg9mv/2020-06-07-3.log.html 12:35:31] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.8.8 [12:35:31] [Server thread/INFO]: Loading properties [12:35:31] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL...
  21. Sorcha0747

İstek FACTİON PLUGİN v1.6.9.5-u0.1.20 türkçe plugin

türkçe ayarlı sorunsuz faction plugin lazım acil yardım edin version v1.6.9.5
  22. Sorcha0747

İstek Rütbe Hammadde için ışınlanma skripti

arkadaşlar bana warp skriptti lazım ama permli olacak istediğim warpa perm ekliye bilicem. /sethammadde emeklihammadde bu komut ile emeklihammadde ışınlanacak /delhamadde emeklihammadde ışınlanma noktasını oluşturacak emekli gropun yetkilerine -emeklihamadde yazınca o tek kendi hammaddesine...
  23. Sorcha0747

Yardım Title Manager Tab

merhaba arkadaşlar benim serverimde titlemanager var titlemageri sildim ama yinede taba basınca titlemanagerdeki ayar duruyor bunu nereden değiştirebilirim
  24. Sorcha0747

Yardım Websend çalışmıyor

ben serverime site açtım ve websend lazım vebsend 2.5.6 sürümünü indiriyorum plugins klasörüne atıyorum sv yi başlatıyom ama websend klasörü gelmiyor plugin çalışmıyor sunucu sürümü 1.8 spigot
  25. Sorcha0747

Yardım 12 adet hata veriyor

beyler bir adet skript buldum 12 adet hata veriyor düzeltip bana verirmisiniz ? lütfen Skript sürümü 1.8 Link hastebin