Arama sonuçlarınız

1. A

Eski nesil skyblock tadı! - /reward /yılbaşı /adakit - Play.VenomNW.Com

+1 katılıyorum pakedi direk alıp koymuşlar bide oynayıp paked ile daha beter yapmışlar
  2. A

[+200]HACK BY XCUGULI aviana dolandirici discord void#6308

aga sw nizde keşke hile yasak olsa cünkü hileli pvp demek hiç bi proluk gerekmeden pvp demek adam bi tuşa basıyo pvp atıyo bi eylencesi yok hilesizde taktikler olsun buterfly olsun daha eylenceli be işşalah bu bildirimi göz önünde bulundurursun ( Faction İcin konuşuyorum )
  3. A

İstek Faction rütbe skripti

öncelikle merhaba aternos hostingyle güzel bi faction yapabilecegini düşünmüyorum şahsen 3 4 gb bile bazı kaliteli paket ler karşısında zayıf kalıyo aternos la tek pl ler bile icinden gecer oyunun önemli pl leride desteklemiyo örn vip zero yuda desteklemiyo aternos , anlıyacagın aternos la iyi...
  4. A

OttomanMC/Yetkili Alımı

brom her eleştiri yapanı banlıyomusun sen? + hadi oyuncu kiti deilde 3 5 güclüsünü verebilirsinde kes35 ney lan
  5. A

OttomanMC/Yetkili Alımı

oda bu güzel cevapları haketmiyo sw ye geldim v4 p4 elmas set bide düz elmas kılıc verdi dedim heralde ya emek ya yarı op kazmaya başladım lapis sonra kasalara bakmaya gittim kasaların biri 10 tl di ve p24 kes35 vardı siz bunun ne demek oldugunu anladınız 10 tl yatır al paşa paşa p24 veya kes 35...
  6. A

SayonNetwork Ekip Alımı Survival-Faction-Opskyblock +150

brom ip yi vereydin hadi daha server yapılmadı desen builder felan yazarsın da rehber yok diyemi vermiyon server ip sini
  7. A

Hub Sunucum İçin Ortak Arıyorum Gelmek İstemezmisin?

bro bro bu arada vazla yetkili gelmesini istiyorsan azcık acık tut server e umursamıyosun sanki sabah 3 kere baktım şimdide baktım hiç acık olmuyo serverin
  8. A

Hub Sunucum İçin Ortak Arıyorum Gelmek İstemezmisin?

bro server i bi acarmısın acaba? serverinize bakmak isterim
  9. A

REKLAM Aternos Efsane Hub Server

bro allah aşkına sal forummu işşizmisin günde 5 kere reklam yapıyosun
  10. A

Minicraft Yeni 1.8 Faction Server Avsa Network! İp Emek Skyblock Yakında!

Sunucu Sürümü = 1.8 Sunucu Slot u = 300 Sunucu Türü = Op Faction Yeni Faction Serverinimiz Yaklaşık 3 4 güne acılmıştı bugun son yenilikleri yapıp factionu acmaya karar verdik server hub olcak 2 3 güne emek skyblock gelcek servere gelip daha iyi ögrene bilirsiniz serverde online ye göre vip...
  11. A

PLAY.SOULCRAFT.NETWORK | Skywars | OPSkyBlock | Factions | KitPvP | TekBlok (Zor SkyBlock) | www.soulcraft.network

la olm yapacagınız hile korumasına 2 rekt atıyoruz kick yiyoruz kac tane kes5 p4 set gidiyo yapmasanız daha iyi olm