Arama sonuçlarınız

1. kalukimo

Carl Johnson Hakkında Pek Bilinmeyen 6 Bilgi

1. Ölmüş olabilir Üstteki görsel bir duvar yazısı olup GTA 4'te geçmekte. Yazıya dikkatlice bakarsanız, yazıda, BLOOD yazısının sağ üstünde CARL yazıyor. Burda Carl Johnson'a yapılan gönderme kendisinin ölüp ölmediği sorusunu akıllara getirmişti. Ve Rockstar buna, burda yeni bir dönemin, GTA 4...
  2. kalukimo

Gta: San Andreas Karakterleriyle İlgili İlginç Bilgiler

1. Carl Johnson ve Irkçılık Oyun çıkmadan önce Rockstar Games, ana karakterin bir siyahi olacağını duyurmuştu. Bu önceki GTA oyunlarına baktığımızda alışılmadık bir durumdu. Karakter siyahi olduğu için medyada ırkçılık olabileceği ihtimali büyük ölçüde tartışıldı. Bunun yapım şirketi için de...
  3. kalukimo

Gta: San Andreas Hakkında Birbirinden İlginç 9 Bilgi

Gta: San Andreas günümüzde hâlâ fazlaca oynanmaya devam eden bir oyun. Hatta Vice City ile birlikte GTA serisinin en sevilen oyunu ve genelde serinin Vice City ile birlikte en iyi oyunu olarak kabul edilir. Oyunu çok iyi yapan şeylerden biri de yıllar geçtikçe oyun hakkında daha yeni bilgiler...
  4. kalukimo

Gta: San Andreas'ta bir seri katil: Mr. Trenchcoat - Gerçekten seri katil mi?

Gta: San Andreas, öyle bir oyundur ki, yaya karakterlerin bile bir hikayeleri vardır. Sizin için önem ifade etmeyen yukarıdaki karakterin, bir seri katil olduğunu söylesem ne derdiniz? En azından bir seri katil olduğu söyleniyor. Gta: San Andreas'ta bir seri katil: Mr. Trenchcoat. Yani...
  5. kalukimo

Gta: San Andreas'ta köpek balığı var mı?

Merhabalar. Gta: San Andreas'ın kaldırıldığı bilinen özelliklerinden biri de köpek balıklarıdır. Hatta oyunda köpek balığı modları falan yapılmıştır. Biz bu konuda şunu inceleyeceğiz, gerçekten köpek balıkları oyundan kaldırıldı mı, yoksa duruyorlar mı? Köpek balığı efsanesi gerçek mi? Gta: San...
  6. kalukimo

Gta: San Andreas'tan sonradan kaldırılan 5 özellik

Merhabalar. Gta: San Andreas'ın güzel bir oyun olduğunu biliyoruz. Üstelik diğer Gta serilerinin bize sunmadığı imkanlarla da bu oyunda karşılaşmıştık. Fakat bunların yanında Gta: San Andreas'tan silinen bazı şeyler de var ki, belki bunlar oyunda olsalardı, oyunun kalitesi daha da artabilirdi...
  7. kalukimo

Gta: San Andreas "Unknown guy" kimdir?

Şu üstteki görseldeki adamı, Gta: San Andreas oynayanlar bilirler. Namıdiğer "Bilinmeyen adam".... Peki bu adam gerçekte kim? Bilinmeyen adamı çeşitli mesleklerde görebilirsiniz. Kimi zaman taksicidir, kimi zaman tren şöförü, kimi zaman da biçerdöver kullanmaktadır ve öyle-öyle şeyler...
  8. kalukimo

Gta: San Andreas hilesiz zengin olma 2: At yarışı sanatı (23 dakikada 8milyon para)

Eğer okuduysanız bilirsiniz ki geçen konumda, Gta: San Andreas'ta hile ve mod olmadan nasıl zengin olacağınızı anlatmıştım. Ki kendim de 1 saatte 600bin üzeri para kasmıştım. Eğer Gta: San Andreas'ta hile ve mod olmadan, kolay yoldan zengin olmak isterseniz, at yarışlarını kesinlikle...
  9. kalukimo

Gta: San Andreas hiçbir hile olmadan kısa sürede milyonlarca para kasma ve istatistik artırma

(Üstte gördüğünüz resimler bana ait. Önce param 0 iken, hiçbir mod veya hile olmadan 1 saat 6 dakika içerisinde 600601 para kastım. Bundan ilave bu sırada kas ve sürüş seviyesini de geliştirdim). Herhalde Gta: San Andreas, Gta serileri içerisinde en çok hile kullanılan ve hileleri en ünlü olan...
  10. kalukimo

2023 Oyun Oynarken Dinlenecek Yabancı Müzikler

faydalı bir liste. teşekkürler.
  11. kalukimo

sa

as reis naber
  12. kalukimo

Gta: San Andreas Bone County katili

Gta: San Andreas'da bir seri katilin olduğu söylense, inanır mısınız? Herhalde kulağa ilginç geliyor. Fakat yine de bunun, her zamanki gizemlerden biri olduğunu düşünüyorsunuzdur. Fakat ya kanıt varsa? Evet bu bir gerçek. Karşınızda, Bone County katili.... Gta: San Andreas'ın ürkütücü bir...
  13. kalukimo

Gta 4 - Ratman gizemi gerçek mi?

Aslında normalde Gta 4 oynamam. Gta 4 oynamayı 3 yıl önce bıraktım. Yalnız oynadığım dönemlerde, Ratman diye bir mitten, halk dilinde söylersek "Gta 4 gizemi"nden bahsedildiğini gördüm. Bir yaratıktan bahsediliyordu internette. Adı da Ratman. Ratman isimli bu yaratığın Gta 4-de metrolarda...
  14. kalukimo

Gta: San Andreas Carl Johnson'un annesinin hayaleti gizemi

Carl Johnsonun annesi Beverly Johnsondur. Zaten bilirsiniz. Kendisi hakkında birçok videolar da yapılmıştır, Beverly Johnsonun annesinin hayaleti aranmıştır. Carlın annesi Beverly Johnson 1992 yılında Ballas çetesi tarafından yapılan bir silahlı saldırıda öldürülmüştür. Bunun üzerine hayaletiyle...
  15. kalukimo

Gta: San Andreas'a Bigfoot (koca ayak) göndermesi..

Gta: San Andreas 26 Ekim 2004 yılında çıktı. Çıkacağı zaten 29 Ekim 2003 yılında duyurulmuştu. Zaten Rockstar Games, Ekim ayına takıntılıdır. Nerden mi biliyorum? Gta Vice Citynin 27 Ekimde çıkması, Gta 3-ün 22 Ekimde çıkması, Gta: Liberty City Storiesin 24 Ekimde çıkması, Gta: San Andreasın 26...
  16. kalukimo

Gta: San Andreas Koca ayak ve Leatherface gizemleri gerçek olabilir..

Çok teşekkür ederim reis((: Anlattıklarım da gerçek, bunun için İngiliz ve Rus sitelerinde geziniyorum, çeviriler yapıyorum. Yazdıklarının doğruluklarını araştırıyorum. Bir gizem görünce kendim Gta San Andreasda deniyorum. Zaten bir gizem hakkında bahsettiğimde, gerçek mi değil mi ya da...
  17. kalukimo

Çooook teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum((:

Çooook teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum((:
  18. kalukimo

Gta: San Andreas Koca ayak ve Leatherface gizemleri gerçek olabilir..

Bu yazdığım 2 mit, Gta: San Andreas içerisinde genelde yalan sayılıyorlar. Yalnız tam kesinlikleri, gerçeklikleri olmamakla birlikte yalan da değiller. Yani gerçek olma ihtimalleri var. Bigfoot (Koca ayak) (Gta: San Andreas Koca Ayak hakkında 2007 yılına ait bir YouTube videosu, nerdeyse 5...
  19. kalukimo

Gta: San Andreas Samara gizeminin ilginç ortaya çıkış hikayesi..

bir şey dicem bu filmler 17 yıl önce falan yapıldılar neden hala ünlüler.
  20. kalukimo

Olum adama nolmuş öyle. Bir de ben bu adamı Gollumu yani yaşlı halini eskiden Star Warstaki o yaşlı yeşil uzaylı sanardım büyük kulaklı.
  21. kalukimo

Şey ben bikeresinde yani 2017-de bi freeroam serverdeydim. Area 51-e gittim arkadaşlarlaydık. Rp yapıyoduk. İşte 14 kişilik bi gruptu. Herkes çıktı Area 51-den ben o sıra giriş kısmında siyah bi siluet gördüm. Ve Mtadaydık. Yalnız oyunda böyle bir karakter scripti falan yoktu. O günden sonra 3...