Arama sonuçlarınız

1. J

Yardım Elohell'in Kanıtını mı İstiyorsunuz? Hesabımı Resimli Açıklıyorum

Gold serimde 2maç win, 2maç lose, atan alıra kaldım. Tryhard oynayıp preyle golda çıkma keyfi, paylaştığım şeye bak ahahah.
  2. J

Elohell sup maçım, hep mid maçlarımı atıyorum, diğer lanelerdede bi fark yok.
  3. J

Elohellde olduğunuzda böyle validesi sıkıntılı abilerle oynuyosunuz, bi çıkamadım plata yeter.
  4. J

Karşıda tek kasılmayan, benim karşımdaki adam. Ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım kötü,ben iyiyim, takımım...
  5. J

Ben iyiyim ama takımım kötü'nün tam karşılığıyım. Yada bi tık fazlası, ben mükemmelim, takımım leş.
  6. J

Böyle bir şeyle karşılaşsanız, tepkiniz nolurdu, düşünün, Ryze'sınız.
  7. J

Adamdaki yüzsüzlüğe bak, nickimi çalmış. Böylesine yaratıcı ve güzel nickime konmuş, okuyosan burdan selam yolluyorum kendisine. https://www.leagueofgraphs.com/tr/summoner/na/EloHellFaker
  8. J

top laneler eşit gibi orman bizde gümüş karşısı gold mid bizde gold4 karşısı gold2ye kadar cıkmıs gümüş olduğuna bakma adc ve sup yani bot lane plat1 ve plat2 ben gold4'üm yanımdaki adc gold4 görmüş max Sonra neden elohelldeyim, elohelldeyiz? Soktumunun oyununa, düzgün bir sistem yapamadılar...
  9. J

Bugün farklı bir konuyu açıklamak istedim. Jungler ve midlanerlar için bilgilendirici olsun. Arkadaşlar ikinciden itibaren (ikinci dahil), bluebuff, midlanerın hakkıdır. Enerji kullanıyorsa da, ormancının keyfine bağlıdır, şu an değişti mi bilmiyorum ama yetenek hızı veriyor olması lazım. Mavi...
  10. J

Sadece ping atıp maçı izlediğim bir maç, diyecek bir şey yok.
  11. J

Yok ara veriyorum artık. Çünkü mmr sistemi şöyle işliyormuş. Eğer skorun kötü ve yeniliyorsan sürekli feedliyorsun. Skorun iyi ama yeniliyorsan trollüyorsun. Benimkini sürekli trollüyor olarak görüyor, bu mükemmel KDA'lara rağmen. O yüzden bırakıyorum oyunu bir süre. Yine elohell dolu...
  12. J

Arkadaşlar tamam,bazılarınıza elohellin kanıtları kafaya bi tık ağır gelmiş olabilir. Gocunmuş, incinmiş olabilirsiniz, iki üç muhabbet edelim. Biliyorum elohellin olduğunu net bir şekilde ben iyi kanıtlayan olmadı bu zamana kadar. Siz neler yapıyorsunuz, duo mu giriyorsunuz iki çift kelam...
  13. J

50. saniyeden itibaren izleyin. Hala elohell yok diyenler için.
  14. J

İnsanlar haketmedikleri yerde oynuyor, kimisi eloboost kalista gibi, kimisi diğer yeteneksiz halleriyle şansla çıkmış. Elohell yok diyenlerin kafasına kafasına bi dank daha!! Sürekli leş takım gelmesinin, şansla bir alakası olamaz. Yaklaşık 1400 maçı geçtim. Hala gümüşte bu hesap soloq'da...
  15. J

Benim takımdakilerin dördüde plat eloya ulaşmış, biri diamond civarıydı. Besbelli eloboostlar ve küfürbazlar. Sistemdeki eloboostlar, riotun ekmek teknesi sanırım. Ve takımda en iyi skorun bende olmasıda cabası.
  16. J

Zekasız bot laneye rağmen,Allahtan bi oynamayı bilen biri vardı da taşıdım.
  17. J

Bilmediğim heroyla bile mükemmel oynuyorum ama elohell sayesinde kaybediyorum. Top:çöp Mid:çöp Adc:çöp