Arama sonuçlarınız

1. B

[1.12.2+] Commie Land / Dünyanın İlk Komünist Minecraft Sunucusu!

sw güzel ancak sw de cok g(old) yoldaş ve kızıl yoldaş var bunlar parayla satılan rütbeler digilmi neden cogu kişide var?
  2. B

1.17.1 - play.kalitrik.xyz - Gezegen - Ekonomi - Claim - Takas - Market

kendi fikriniz ama türkiyede pek tutmaz böle sunucular hile korumanız üst düzey olabilir 1. si claim bu sıradan bi eklenti bütün survivallarda var 2 oyuncunun acabildigi market bu fc deki /Ah dan farksız oldugunu düşünüyorum :D 4 deadchest pek güzel bi eklenti deil /back olmadıgı zaman örn spawn...
  3. B

ya zaten sw vanilla survivaldan farksızmış girdim baktım bilmiyorum güzel olabilir ama ben pek sevmem öle türleri türkiyedede cok tutulmuyo öle türler chest yok meslek dedigin gibi yok markette yoktu eklemişler sethome yok adamlar mesela öldü itemleri gitti /back yok hard vanilla survival...
  4. B

Degreda Yetkili Alımları

öncelikle şuanlık yetkili alımıyla ilgili konuşmıcam ama sw ile ilgili konuşucam eger aktif bi kitleniz yoksa baştan survival acmanız önerilmez cok tutmaz tabi eger sunucunuz hypixel seviyesinde bi survival deilse 2. si 1 ortakta olması gerekenlerden biriside önerilere acık olmalı bir oyuncu sw...
  5. B

öncelikle en başta hile korumasını test ettim efsane chest shop pl si cogu survivalda yok oda güzel 1.17.1 survival olmasıda bana +1 puan daha ekledi 10/10 bi sw ben genelde cogu sw yi begenmem cünkü türkiyede güzel sw acan kalmadı artık ama bu sunucu müqemmel e benziyo şimdi girip bakıcagım
  6. B

DemonCraft | 1.8 | Günlük Ödül | Rütbeler | Kutu ve Kasa Sistemi | Her Gün Event ve Çekiliş!!

vermiyorlar dostum sunucuya giren kurucu yok anlamıyonmu
  7. B

DemonCraft | 1.8 | Günlük Ödül | Rütbeler | Kutu ve Kasa Sistemi | Her Gün Event ve Çekiliş!!

zaten +50 yi bırak +5 oldugunu bile görmedim bi tane oynayan revenant adında bi mod var başka yok kurucuların gram emegi yok sunucuya paketi yükleyip bırakmışlar sunucuyu o dedigim mod ta baktım 3 day oynamış :D resmen enayiliktir hazır bir paket aktif yok 80 saat oynuyosun adamın hakkıda...
  8. B

Lunatic Network - Op Factions - Ruh Bağlama - Faction Coin - Edit Coinler - Görev - Bol Event - 1.8x

güzel bi forum olmamış yani ben şimdi hangi warp ın ne oldugunu bile anlamadım tek anladıgım fps arena ve sünger edit fotoları
  9. B

Lunatic Network - Op Factions - Ruh Bağlama - Faction Coin - Edit Coinler - Görev - Bol Event - 1.8x

sw hakkında yeterince bilgi verilmemiş 8 tane sacma sapan yerleri cekmişiniz mesela kasalar yok warp lapis yok? belki hazır paket yada berbat bi sunucu? haritaları kastetiyorum 4 5 tane fotograf konulmuş ne oldugu bile anlaşılmıyo nerdeyse cektiginiz haritaların
  10. B

Faction Konusunda Skript'de Yarı Usta Gibiyim.

100 kişinin beyendiginin bi kanıtı varmı? :D uyarılmam pek te umrumda deil zaten forumda pek gezinen biri deilim genelde survival yada fc aramak icin girerim aradada yorum yaparım bu yani :d
  11. B

Faction Konusunda Skript'de Yarı Usta Gibiyim.

aternos sunucunda yaptıgın paket rezaletti lütfen bunu başka sunucularda yapma :D
  12. B

DemonCraft - 1.8 - OP-Faction Sunucu - Hile Koruması - Edit - Rütbe Hammadde

peki en iyisini siz bilirsiniz daha fazla dil dökmicem
  13. B

aslında 8 kullanıcı da iyi deil dostum benim bi ark ım server actı ilk günden 27 aktif gördü laga ragmen oynuyordum sonra klanların serveri bırakmasıyla battı sw ama tatlı bi sw di kısacası siz böle tembellik edip hala bu paketi deiştirirseniz bize bi zararı olmaz bana sorarsan size olur...
  14. B

malesef pek sanmıyorum o paketin iş yapcagını efendim esir oyuncu paketli 2 ay ayakta kalan bi sunucu görmedim ve sizinde onlardan pek farkınız olmıcak bence
  15. B

valla ram i yükseltmen aktif olarak sana pek bir şey saglamaz tamam lag aşırı ama kullandıgın paked berbat ram i yükseltsen bile bi işe yaramaz bu paketle oynanmaz kanıt istiyosan sw niz nerdeyse 2 gündür 0 aktif oynanmıyo benim önerim pakedi deiştirin ayrıca 4 gb ram da cok iyi bi ram deil 2...
  16. B

OdistaNetwork.Keyubu.Com | Survival 1.16.x | 128 Slot | Oyuncu Takas | Kasalar | Evlilik | Website: odistanetwork.denince. biz

dostum cebimde 30 lira olsa bile sizin sw den daha iyi yerlere gelirim hazır paket indirip kuruyosunuz ne bi emek ne bir şey burda boş yapıyosunuz verin bana hostingi googleden indiriyim bi paked 2 saniyemi almaz aynısı :D hazır pakedle bi yere varamassınız lütfen boş yapmayın madem yapmasını siz...
  17. B

Avatar plugininden anlayacak tecrübeli pluginer

avatar sw pek tutcagını sanmam zamanında cok kurulmuyo onun yerine bence sade survival daha cok tutuluyo
  18. B

bu pakedi deiştirmenizi öneririm emin olun kimse oynamaz hazır bir paked pakedin coktan modası gecti
  19. B

OdistaNetwork.Keyubu.Com | Survival 1.16.x | 128 Slot | Oyuncu Takas | Kasalar | Evlilik | Website: odistanetwork.denince. biz

aynı şekilde bende zaten ayda 1 survival sw acılıyo oda anca böle aşırı berbat ingilizce iyi bilseydim yabancı serverlerden cıkmazdım türklerin sw bakımından cok geri kalmış herkes hazır paked kullanıyo keşke biraz örnek alsak
  20. B

AVATAR Serveri için tecrübeli ve ücretli pluginer

aternos bi sw ye ne kimse acılmasını bekler nede yetkili olmak istemez aternos hosting i server kurmaya uygun bi hosting deildir ark larınla vanilla survival oynamak icin uygundur yeni nesiller bir program ile sonuna tk koydurup aternos hostingte kendilerini kandırıyo ancak oda aktif cekmiyo...
  21. B

Degreda /Ortak /Yetkili Alımları /Maaş Verilecek

ailevi sövmedim yanlış biriyle karıştırdın dostum kendi üstüme yemin ediyorum bak yanlış kişiyle karıştırdın ben bu yanlışları saydım küfür felan etmedim sonra bi adam elmas buldu elmas set yaptı 2 dk de adama xray ho dedim yetkilinin biri xray verdigimi adama ve hayır olsun dedigimi sandı ben...
  22. B

Degreda /Ortak /Yetkili Alımları /Maaş Verilecek

kanka zaten ben degreda ( bunun önceden acmış oldugu survivalda oynadım ) aşırı berbat tı no anti xray no hile koruması hazır paked sezon 2 gelmiş adamlar ormanı sıfırlamamış paralarıda sıfırlamamış :D tek sıfırladıkları şey eşyalarımız 1 2 ay bakım yaptılar bir şey deişmemiş cidden diyorum...
  23. B

RIENA NETWORK [1.8] Tester, Mimar ve daha fazla yetkilisini arıyor!

dostum cevap yazmak yerine yorumumu silmek sizi daha az adi gösterir gerci dogru istedigin kadar sil kopyalayıp illa bu yorumu yapıcagım dostum yorumum ( yorumumu görmeyen arkadaşlar aşşa da yazdıgıma benzer bir şey yazdım ve bu utanmazlar cevap vermek yerine sildiler yazdıgım meşaşa...
  24. B

2GB VDS Parası Vericek Ortak Aranır Discord +50 Aktif Toplam 100 Kişi

2 gb fc kaldırmaz lag dan ölicene eminim 2 gb lik alcana git 1.5gb aternos al aynı şey ciddiyim emin ol kimse ortak olmaz tek başına acarsın ama 20 tl ne yazık ona söliyim beleş aternosla aynı 2 gb nerdeyse :D