Arama sonuçlarınız

1. DragonTeam

Story Of Faction Paketi | Eşsiz Özel , Modern Sistemler | Ayarlı Haritalar | %100 Optimize| [ 1.8 - 1.16.4 ] | HAFTALIK GÜNCELLEMELER | V1.1

https://www.spigotmc.org/resources/%E2%96%B6-quests-%E2%97%80-set-up-goals-for-players.23696/ Plugini ile yapabilirsiniz leak bir şey yok ortada boş konuşmayın
  2. DragonTeam

Extended Survival Plugin Paketi! [1.8 - 1.16] - EŞSİZ SİSTEMLER | HAZIR HARİTALI,MODERN SİSTEMLER %100 Optimize (Şimdi Ücretsiz!)

Napalım 25'den fazla sattım bir zahmet övüneyim bazıları yerlerde sürünüyor hala lafım sana değil Erkutay aynı şehir çocuğuyuz sonuçta :))
  3. DragonTeam

Extended Survival Plugin Paketi! [1.8 - 1.16] - EŞSİZ SİSTEMLER | HAZIR HARİTALI,MODERN SİSTEMLER %100 Optimize (Şimdi Ücretsiz!)

Başarılı bir paket ve çok satıldığını biliyorum vasıfsız insanların laflarına takılmaya gerek yok.
  4. DragonTeam

Yardım Sunucuma Sürekli Saldırı Yiyorum

pncpyi sil chestshop updaterı kapat configten pluginmetrics opt-out true yap
  5. DragonTeam

İstek Acil Skyblock Plugin Paketi

Discord TheCommand#0166 Emek arıyorsanız ekleyebilirsiniz :)
  6. DragonTeam

ArdenMc yeni ve Türkiye'nin en büyük sunucusu için pluginer alımı!

Discord adresiniz yanlış ekleyebilirsiniz Discord ;TheCommand#0166
  7. DragonTeam

İstek 1.12 emek skyblock paketi

Selamlar @hasan45121, Ücretli destek ve kişiye özel paketler için discord adresimi ekleyebilirsin. Discord: TheCommand#0166
  8. DragonTeam

Ramiz dayı yan çar olacaksın dimi

Ramiz dayı yan çar olacaksın dimi
  9. DragonTeam

8 senede bu kadar mı değişir bir forum [MEDIA]

8 senede bu kadar mı değişir bir forum
  10. DragonTeam

İstek Tıklanabilir TPA skripti

Selamlar @LimonBoy, Gereken Eklentiler; Json.sk(json.sk) tıklayarak indirebilirsin. Gereken Permission; tpa.perm options: Time: 30 seconds function clearTPA(code: text): delete {isinlan::tpa::%{_code}%::p1} delete {isinlan::tpa::%{_code}%::p2} delete...
  11. DragonTeam

Yardım shopguiplus sorunu

Direk şunu yapıştırabilirmisin 1: type: item item: material: LOG quantity: 16 buyPrice: 200 sellPrice: 120 slot: 1 2: type: item item: material: LOG quantity: 16 damage: 2...
  12. DragonTeam

Yardım shopguiplus sorunu

Selamlar @Electus, Hazır bir ayar atacağım deneyerek tekrar geri dönüş yapabilirsin. 1: type: item item: material: LOG quantity: 1 damage: 0 buyPrice: 562 sellPrice: 5 slot: 7 2: type: item item...
  13. DragonTeam

[1.16.1] Medieval Liman Kenti (Survival-Faction Spawn)

Ellerinize sağlık :)
  14. DragonTeam

İstek Ücretli Survival Plugin Paketi

İyi günler kişiye özel eklenti paketlerimiz mevcut Discord adresimi ekleyerek detaylı görsellere,test sunucusuna erişebilirsiniz ayrıca Team Olympos Extended sunucusuna katılabilirsiniz. TheCommand#0166
  15. DragonTeam

Team Olympos Extended | CONCONCRAFT / GTA | Plugin Paketi ÇOK UCUZA! | Hazır SİSTEMLİ ve HARİTALI | 1.8-1.16 | Kaynak Paketli | YENİLİKÇİ SİSTEMLER

Teşekkür ederim paket satılıktır ilgilenirseniz discord adresimden ekleyebilirsiniz.
  16. DragonTeam

Yardım SSD bana ne gibi fayda saglar?

Selamlar @founderofwhat, SSD’lerin HDD’lere göre farkları SSD‘lerde, hard diskler gibi mekanik parça bulunmadığı için gecikme oranı oldukça düşüktür. Ayrıca motorun diski döndürmesi ve disk üzerinden verinin okunup yazılması, rastgele okuma/yazma hızını da olumsuz yönde etkiler. SSD’lerde...
  17. DragonTeam

Yardım 20 tl altı oyun

Selamlar @Blax4, Vereceğim link üzerinden 20 Türk lirası değerinde veya daha altında özel teklifleri ayrıca sadece online olan oyunları görebilirsin çok fazla teklif var kaçırma derim. TIKLA VE HIZLICA UÇ!
  18. DragonTeam

Yardım Bedava Logo Yapabilcek Varmı?

Selamlar @ayberkxddddd, Bunun için şöyle bir çözüm bırakayım aşşağıda vereceğim site üzerinden birçok logo türünü seçerek ücretsiz olarak hazırlayabilirsin. Örnek: Link: TIKLA!
  19. DragonTeam

Yardım server

Selamlar @PWHV Getbukkit.org sayfasına girerek kullanacağımız sürümü indirip server dosyasına atıyoruz Dosyayı çalıştırıp "eula" dosyasının klasörde oluşmasını bekliyoruz. "eula" dosyasını herhangi bir yazı düzenleme programı ile açıp en alttaki "eula=false" yazan kısma gelip "false" yazısını...
  20. DragonTeam

Pluginer ve Scripter Lazım

Selamlar @emre_, eğer profesyonel bir destek almak istersen eklenti paketi,kodlama,harita olarak discord adresimden ekleyebilirsin Discord; TheCommand#0166