Arama sonuçlarınız

1. DragonTeam

Team Olympos Extended | CONCONCRAFT / GTA | Plugin Paketi ÇOK UCUZA! | Hazır SİSTEMLİ ve HARİTALI | 1.8-1.16 | Kaynak Paketli | YENİLİKÇİ SİSTEMLER

Selamlar bugün sizlere Gta veya ConConCraft olarak kullanılabilecek plugin paketimi tanıtacağım. Fiyat; 50 Türk lirası Discord; TheCommand#0166 Özellikler; │ Modern ve sunucu türüne uygun özel harita! │ Yüksek oyuncu sayılarında bile düşmeyen tps garantisi! │ Müşterilere özel 7/24 telefon...
  2. DragonTeam

Team Olympos Extended | EŞSİZ SİSTEMLER | HAZIR HARİTALI,MODERN SİSTEMLER %100 Optimize | HAFTALIK GÜNCELLEMELER | Ultimate Survival Paketi | 1.7-1.6

Merhaba, bugün sizlere Ultimate Survival paketini tanıtacağım paketi daha yakından incelemek için test sunucumuz bulunmaktadır discord adresimizden ekleyerek test sunucumuza ulaşabilirsiniz ayrıca paket yanında hediye olarak sunucunuza özel discord bot hediye ediyoruz. Özellikler; │ Modern ve...
  3. DragonTeam

Team Olympos Extended | SUALTI SKYBLOCK | HARİTALI ÖZEL SİSTEMLİ | 1.8-1.16 | İstediğiniz sistemler ekleyip teslim edilir | YENİLİKÇİ SİSTEMLER

Eğer artık sizde normal skyblocklardan sıkıldıysanız cam bir adanın içinde gelişip büyümeye ne dersiniz Diğer resimleri,özellikler, ve haritaları görmek için discord üzerinden iletişime geçiniz. Resimler sığmadığı için diğer özellikleri atamadım. Discord: TheCommand#0166 HARİTALAR DAHİL ÜCRET 50...
  4. DragonTeam

mmorpg plugin paketi

Selamlar forum.gamer halkı! bugün sizlere MMORPG paketini tanıtacağım. Oyuncularınıza gerçek bir deneyim yaşatmaya ne dersiniz? Tanıtım konusu. Discord: TheCommand#0166 Lonca Sistemi Lonca sisteminde kendi klanınızı kurup serverdekilere meydan okuyup sunucudaki en iyi klan olabilirsiniz! Lonca...
  5. DragonTeam

Epic Survival | Üstün Survival Paketi | 1.8 - 1.16 |

Selamlar forum.gamer halkı! bugün sizlere Epic Survival paketini tanıtacağım. Oyuncularınıza gerçek bir survival deneyimi yaşatmaya ne dersiniz? NOT: Bu bir tanıtım konusudur. Discord: TheCommand#0166 Görseller ve Gifler:
  6. DragonTeam

GTA Plugin Paketi 1 kişiye özel

Selamlar elimde eklentileri özel kodlanmış olan GTA paketi bulunmakta bu paketi 1 kişi ile paylaşacağım yayılmasını istemiyorum discord adresimden ekleyerek pakete ulaşabilirsiniz. Discord: TheCommand#0166 Diğer özelliklere discord adresimi ekleyerek ulaşabilirsiniz burada hepsini...
  7. DragonTeam

Survival Plugin Paketi 1 kişiye özel

Selamlar bu işleri bıraktığım için elimde modern sistemli survival plugin paketi var discorddan ekleyerek paketin yeni sahibi siz olabilirsiniz ilk ekleyen kişiye vereceğim Discord TheCommand#0166 Tüm özellikler için discord adresimden bilgi alabilirsiniz %50 sini buraya attım sadece.