Arama sonuçlarınız

1. GoldTurkNW

Play.GoldTurkNW.Xyz [1.17.1] > Mevsimler, Seviyeli Canavarlar, Doğal Afetler, Yetenek Sistemi ve Dahası!

Yorumun için teşekkür ederim, şu an önümüzdeki tek engel bize her koşulda destek olacak oyuncularımızdır. <3
  2. GoldTurkNW

Silinebilir .

Merakımdan soruyorum o kadar atıp tutarken ne oldu da bir anda böyle inanılmaz bir "R" yapıldı :D
  3. GoldTurkNW

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri Merhaba dostlarım yeniden bir konuda daha beraberiz hadi konuya geçelim. Call of Duty: Warzone 10 mart 2020 tarihinde piyasaya sürülmüş birçok battle royale oyunundan biridir. Oyun aslında 2019 yılında çıkmış olan Call of Duty: Modern Warfare...
  4. GoldTurkNW

Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition Merhaba dostlarım sizlerle bir konuda daha karşılaştık hadi konuya geçelim. Bir çoğunuz Mass Effect serisini duymuştur diye tahmin ediyorum bilmeyenler için kısa bir özet geçelim. Mass Effect, BioWare tarafından geliştirilen ve ilk serisi 2007 yılında çıkmış...
  5. GoldTurkNW

Crysis Next Battle Royale Nedir?

Crysis Next Battle Royale Nedir? Merhaba dostlarım bugün Crysis serisinin yeni oyunu hakkında konuşacağız hadi konumuza geçelim. Crysis serisini biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum ama bilmeyenler için küçük bir özet geçelim. Crysis, Crytek tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından...
  6. GoldTurkNW

Cyberpunk 2077 Yeni Çıkış Tarihi ve Ertelenme Sebepleri

Cyberpunk 2077 Yeni Çıkış Tarihi ve Ertelenme Sebepleri Merhaba dostlarım bir konuda daha yine sizlerle beraberiz, hadi konuya geçelim. Eminim herkes Cyberpunk 2077 adlı oyunu duymuştur ve aranıza oynamak ya da izlemek için bekleyenlerde vardır sanırım. Cyberpunk 2077 uzun zamandır beklenen...
  7. GoldTurkNW

Minecraft Sistem Gereksinimleri 2021, MC Java, MC Win10 ve MC PE

Minecraft Sistem Gereksinimleri 2021, MC Java, MC Win10 ve MC PE Merhaba dostlarım sizlerle bir konuda daha buluştuk. Minecraft'ın ne olduğunu sizlere anlatamama gerek yoktur herhalde yine de ufaktan bir üzerinden geçmek isterim. Minecraft, İsveçli bir geliştirici olan Markus Persson (Notch)...
  8. GoldTurkNW

Genshin İmpact Yeni Başlayanlar için Öneriler ve Bilinmesi Gerekenler

Genshin İmpact Yeni Başlayanlar için Öneriler ve Bilinmesi Gerekenler Merhaba dostlarım yine bir konuda daha buluştuk ne mutlu ki hadi konuya geçelim. Oyun Hakkında Bilinmesi Gerekenler Genshin İmpact, miHoYo adlı bir yapımcı tarafından hem yapımı hem dağıtımı yapılmıştır. Oyun hem RPG yani...
  9. GoldTurkNW

Genshin İmpact Sistem Gereksinimleri

Genshin İmpact Sistem Gereksinimleri Merhaba dostlarım yine bugün sizlerle bir konuda daha beraberiz hadi konuya geçelim. Eminim Genshin İmpact adlı oyunu duymuş veya görmüşsünüzdür bilmeyenler için oyun hakkında küçük bir bilgilendirme verelim. Genshin İmpact, miHoYo tarafından geliştirilen...
  10. GoldTurkNW

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series için Ne Zaman Çıkacak?

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series için Ne Zaman Çıkacak? Merhaba dostlar bugün sizlerle yine bir konuda beraberiz lafı uzatmadan direk konuya geçelim. Hepiniz eminim Avengers filmlerini duymuş, görmüş hatta izlemiş bile olabilirsiniz. Avengers filmleri özellikle 3. ve 4. film adını sinema...
  11. GoldTurkNW

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Düştü

Aslında evet biraz komik bir durum :D çünkü yurt dışında millet 500 dolara konsol alırken biz kendi ülkemizde 1000 doların üzerinde ücretlere alıyoruz sağolsun ülkemiz veri politikası sayesinde konsolu üretenden daha çok kar yapıyor. :D
  12. GoldTurkNW

Tembellik ve Ne İstediğini Bilememe

Haklısın insan olarak çoğumuz aslında tam ne istediğimizi bilmiyoruz. İnsan bir şeyi istediğimi zaman ve onu elde ettiği zaman elde ettiği şey ona ya yetmiyor ya da elde ettiği için kısa sürede sıkılıp ya daha fazlasını ya da farklı bir şey istiyor. Tarihi incelediğimizde de tarih boyunca tüm...
  13. GoldTurkNW

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Düştü

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Düştü Merhabalar, bildiğiniz üzere her şeyin fiyatı uçuyor konsollarda bundan nasibini almıştı fakat Xbox Series X fiyatı düşürüldü bugün bunun hakkında sizlerle konuşacağız. Bildiğiniz üzere ülkemizde hayat gitgide pahalanıyor konsollarda bundan nasibini almış...
  14. GoldTurkNW

Assassin’s Creed Valhalla PS5 Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed Valhalla PS5 Çıkış Tarihi Merhabalar, bugün sizlerle herkesin bildiği, sevdiği ve beklediği oyun serisi olan Assassin’s Creed'in yeni oyunu olan Valhalla'nın PS5 ve diğer platformlara çıkış tarihi hakkında konuşacağız. Assassin’s Creed serisi oyun dünyasında oyun denince akla...
  15. GoldTurkNW

KEYUBU Şirketine sallayan ByNeels beni nasıl dolandırdı ? Oynat bakalım.

Dolandırılma hususunda hatayı birazda kendinizde aramanız gerektiğini düşünüyorum çünkü hangi hosting makinesini üyesine sattırdığını gördünüz? Hadi diyelim adam makineyi verdi hosting bu durumu fark ettiği an büyük ihtimal iptal ederdi ayrıca direk hosting'ten almak yerine neden aracılar...
  16. GoldTurkNW

Forum'a Bir Şey Ekletme, Kaldırma veya Bir Şeyi Değiştirme Hakkınız Olsaydı Bu Ne Olurdu?

Evet başlıkta okuduğunuz gibi forum'a bir şey ekletme, kaldırma veya değiştirme hakkınız olsaydı bu ne olsun isterdiniz? Daha önce bu tarz bir konu açılmış ama kimse umursamamış umarım buda ona dönmez :hmm1: kim bilir belki istediğimiz şey beğenilir ve yapılır hepinizin cevabını merakla...
  17. GoldTurkNW

Onaylı Tanıtım Spoiler İçerir - The Last of Us Part II Türkçe İnceleme - Hikaye, Oynanış, Grafikler ve Puanlamalar

Oyun çok hoşuma gitti konuya da emek verildiği belli çok güzel olmuş teşekkürler.
  18. GoldTurkNW

Size göre hangi Skyblock Türü daha güzel geliyor?

Aslında adım başı Skyblock oldu ortalık bundan biraz baydı beni ama illaki seçmem gerekirse şu henüz op sunucu algısının oluşmadığı zamanlardaki klasik Skyblock derdim bunun dışında RPG Skyblock denemedim ama RPG oyunları severim belki oda hoşuma gider.
  19. GoldTurkNW

Duyuru Forum Gamer Ücretsiz Kredi Etkinliği

Gamer dan beleş kredi demek sevdim bunu :D
  20. GoldTurkNW

Grup Etkinliği Forumda En Değer Verdiğiniz Kişiler

@AdexTR @Crowley07 @BalonTR @Aurelius @bluera @LordOfTürk
  21. GoldTurkNW

Minecraft Server Sitesi Scripti

İşime çok yarayacak bir konu teşekkürler.
  22. GoldTurkNW

Forum Oyunu Steam Yaz İndirimi Sepetiniz

Para olsa oyundan önce alınacak çok şey var örneğin pc ve telefon gibi :huh: bu sene de boş geçirdik bakalım.
  23. GoldTurkNW

Yardım minecraft ücretsiz premium indirme

İnternette biraz araştırmıştım ve birçok ücretsiz hesap adında site var ama ne kadar güvenilir tartışılır :/
  24. GoldTurkNW

Yardım Merhaba Minecraft indirecem ama hangi launcher kullansam bilemedim

Merhaba başlıkta yazdığı gibi Minecraft indireceğim ama internette baktığımda birçok farklı launcher olduğunu gördüm size en iyisi hangisi hangisini indirsem daha iyi olur?