Arama sonuçlarınız

1. Elyesa4444

Yardım Fortnite fps drop

RTX 2060 SUPER Ryzen 5 3600 kullanıyorum ama normalde genel olarak 150-110 arasında olması gerekirken bol bol fps drop yiyorum .arka planda çok zorlayan bir şey yok çözümü nedir cpu değerlerim ektedir
  2. Elyesa4444

NSIS diye bir şey var

Gençler biliyorum burası bu konular için değil ama genelde ortam iyi ve cevap geliyo neyse.Ne zaman exe indirmeye çalışsam saçma bir program yüzünden indiremiyorum bunu nasıl kaldırabilirim windows defender taraması yapıyorum bazen bir şeyler buluyor siliyorum yine gitmiyor nasıl yaparım...
  3. Elyesa4444

Yardım Gta San Andreas rtx 2060 kasma

Doğrudur haklısınız cevap için teşekkür ederim ama iyi sistemi olup gta sa oynayanlarda var youtube’de illaki vardır onlar nasıl oluyor? (Sadece merak ettiğim için)
  4. Elyesa4444

Yardım Gta San Andreas rtx 2060 kasma

Merhaba cevap gelmemişti yine yazarsam gelir diye düşündüm.Sorunum şu Rtx 2060 kullanıyorum Gta san andreas'da sanki 30 fps alıyormuşum (belki 60 çünkü 120 hz monitör kullanıyorum) gibi oluyor frame limiter açtığımda daha beter oluyor bu sorunu nasıl çözerim
  5. Elyesa4444

Onlar yakar top oynarken ben topla cepheleri yakıyordum

Onlar yakar top oynarken ben topla cepheleri yakıyordum
  6. Elyesa4444

Önemsiz bir konu

bir rivayete göre ikisi birleşince çok büyük patlama oluyormuş sanırım evreni yok edebilcek bir güçte
  7. Elyesa4444

Gta San Andreas Rtx 2060 super

Merhaba sorunum şu önceden 1050 ti vardı ve gta san andreas'ı oynayabiliyordum ama sonradan rtx 2060'a geçtim oyunda sanki bi kasma gibi bir görüntü var yani sanki 30 fps'de oynuyormuş gibiyim bu arada oyunu steam'dan aldım eklemek istedim bunun çözümü nedir acaba?
  8. Elyesa4444

Ps4 kütüphanesi

Teşekkür ederim
  9. Elyesa4444

Ps4 kütüphanesi

Tamam teşekkür ederim
  10. Elyesa4444

Yardım Fortnite %100 cpu kullanımı

Ekran kartın ve işlemcin ne? ram çok iyi değil ama ekran kartı ve işlemci önemli
  11. Elyesa4444

Ps4 kütüphanesi

Merhaba ben bir kaç aydır ps store üzerinden birçok oyun aldım.Bunları ps5’te hesabıma girince yükleyebilecek miyim acaba?
  12. Elyesa4444

Çok yüksek oyunlarım yok read dead falan en fazla gta 5 var onda olmuyor veya rocket league'de.Şuanlık Fornite'da gördüm ve Apex legends oynarken pc çok ısınıyor ama donma kasma falan olmuyor cpu veya gpu'suna bakmamıştım eklemek istedim
  13. Elyesa4444

İlk maçta sıkıntı yok gibiydi sonra baktım cpu full olmuş ss aldım(fotonun kalitesini ben düşürdüm)
  14. Elyesa4444

Görev yöneticisinden gördüğüm kadarıyla yok
  15. Elyesa4444

Gençler Fortnite çok yüksek cpu alıyorum mesela oyundayken ilk 4-5 dk yapı yapamıyorum,silahlar gözükmüyor,kasmalar oluyor,elime istediğim silahı alamıyorum, Bazen fps drop yiyorum lütfen bir çözümünü söyleyin gittim ekran kartı,mönitör falan aldım ekran kartı oyun için çok iyi olsada 140-100...
  16. Elyesa4444

Yardım Fifa 20 ut güçlü rakip geliyor

tamam teşekkür ederim
  17. Elyesa4444

Yardım Fifa 20 ut güçlü rakip geliyor

Gençler fifa 20’de kadrom çok güçsüz ama mesela division rivals veya dostluk modu giriyorum ama sürekli tüm adamları 90 olan adamlar geliyo division rivals’da full kaybediyorum ama yok bir şeyimi yanlış yapıyorum yapıyorsam söylermisiniz ve nerden başlamam,nasıl kadro yapacağımı falan