Arama sonuçlarınız

1. killerpro4242

eh

eh
  2. killerpro4242

kaldırıldı

Lütfen gereksiz yorumlar yapmamaya çalışınız. sharpness büyüsünü bilen tek kişi siz değilsiniz. Skript sharpness ile aynı işlevi görüyor olsa neden böyle bir skript yapmaya uğraşmış olayım ki. Amacınız "Eleştirmek" ise daha yapıcı ve mantıklı olmanız gerekir. Ayrıca 2 yıl önceden kalma bir...
  3. killerpro4242

ücretsiz minecraft web scripti

Söyleyeceklerim mümkün mü bilmiyorum minecraft oynamayalı çok uzun zaman oldu Admin panel yapıp şu dc den olaylar oluyodu ya konsol komutu kullanma mesaj atma vs. onu ekleyebilirsin Çarkıfelek gibi para kumarı tarzı şeyler yapabilirsin Oyuncunun oyun içi bilgilerini içeren profil yapabilirsin...
  4. killerpro4242

2023'ün ilk konusu

koca bir yıl daha bitti...
  5. killerpro4242

Nasıl gidiyor, neler yapıyorsunuz?

Eski ortam değil direk ortam yok. Forumun aktif üyesi kalmadı. Artık sessiz bir mezarlık gibi.
  6. killerpro4242

kayıt oldum ama sunucuya giremiyorum

Konuyu anlamamız için daha fazla bilgi vermeniz gerekmekte.
  7. killerpro4242

Damage+ | ALPHA 0.6 | Güncelleme! (18.09.2022) | 1.8.x

sil dediğin gün silmiştim aslında :üzgün:
  8. killerpro4242

Gayet işlevsel bir skript bence. Bu arada seni kınıyorum.
  9. killerpro4242

Türkiyeyi boşver yabancılarda tutarsın bence
  10. killerpro4242

Herkese merhabalar fikrinize ihtiyacım var İki dakikanızı bu konuya ayırır mısınız?

Fikriniz güzel ancak günümüz türkiyesinde çok zor. Artık türkiyede pek minecraft oynayıcısı bulunmamakta. Ayrıca gelen bütün parayı sunucuya verseniz bile çok oyuncu gelmeyeceği için ayakta durmanız çok zor olacaktır. Bu gibi şeyler yapacaksanız yurt dışı odaklı olmanız en iyisi olacaktır.
  11. killerpro4242

Pc’si Olmayanlar Allah İnş Nasip Eder

harika bi konu yes
  12. killerpro4242

Yardım Minecraft her saniye başı ölmek

Yedek aldıysanız sunucuyu bu komut işlenmeden önceki haline geri yükleyebilirsiniz. Komut bloklarının gücünü bilmiyorum ama belki panelden birine gamemode 1 aktifleştirirseniz o kişi komut bloğunu kırabilir. Çok yardımcı olamadığım için üzgünüm. İyi günler.
  13. killerpro4242

İstek Vote, Discord bağlama, Hile Koruma PLUGİN

Forumlara bakarsanız önceden açılmış birçok konu bulacaksınız. Konu açmadan önce internette arama yapıp, bulamadıysanız öyle konu açmanız daha iyi olacaktır.
  14. killerpro4242

Vip - Yetkili sohbet

Tıkla!
  15. killerpro4242

Yardım Laptop öneri

Monster Abra kullanıyorum, oyun da oynuyorum ders vb. şeylerle de ilgileniyorum. Ama eğer oyunlarda kasma donma ping hiç olmayan bir şey istiyorsanız toplamanızı veya kasalı almanızı tavsiye ederim. Benim gibi gezen biriyseniz laptop daha iyi olur, o zaman da Monster Abra önerebilirim.
  16. killerpro4242

Yardım Minecraft 1.18.1 Fabric Mod Paketi İçin Server Kurma

CurseForge kendi uygulaması var. Oradan yeni bir paket oluşturup dosyanın içine o mod paketinin dosyalarını aktarabilirsiniz.
  17. killerpro4242

Türkiyenin en az bilinen ve en iyi discord botu! Sohbet edebileceğiniz konu bulabilen discord botu!

Örnek bir konu mesajı gösterseydiniz daha iyi olurdu, video 4k izlerken de 1080p izlerken de 360p kalitesinde, onu düzeltmeniz daha iyi olur. Örnek bir konu önermesi göstermediğiniz için bot hakkında bir yorum yapamayacağım. Fikir güzel, umarım pratikte de güzeldir. Başarılar.
  18. killerpro4242

[PAXSTEAL] Basit LifeSteal Skripti

Resimler yüklenmemiş. Ayrıca ICODE değil CODE yapmanız gerekmekte. Şu anki haliyle tablar yok. Başarılar.
  19. killerpro4242

Texture pack

Videonun sahibine sorsanız?
  20. killerpro4242

Yardım Yeni bir sunucu da neler isterseniz?

Kendi açımdan söyleyecek olursam klasik bedwars, skyblock gibi şeylerdense yeni ve yaratıcı fikirler daha iyi olur gibi ancak sizin açınızdan düşünürsek önce benim gibi bir kitle bulmanız gerekir, bu da Türkiye içerisinde imkansıza yakın. İyi günler.
  21. killerpro4242

Merhaba! Uzun süre sonra buradayım

Ben şu aralar kökenli sunucular dışında cidden güzel bir türk sunucusuna denk gelmedim. Güzel sunucular var ama tam eğlenceyi yaşatan bir sunucu görmedim. Tabii ki bu benim kendi görüşüm, başka insanlar belki sevebilir.. Sıkıldıysan anime izlemeye başlayabilirsin. Bir yerden sonra belki klişe...
  22. killerpro4242

Merhaba! Uzun süre sonra buradayım

Neler değişmedi ki neler.. Siyaset, ekonomi, Türkiye ve çoğu şey değişti .d Forumda da 1-2 değişiklik oldu sanırım. 1 Yıl önce nasıl olduğunu pek hatırladığım söylenemez.
  23. killerpro4242

Yardım Skript yardım:

Bu nasıl bir koddur öyle. Kodu şu anki haliyle düzenlemek çok sıkıntılı olacaktır. Kodun başına [C ODE] (c ve o arasında boşluk olmayacak), sonuna da [/C ODE] (c ve o arasında boşluk olmayacak) ekleyip öyle paylaşmanız çok daha iyi olacaktır. Belirtmek isterim ki kodu düzenlemeyeceğim, sadece...