Arama sonuçlarınız

1. SaltanatNetwork

oyna.saltanatnw.tk | 1.16.5 Saltanat Network - Vanilla Survival - KANLI AY YOK! - KASALAR YOK! - ABARTILMIŞ SİSTEMLER YOK! %100 SAF SURVIVAL

0 P2w ve herkes eşit gönül rahatlığıyla sunucumuza gelebilirsin. Emeğin ve geçireceğin güzel saatler bizimle güvende olacaktır.
  2. SaltanatNetwork

oyna.saltanatnw.tk | 1.16.5 Saltanat Network - Vanilla Survival - KANLI AY YOK! - KASALAR YOK! - ABARTILMIŞ SİSTEMLER YOK! %100 SAF SURVIVAL

Teşekkürler efendim. Daha kaliteli bir oyun deneyimi sunabilmek için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz :)
  3. SaltanatNetwork

Sunucu Kuralları; 1- Sunucuda Pvp açıktır.Ve eşyalarınız düşer. Fakat spawn önüne pusuya yatıp insanları haksız şekilde kesmek bu sayede K/D kasmak ve pvpde herhangi bir usülsüzlük durumunda ağır cezalar alabilirsiniz! 2- Bir başkasının alanını Grieflemek, hırsızlık yapmak ve hile kullanımı...
  4. SaltanatNetwork

SALTANATNW | Jeton - PvP - Kasalar - Usta Büyücüler | 1.8 - 1.14 | HARD FACTION | Saltanatnw.batihost.net

Doğrudur ancak şunları konuşmayı unutmuşsun; yapılan 100 fikirden 10 tanesi belki sana ait olabilir. "Builder" olmama rağmen plugin ve skript konusunda paramı esirgemeyen ben ve sunucuya para bayılan ben olduğum için ayrıca paketi de ben yaptırdığım ve ödediğim için server tamamen benim oluyor...
  5. SaltanatNetwork

SALTANATNW | Jeton - PvP - Kasalar - Usta Büyücüler | 1.8 - 1.14 | HARD FACTION | Saltanatnw.batihost.net

Kayıt olmanız lazım öncelikle /kayıt (şifre) (şifre) yazarak kayıt olun. Oyuna tekrar gireceğinizde /giriş (şifre) olarak girebilirsiniz Discordum; Synca#5727
  6. SaltanatNetwork

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Bunun nedeni sanırım gelişmenin zor olduğu için ormanda çok vakit geçirdiğinden dolayı olabilir. Discord için oyun içinde /discord komutunu kullanabilirsin kişisel discordum forum gamer hesabıma kayıtlıdır. Hesabıma bakarak bulabilirsin.
  7. SaltanatNetwork

MatiasNetwork EmekSkyblock Sunucu Aktif : Uçuş Kağıdı : Envoy Eventi : Jackpot,Rulet : Netherde Spawner Kırılmaması : Pay To Win Yok : 1.8x15.2

Dostum sistem olayını çoğu server yanlış tanımlıyor. Sistem dediğin bir eylem ya da yapmaya çalıştığın şeyi işlev olarak ve işin zorluk derecesini değiştirmeden oyuncunun önüne sunmaktır (Bence) mesela pay2win yok dediğin kısımı server tanıtım kısmı oluşturup oraya yazabilirdin. Ya da genel...
  8. SaltanatNetwork

Açıklayıcı uzun yorumun için çok teşekkür ederim. İyi eğlenceler.
  9. SaltanatNetwork

Beğendiğin sistemleri söylerseniz onlar ile ilgili daha çok çalışmaya giriceğim aynı zamanda diğer sistemlerle de ilgilenmeyi bırakmayacağım. Sunucuda şu an görebildiğim en büyük eksiğim yeni gelen oyuncunun ne yapıcağını bilememesi... işte bunun için /bilgi komutunu getirdim ve her gün...
  10. SaltanatNetwork

Daha sığdıramadığım bir sürü sistemler var umarım gelip görme şansınız olabilir ayrıca sunucunun zevki sistemlerin yanı sıra Emek Faction olduğu için zevki o sıcak ve zorlu kasılma hissinden geliyor. Değerli yorumun için teşekkürler.
  11. SaltanatNetwork

Yapıcı eleştiriniz için çok teşekkür ederim uygun bir zamanda düzenleyip tekrardan editleyeceğim <3
  12. SaltanatNetwork

Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim ancak yönetim ekibinde gösterildiğinin aksine sunucuyu tek başıma yapıyorum builder olarak başladığım bu server tecrübesine, şu an pl türkçeleştirmek ve skript desteği almaktan ileriye gidemiyorum. Ayrıca tüm haritaları hiçbir yerden bakmadan...
  13. SaltanatNetwork

Dostum Hesabının yasaklaması kalkmıştır yaşadığın durumdan ötürü sunucuya gelip benimle iletişime geçersen sana bir özür ödülü vermek isterim. İyi günler
  14. SaltanatNetwork

Yardım Arsalarda hunileri nasıl kapatabilirim?

Sunucum için arsalarda hunileri kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?
  15. SaltanatNetwork

Yaşadığın üzücü durumdan dolayı özürlerimi sunmak isterim çünkü sanırım o sırada bilgisayarın başındaki ben değildim. Nickini söylersen hemen ilgileneceğim, Teşekkürler.
  16. SaltanatNetwork

Kopyalanılabilir IP Adresi; Saltanatnw.batihost.net 1.8.X - 1.14.0 Resim boyutu nedeniyle daha fazla görsel ekleyemiyorum iyi eğlenceler. Saltanatnw.batihost.net --------------------------------------------------- Yenilikler; Elinizdeki eşyayı +y+ Yazarak sohbete yansıtabilirsiniz.